بسکتبال قصد دارد در انتظار برای EGF را سام Votava

تمام است که ممکن است برای تغییر Votava یک بسکتبال standout در شرق چنگال ارشد بالا.

Votava دعوت شده بود به این بازی بهار با مینه سوتا دنباله دارها یکی از AAU برنامه بسکتبال در مینه سوتا است. این تیم بر اساس سنت ابر برنامه ریزی شده بود برای رقابت در نخستین مسابقات این فصل در St. Cloud در جمعه, 4 آوریل و روز شنبه, مارس 5.

این بود که شروع بهار و تابستان که تا به حال Votava پخش در سراسر کشور از جمله مسابقات در آتلانتا لویی شیکاگو و میلواکی و اوماها (روباز انتخابی). اما این تمام شده است در انتظار قرار داده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“همه چیز شده است تحت فشار قرار دادند به مه 17 شروع به در حال حاضر” Votava گفت. “من امیدوارم که ما هنوز قادر به بازی کردن پس از آن. این امر می تواند سرگرم کننده و خوب برای استخدام. اما من نمی دانم در حال حاضر.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اولیه فرصت بازی با AAU تیم شانس برای قرار دادن بازی خود را بر روی صفحه نمایش برای بسیاری از کالج های استخدام که حضور AAU مسابقات در سراسر کشور.

Votava چهار سال بسکتبال استارت برای موج سبز با 1,562 حرفه ای امتیاز. او دبستان و حرفه ای را به خود جلب کرده برخی از منطقه مورد علاقه. Votava گفت: او شدند و چند کالج بسکتبال برنامه از جمله Bemidji, دولت, Winona دولت و دانشگاه جیمز تاون.

“بسیاری از مربیان می آیند و تماشای AAU مسابقات” Votava گفت. “آنها می آیند و صحبت کردن با بچه ها. من می خواهم امیدوار است تا شاید برخی از ارائه می دهد (از این) از بخش دوم و شاید من بخش برنامه ها.

“و من فکر می کنم این امر کمک کرده اند من بازی های زیادی — بازی بازی های در این سطح از رقابت با و در برابر بچه های دیگر در آن سطح است. این امر می تواند خوب به بازی در آن سطح و فشار خودم را بهتر کنند.”

Votava می داند که با این بیماری همه گیر وجود دارد و مهم تر از همه چیز در رفتن در اطراف او. “این است که نزدیک به پایان پایین تر از همه چیز,” او گفت:.

وجود دارد هیچ فايلهاي به ستاره های دنباله دار. Chris Lewis, مدیر, مینه سوتا, ستاره های دنباله دار گفت: مردم در ارتباط با سازمان دیده بود Votava و توصیه می شود او را دعوت به بازی.

“او تا به حال سه گانه دونفره در دو تا از سه بازی ما او را دیدم بازی” لوئیس گفت. “ما به دنبال یک ثابت بازیساز و ballhandling گارد. سام واقعا این لایحه مناسب.”

ستاره های دنباله دار باید سه 11th-درجه تیم است. Votava است که در بالا تیم لوئیس گفت. فهرستی که در آن سطح از یک سال پیش شامل سه بازیکن که امضا کرده اند به بازی بسکتبال کالج در بخش سطح و شش نفر دیگر که در حال رفتن به NCAA بخش دوم بسکتبال. بسیاری از بازیکنان از مساحت شهرهای دوقلو.

Votava نیست یک تازه وارد به AAU توپ. او سال گذشته با غرب مرکزی ایران, یک تیم بر اساس اسکندریه, Minn.

“ما به لاس وگاس رفت به بازی در مسابقات سال گذشته” Votava گفت. “این یک تجربه سرگرم کننده است. این خواهد بود یک تجربه سرگرم کننده بیش از حد.”

چگونه اثرات این بیماری همه گیر تاثیر آن تجربه و همچنین استخدام و فرصت هایی که اغلب با آن باقی مانده است دیده می شود.

“من امیدوارم که آن را نمی صدمه دیده چیزهایی که” لوئیس گفت. “این قلمرو ناشناخته. ما فقط نمی دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>