President, Ram Nath Kovind addressing at the Golden Jubilee celebrations of the National Institute of Bank Management (NIBM), in Pune on Wednesday.
رئیس جمهور رم Nath Kovind پرداختن در گلدن جشن ملی موسسه مدیریت بانک (NIBM) در پونا در روز چهارشنبه.

پونا Feb 12:
کف بانک ها برای تلاش های خود را در unbanked جمعیت کشور به سیستم مالی رسمی رئیس جمهور Ram, Nath Kovind روز چهارشنبه گفت: این چالش در حال حاضر این است که “عمیقا شامل” کسانی که آورده شده است بریزید.
در سخنرانی خود در جشن طلایی جشن موسسه ملی مدیریت بانک (NIBM) گفت: پیشرفت کشور بستگی به مشارکت جمعی قدرت اقتصادی فقیر و خواست بانک را ترک نمی هر شهروند ،
“چالش پیش روی ما این است که به شدت درگیر آن گنجانده شده است. من مصرانه از همه شما را به فکر می کنم از محصولات مالی است که پاسخگویی به نیازهای کسانی که در پایین نردبان” Kovind گفت.
بهترین راه برای به دست آوردن بازار عمق و د-ریسک عملیات خود را با آوردن بیشتر مردم به ambit از سیستم مالی رسمی, او گفت:.
“عمیق دخالت آن در پایین نردبان نیاز به نمایش همدلی و شفقت توسط بانکداران. این نیاز بیشتر تعامل در بخشی از بانک ها با ما محروم جمعیت و تغییر نگرشی نسبت به آنها,” او گفت:.
رئیس جمهور همچنین خواسته بانک ها به اقدامات پیشگیرانه را بیشتر جنسیتی برابری در مالکیت دارایی های مالی. حاکی از این است که بانک ها تکیه گاه ما سیستم اقتصادی گفت: آنها همچنین استرلینگ نقش مهمی در دامن زدن به رشد اقتصادی کشور.
Kovind گفت: به عنوان کشور هدف برای تبدیل شدن به یک دلار 5 تریلیون اقتصاد بانکداری را به شروع به آماده شدن برای جهش بزرگ بعدی.
این عمدتا شامل “بانکداری با unbanked” و “تامین امنیت نا امن” او اضافه شده است.
Kovind گفت: نظارت نظارتی از RBI نیز آورده ثبات بیشتری به عملیات بانکی است.
“من آموخته اند که به تازگی نقش بانک مرکزی هند به عنوان تنظیم کننده افزایش یافته است. ما اطمینان داریم که این را از malpractices و ما سیستمهای مالی معتبر تر,” او گفت:. رئیس جمهور گفت: با توجه به رشد حجم اقتصاد کشور باید هدف به بیش از فقط یک نام در جهان بالا 100 بانک.
او گفت: طرح های مانند مودرا و ایستاده هند در حال هدایت وجوه به aspirational کارآفرینان.
“من درخواست همه بانکداران به نگه داشتن چشم مشتاق و اجازه نمی دهد یک ایده خوب مردن برای کمبود بودجه” او گفت:.
Kovind گفت: پیشنهاد اخیر دولت برای افزایش سپرده پوشش بیمه از Rs 1 لاخ به Rs 5 لاخ یک گام مثبت در جهت اطمینان محافظ.
صحبت به مناسبت RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت: بانک مرکزی همچنان به تمرکز بر تقویت کلی اکوسیستم ما بانکداری و بخش مالی.
او گفت: بخش بانکی به سود یک معامله بزرگ با جذب تکنولوژی اما برای مدیریت تغییر موثر و برای ادامه و بهبود خدمات بانکی از طریق عملیاتی و استراتژیک در تعالی بانک ها نیز باید اطمینان حاصل شود که تغییر مدیریت یکپارچه خود را استراتژیک و عملیاتی دامنه. (PTI)

مقاله قبلیپیشنهاد چند منظوره مجموعه ورزشی تقدیر خیابان سبز سایت تبدیل به زباله آزادسازی حیاط

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im