ممنوعیت پسران بسکتبال می زند خاموش بالا-کشت Linfield مسیحی

ممنوعیت >> آن است که قلمرو ناآشنا برای ممنوع اما Broncos خواهد شد از دیدن یک چهره آشنا وجود دارد.

دو سال پس از winless فصل Broncos’ سودای برنامه رسیده یکی دیگر از نقطه عطف شنبه, ضربه زدن کردن دانه بالا Linfield مسیحی 57-51 به کسب یک نقطه در بخش 5AA نیمه نهایی و یک نقطه در جنوب کالیفرنیا regionals. انتظار بانینگ (20-11) در مرحله نیمه نهایی است کویر دره لیگ رقیب کلیسای جامع شهر.

“ما در حال از دست دادن دلخراش در پلی آف سال گذشته” مربی Cory کورنلیوس گفت. “واقعیت این است که ما با هم رسیدیم به چهار نهایی و به یک نقطه در کشور است که بزرگ برای این برنامه است.”

ممنوعیت وجود دارد با استفاده از نقاط قوت خود را با طول و فیزیکی و در نظر گرفتن دور Linfield مسیحی قدرت است.

“ما تا به حال برای اجرای آنها را در سه نقطه خط,” کورنلیوس گفت. “آنها یک تیم جوان و بسیار خوبی پیدا میشه ، اما ما ظهر اذیت مردم است.”برای Linfield مسیحی (20-9) شب آغاز فاجعه با یکی از شیرها’ بازیکنان کلیدی, ارمیا Minegar در تقریبا فوری ناپاک مشکل در برداشتن سه در سه ماهه اول. با توجه به از دست دادن و شیر از گردش مالی مشکلات آنها به نظر می رسید خوش شانس بود و تنها شش در حاصل کار دو تیم.

با Minegar به ثمر رساند 11 از Linfield را 14 امتیاز در سوم و چهارم شیرها ماند در شکار و به نظر میرسد که حرکت زمانی که آنها کشیده به عرض سه اولیه در سه ماهه چهارم.Banning عماری Callender چرخش, حرکت پشت Broncos’ راه با سرقت و رانندگی به صورت سه نقطه بازی. Linfield مسیحی رفت و بدون هدف زمینه برای نهایی 3:45 و دیگری بزرگ سرقت و سبد این یکی توسط گارد نقطه ریچارد اسپینوزا تحت فشار قرار دادند که منجر به هفت با 1:35 سمت چپ.

Callender گفت: دفاع شد کلید.”مجبور به توقف شماره 10 (Donovan کاکس)” Callender گفت. “که در آن بود. ما تا به حال برای قفل کردن خود threes.”

کاکس به ثمر رساند 13 امتیاز در سه ماهه دوم طی سه threes اما برگزار شد به سه امتیاز در نیمه دوم. شیرها متصل در 5 13 از سه نقطه محدوده در نیمه اول بودند اما فقط 2 از 14 در دوم.

“بعد از ما این است که واقعا یک پست سنتی ما فقط باید ورزشکاران” کورنلیوس گفت. “ما به مدت طولانی ورزشکاران است.”

Callender رهبری Broncos با 19 امتیاز و اسپینوزا بود و 11 امتیاز با قوی دفاعی در تلاش است.

“من او را بیش از هر نقطه گارد در منطقه” کورنلیوس گفت.

کاکس به حال 16 امتیاز و مایک مک نیر تا به حال 13 برای شیرها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان