بائر هاکی می شود در این بازی ساخت چهره سپر برای مبارزه با کروناویروس

بائر است که در انتاریو نیز شرکت مادر برای آبشار, چوگان سرپهن, یک تولید کننده تجهیزات در لیورپول, n. y. لیورپول در مورد یک درایو 15 دقیقه ای به دور از سیراکیوز در ایالت نیویورک است. چهره سپر نیز تولید شده توسط بائر در Blainville, Quebec, حومه شهر مونترال.

از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده هاکی در برگزاری بائر حال کاهش تولید آن از تجهیزات بازی. اما این منجر به برخی از نبوغ خود را به صورت یک نیاز در زمینه های پزشکی.

“با هاکی توقف ما شروع به پایین سطح شیب دار تولید در کارخانه های تولیدی ما و همچنین توزیع گفت:” مری کی مسیه, معاون رئيس جمهور از بازاریابی جهانی برای بائر هاکی. “ما بسیاری از کارکنان که اعضای خانواده است که کارگران خط مقدم آن است که آیا یا پرستاران اورژانس پزشکی اولین پاسخ دهندگان.

“این (تجهیزات) نیاز وخیم است که مردم خواسته شده را به دستگاه های خود را و یا برای استفاده مجدد از ماسک های پزشکی. من فکر می کنم از آنجا که مهندسان ما الهام گرفته شد به اشفتگی فکری موقتی و فکر می کنم در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید و چگونه ما می تواند کمک و ایجاد یک تفاوت. در عرض چهار روز آنها تا به حال ساخته شده است یک نمونه اولیه بوده و قادر به کار با متخصصان پزشکی به دامپزشک کردن طراحی برای عملکرد و ایمنی و ما تولید بیش از 100 ، 000 از آنها است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای بازیکنان هاکی در juniors یا حرفه ای هاکی پاک کردن سپر محافظت از چشم و بالایی مواجه است. برای حرفه ای پزشکی است کمک به نگه داشتن آنها را ایمن از ویروس با ارائه حفاظت صورت جلوی گردن و گوش. با این ویروس در ادامه به گسترش بائر است که به دنبال برای اضافه کردن کارکنان به نگه دارید تا با تقاضا است.

“ما در اولویت کانادا و آمریکا فقط به این دلیل که تقاضا بالا است و سپس ما آن را کشف کردن از وجود دارد” مسیه گفت. “همانطور که ما همچنان به سطح شیب دار تا ما ظرفیت و قابلیت در کارخانه های تولیدی ما ما می تواند تعیین کند و بر اساس تقاضا چقدر ما در واقع می تواند تولید در خط.

“یکی از اهداف ما این است که برای دریافت این دستگاه های پزشکی به دست افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ساده هر نوع توزیع است که واقعا مهم است.”

مردم می توانند به Bauer.com به منظور مواجهه با سپر. مسیه گفت که تقاضا برای صورت سپر است و نه فقط از بيمارستان.

“من دریافت یک ایمیل از یک شرکت است که به نظر می رسد برای حدود 250 مختلف بیمارستان ها و سازمان است که طیف وسیعی از حرفه پزشکی از خانه های پرستاری اورژانس پزشکی و مراقبان” او گفت:. “نیز وجود دارد شده است بیمارستان های بزرگ. آن بوده است در سراسر هیئت مدیره.”

در حالی که وجود دارد این است که نیاز به تجهیزات پزشکی, در این نقطه, بائر است که به دنبال به نگه دارید تا با سپر صورت تقاضا و امیدوارم که آن را الهام بخش دیگر تولید کنندگان.

“من فکر می کنم ما باید دست ما کامل با چهره سپر با توجه به تقاضای” مسیه گفت. “این پزشکی سپر هستند بنابراین مهم است که شما فکر می کنم در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“امید این است که زمانی که شرکت های دیگر دیدن این الهام بخش آنها در مورد آنچه آنها به طور بالقوه می تواند انجام دهد برای ایجاد یک تفاوت. ما نیاز به مقدار زیادی از شرکت های مختلف و افراد مؤثر در بسیاری از راه های به گذشته این است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>