بامبو حیاتی به هند پس از COVID اقتصاد: دکتر Jitendra

Union Minister Dr Jitendra Singh addressing ‘Bamboo Conclave’ in the context of COVID pandemic, through Video  Conferencing,on Saturday.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ پرداختن ‘بامبو کنفرانس’ در زمینه COVID بیماری همه گیر از طریق ویدئو کنفرانس در روز شنبه.

Excelsior خبرنگار

NEW DELHI, آوریل 2 : Union وزیر دولت (مستقل) هزینه توسعه منطقه شمال شرق (دنر) MoS سازمان بنادر و دریانوردی, کارکنان, عمومی نارضایتی حقوق بازنشستگی انرژی اتمی و فضایی Dr Jitendra سینگ گفت: امروز در اینجا که بامبو حیاتی است به هند پس از COVID اقتصاد و ارائه خواهد شد یک فرصت برای هند به عنوان یک قدرت اقتصادی با حمایت از آن بامبو منابع است.
پرداختن به یک بامبو کنفرانس از طریق ویدئو کنفرانس است که در آن نمایندگان وزارت توسعه منطقه شمال شرق (دنر) اتحادیه وزارت کشاورزی و ذینفعان از بخش های مختلف شرکت کردند Dr Jitendra سینگ گفت: غرب متشکل از 60 ٪ از هند رزرو بامبو و این یک مزیت بزرگ است که تحت نارندرا نخست وزیر, در حالی که این دولت در طول شش سال گذشته بر اساس بالاترین اولویت به توسعه شمال شرقی منطقه آن را در همان زمان با توجه به بامبو بخش این نوع از افزایش آن تا به حال دریافت کرده و پس از استقلال.
در این راستا او با اشاره به اصلاحیه در 100 سال پیر, هندی, جنگل عمل آورده مودی دولت در سال 2017 به عنوان یک نتیجه است که در خانه رشد بامبو شده است كه از آن به منظور افزایش فرصت های امرار معاش از طریق بامبو.
حساسیت است که با مودی دولت views اهمیت ترویج بامبو گفت: Dr Jitendra سینگ آشکار است از این واقعیت حتی در مستند دوره وزارت خانه امور در آوریل 16th, در حالی که اجازه می دهد محدود فعالیت در بخش های مختلف نیز مجاز عملکرد بامبو فعالیت های مرتبط مانند کاشت, روند, و غیره.
این یک طنز گفت: Dr Jitendra سینگ در حالی که کل نیاز “Agarbatti” در هند است که در مورد 2,30,000 در سال و ارزش بازار آن است تا 5000 تومان کرور روپیه ما شده اند به واردات زیادی عمده ای از آن از کشورهایی مانند چین و ویتنام است. در این پست COVID دوران آن است که یک فرصت برای منطقه شمال شرق برای کمک به هند تبدیل به دنیای رقابتی و خودکفایی در این سناریو تغییر کرد.
در آینده نزدیک Dr Jitendra سینگ گفت: وزارت شمال شرق خواهد شد سعی کنید به کار کردن یک زمان محدود برنامه ریزی برای ارتقاء از بامبو تولید و تجارت و همچنین کار کردن امکان سنجی عمومی Private Partnership (PPP) در این بخش. او گفت: بامبو می تواند پردازش به محصولات متعدد از جمله سوخت زیستی و سوخت سبز چوبی lumbers و تخته سه لا است که می تواند تغییر به صورت تمام اقتصاد و ایجاد فرصت های شغلی در بخش های متعدد.
در میان کسانی که صحبت می کرد در این کنفرانس شامل Indever Pandey ویژه وزیر وزارت DoNER, Alka Bhargav اضافی دبیر اتحادیه وزارت کشاورزی Ramvir سینگ مشترک وزیر DoNER, Shailender چودری, MD CBTC و شمال شرق صنایع دستی & Handloom توسعه شرکت (NEHHDC) و آنا سحاب M K Patil, عضو, ملی بامبو ماموریت و وزیر سابق. این کنفرانس بود تعدیل توسط Sanjay Ganjoo, مدیر کل, هندی, فدراسیون انرژی سبز (IFGE).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>