انتقال بانک از 2 قسط از 500 تومان به زنان Jan Dhan a/c دارندگان از دوشنبه: FM

دهلی نو: زنان Jan Dhan حساب بانکی دارندگان شروع خواهد شد گرفتن قسط دوم از 500 تومان از دوشنبه در راستای اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در ماه مارس است.
به فقیر کمک جزر و مد بیش از COVID-19 بحران دولت تا به حال در 26 مارس گفت: سابق gratia پرداخت 500 تومان خواهد بود و اعتبار به زنان Jan Dhan دارندگان حساب برای سه ماه آینده با شروع از آوریل است.
“قسط از Rs.500 برای ماه مارس ارسال شده به بانک/cs از PMJDY زنان ذینفع تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan بسته است.
“ذینفع هستند درخواست به دنبال برنامه به اشتراک گذاشته شده در زیر به مراجعه به بانک ها و CSPs. پول نیز می تواند به خارج از طریق خود پرداز atm & BCs” خدمات مالی وزیر Debasish پاندا گفت: در یک توییت در روز شنبه.
انتقال بوده و مبهوت در طی یک دوره پنج روز به اجتناب از عجله در شعب بانک. این کمک خواهد کرد که در تامین اجتماعی فاصله و جلوگیری از ازدحام در بانک ها, او گفت:.
به عنوان در هر برنامه زنان دارندگان حساب تحت Pradhan Mantri Jan Dhan Yojana (PMJDY) با داشتن شماره حساب با گذشته رقمی به 0 و 1 را دریافت کنید پول در حساب خود را در مارس 4, در حالی که حساب پایان با 2 یا 3 می تواند به رویکرد این بانک در مارس 5.
در مه 6, ذینفع با شماره حساب با پایان دادن به 4 یا 5 می توانید جمع آوری پول خود را در حالی که حساب با پایان دادن به 6 یا 7 ممکن است در 8 مارس.
آخرین tranche خواهد بود واریز on May 11 به شماره حساب پایان با 8 یا 9 جیر گفت.
در موارد اضطراری می توان برداشت پول بلافاصله. اما به صورت منظم disbursal باید دنبال بانک طرح پرداخت آن گفت. ذینفع ممکن است هر روز در راحتی خود را پس از آوریل 11 آن اضافه شده است.
ذینفع هستند را تشویق به استفاده از همسایگی خود پرداز atm با RuPay کارت بانک Mitras و خدمات به مشتریان امتیاز (CSPs) به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از ازدحام در شعب آن گفت.
“لطفا توجه داشته باشید که وجود خواهد داشت هیچ هزینه برای برداشت پول از خود پرداز بانک ها در حال حاضر طبق بخشنامه دولت ،
در مارس به عنوان بسیاری از 20.05 کرور زنان Jan Dhan دارندگان حساب دریافت 500 تومان در هر یک از حساب های خود را به عنوان قسط اول. مجموع پرداختي تحت سر Rs 10,025 کرور که در تاریخ 22 آوریل.
در تلاش برای کاهش مشکلات ناشی از کوروناویروس بحران دولت در اواخر ماه مارس اعلام کرد Rs 1.7 لاخ کرور بسته محرک متشکل رایگان foodgrains و پخت و پز گاز به فقیر و پول نقد doles به زنان فقیر و افراد مسن. (سازمان)

مقاله قبلیبیماران مبتلا به سرطان ممکن است در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19: مطالعه
مقاله بعدیآرایشگر مغازه های فروش غیر ملزومات توسط e-commerce, سیستم عامل, مجاز, در, سبز, نارنجی, مناطق: MHA

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>