ممنوعیت رسانه های اجتماعی برداشته پس از 7 ماه در J&K

سرعت همچنان محدود به 2G

Excelsior خبرنگار
جامو Mar 4: مدیرکل رسانه های اجتماعی سیستم عامل, Jammu and Kashmir دولت امروز اجازه دسترسی به تمام وب سایت های 2G خدمات داده تلفن همراه و خط ثابت اینترنت در قلمرو اتحادیه تا 17 مارس است.
ممنوعیت رسانه های اجتماعی از طریق اینترنت تلفن همراه حذف شده است دقیقا پس از هفت ماه.
قبل از آن تنها دسترسی به لیست سفید سایت ها اجازه داده شد به عنوان 2G خدمات بازسازی شد و برای یک هفته در 25 ژانویه و پس از آن توسعه یافته از زمان به زمان پس از حال جامعی در آگوست 5 سال گذشته زمانی که این مرکز لغو قانون وضعیت ویژه به سابق وزارت امور خارجه و باز آن را به دو سرزمین های اتحادیه از J&K و لاداخ.
تازه سفارش صادر شده توسط مدیر, منشی, صفحه اصلی, Shaleen Kabra پس از ارزیابی از تاثیر تنظیم خدمات مخابراتی در مجموع وضعیت امنیتی و حفظ نظم عمومی و گزارش های سازمان های اجرای قانون.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

منظور گفت: سرعت اینترنت در تلفن همراه خدمات داده خواهد شد محدود به 2G تنها و پست پرداخت سیم کارت دارندگان ادامه خواهد داد برای به دست آوردن دسترسی به اینترنت است.
اما پس از آن خانه بخش سفارش گفت: خدمات نمی خواهد در دسترس ساخته شده در قبل از پرداخت سیم کارت مگر اینکه تایید عنوان هنجارهای قابل استفاده برای سیم کارت دائمی اتصالات.
به عنوان دوره گسترش خدمات راه اندازی شد به پایان می رسد در چهارشنبه, صفحه اصلی گروه دستور داد که 2G خدمات داده تلفن همراه و خط ثابت اتصال به اینترنت با محدودیت های خاصی را در حال حاضر همچنان تا مارس 17, مگر اینکه تغییر یافتهاست زودتر.
در مورد خط ثابت اتصال به اینترنت, به این ترتیب دولت گفت: اتصال به اینترنت ادامه خواهد داد به در دسترس ساخته شده با Mac الزام آور است.
مک اتصال در اصل به معنی اجرای یک ماشین مشتری به کار از خاص آدرس پروتکل اینترنت.
“این است که بیشتر به کارگردانی که دسترسی/امکانات ارتباطی ارائه شده توسط دولت یعنی e-پایانه/اینترنت کیوسک جدا از ترتیبات ویژه برای گردشگران و دانشجویان و تجار و غیره باید ادامه” دولت منظور گفت.
آن خواسته بازرس ژنرال پلیس کشمیر و جامو بخش برای اطمینان از ارتباط از این جهت به ارائه دهندگان خدمات فورا و همچنین حصول اطمینان از اجرای دستورات با اثر فوری.
در حالی که ادامه این ممنوعیت در رسانه های اجتماعی مقامات در ماه گذشته گفت که ضد ملی عناصر و افراد در سراسر مرز در ادامه به “سوء استفاده” از این سایت های شبکه اجازه می دهد peer-to-peer ارتباط و شبکههای خصوصی مجازی (Vpnها).
ارائه دهندگان خدمات اینترنت (Isp) خواسته شد برای اطمینان از دسترسی به 1,674 سفید-سایت های ذکر شده و نه تنها به هر گونه برنامه های رسانه های اجتماعی.
محدودیت های اعمال شده بر روی تلفن همراه و خدمات اینترنت شد تا حدی کاسته بعد از دیوان عالی کشور گفت: در ماه ژانویه که دسترسی به اینترنت یک حق اساسی است طبق ماده 19 از قانون اساسی و خواست دولت برای بررسی محدودیت.
در ضمن مردم کشمیر heaved آه امداد به عنوان یک ممنوعیت رسانه های اجتماعی برداشته شد توسط مقامات امروز.
“ما می توانید اتصال با بقیه جهان بدون استفاده از شبکههای خصوصی مجازی (Vpnها),” Ahmad Sajad یک سرینگر resident گفت.
وجود دارد ناباوری در میان برخی از شهروندان در مورد ناگهانی مرمت دسترسی به برنامه های رسانه های اجتماعی و سایت ها.
“من نمی دانم چه چیزی تغییر کرده است در چند ماه گذشته که دولت برداشته بان. این ممنوعیت در وهله اول نابجا و غیر ضروری” Naveed Anjum یک برنامه نویس نرم افزار گفت.
Iltija مفتی دختر PDP جمهور Mehbooba مفتی همچنین اظهار نظر در توسعه است.
“به نظر می رسد مانند J&K admin در نهایت متوجه بیهودگی ممنوعیت SM پس کشمیری دور آن را از طریق Vpn. به سادگی تبدیل به یک گربه و موش تعقیب و گریز که در آن کشمیری outwitted دستگاه دولتی یعنی برادر بزرگ” او توییتی از او و مادرش توییتر مسئولیت رسیدگی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>