بانک ها نمی تواند رد اعتبار به MSMEs تحت پوشش اورژانس تسهیلات اعتباری: FM

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز جمعه گفت: بانک ها نمی توانند رد اعتبار به MSMEs تحت اضطراری تسهیلات اعتباری و هر امتناع باید گزارش شود.

به عنوان 23 ژوئیه سال 2020 کل مبلغ تحت تحریم 100 درصد اضطراری خط اعتباری تضمین طرح توسط بخش دولتی به بانک ها و بانک های خصوصی می ایستد در Rs 1,30,491.79 کرور که Rs 82,065.01 کرور شده است پرداخت.

“بانک ها نمی تواند رد اعتبار به MSMEs تحت پوشش اورژانس تسهیلات اعتباری. اگر رد چنین موارد باید گزارش شود. من نگاهی به آن” Sitharaman گفت: در یک بسته-درب رویداد صنعت مجلسی Ficci.

به عنوان بخشی از Aatmanirbhar بهارات بسته دولت اعلام کرده بود Rs 3 لاخ کرور وثیقه آزاد اتوماتیک وام برای کسب و کار از جمله MSMEs.

وزیر همچنین گفت که وزارت مالیه در حال همکاری با بانک مرکزی هند در گسترش وام توقف یا تغییر ساختار طرح برای صنعت مهمان نوازی است.

“من به طور کامل درک نیازهای بخش مهمان نوازی در فرمت از مهلت قانونی و یا بازسازی. ما در حال کار با RBI در این” او گفت:.

Sitharaman گفت: در هر مرحله که اعلام شده و گرفته شده برای مقابله با وضعیت کنونی در حال انجام است و پس از جامع مشاوره با ذینفعان و کارشناسان صنعت.

“تمرکز بر روی بازسازی. وزارت دارایی است به طور فعال درگیر با RBI در این. در اصل این ایده که ممکن است یک تجدید ساختار مورد نیاز است که به خوبی صورت گرفته” یک Ficci tweet به نقل از Sitharaman عنوان کرد و گفت.

برای کمک به وام گیرندگان مقابله با بحران نقدینگی در طول همه گیر بانک مرکزی اعلام کرده بود سه ماه توقف وام در ماه مارس بود که بعد از تمدید سه ماه تا 31 اوت. امید بستن برای وام گیرندگان وام توقف می تواند تاخیر پرداخت بهره و اصل بخشی از وام در طول این دوره است.

وزیر همچنین گفت که هند برای درخواست متقابل ترتیبات خواسته شده است که با کشورهایی که با ما باز کرده اند تا بازارهای ما.

“روابط متقابل بسیار نقطه حیاتی ما در مذاکرات تجاری”. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme