بای آماده برای میزبانی هند در دسامبر-ژانویه

دهلی نو: بدمینتون انجمن هند (بای) آماده است تا میزبان تومان 400,000 هند باز المپیک مقدماتی در این سال دسامبر یا ژانویه سال آینده ارائه COVID-19 همه گیر متهم و دولت به تصویب آن.
این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) هفته گذشته با ارسال نامه ای به بای درخواست آن را برای یک اسلات برای انجام BWF World Tour سوپر 500 مسابقات بود که به حالت تعلیق در ماه گذشته همراه با دیگر توکیو بازی های مقدماتی با توجه به شیوع کروناویروس.
در پاسخ بای داده است BWF دو اسلات گفت آماده است تا میزبان این رویداد هر دو در ماه دسامبر یا ژانویه در انتظار موافقت دولت گفت: آجی K Singhania, عمومی, منشی, بای.
“…ما به آنها گفتم ما آماده برای انجام هند در ماه دسامبر یا ژانویه اما این همه بستگی دارد چگونه این جهانی بهداشت بحران می آید تحت کنترل است و اگر ما دولت تصویب” Singhania گفت PTI.
“ما دریافت ایمیل (از BWF) هفته گذشته درخواست ما اگر ما می توانیم میزبان این رویداد در ماه سپتامبر اما اندازه گیری عدم قطعیت در اطراف ما داده اند دسامبر را به عنوان گزینه اول و ژانویه به عنوان دومین جایگزین.
“اما این بستگی به بسیاری از عوامل است. در حال حاضر مسافرت های بین المللی نیز ممنوع بنابراین اجازه دهید را ببینید.”
هند باز سوپر 500 رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار شد در دهلی نو از مارس 24 تا 29.
دیگر به حالت تعلیق مسابقات که سقوط در داخل مارس 28 المپیک صلاحیت مهلت عبارتند از سوئیس باز سوپر 300 (مارس 17-22) مالزی باز فوق العاده 750 (31 مارس-آوریل 5) و سنگاپور باز سوپر 500 (مارس 7-12) و بدمینتون قهرمانی آسیا (مارس 21-26).
دیگر مسابقات آسیب دیده شامل سه BWF World Tour حوادث عنوان توسط اندونزی باز فوق العاده 1000 به همراه تعدادی از درجه 3 در تاریخ و پارا بدمینتون مسابقات.
با بازی های المپیک توکیو بیش از حد به تعویق افتاد با توجه به مخوف بیماری BWF تصمیم به توقف در رتبه بندی جهان ساخت جدول رده بندی در 17 مارس اساس برای ورود و کاشت هنگامی که آن را ری استارت تقویم بین المللی. (سازمان)
&&&

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>