تعجب بد: بسیاری از وام دانشجویی وام گیرندگان واجد شرایط نیست برای coronavirus امداد

امیلی Talcott نفس آه امداد در ماه گذشته زمانی که او شنیده ام که فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان می توانید برخی از کمک های تحت 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا مارس 27 به کمک آمریکایی ها از نظر مالی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما این که امداد رسانی به زودی تبدیل به وحشت زمانی که Talcott متوجه شدند که او یکی از میلیون ها آمریکایی که وام های دانشجویی خطاب نمی شوند فعلی فدرال امداد برنامه.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه دامپزشکی 12 سال پیش Talcott, 43, پرداخت شده است تقریبا 2000 $در ماه نسبت به وام های فدرال تنها در نظر گرفتن یک مختصر تحمل هفت سال پیش زمانی که او قرار بود در تخت استراحت در حالی که باردار با پسران دوقلوی او. و او می خواهد به نگه داشتن به پرداخت بدهی او متحمل به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش است که منجر به کار رویایی خود را در یک کلینیک حیوانات در پلکنتیا.

اما زمانی که coronavirus ضربه Talcott از دست طرف کار با غیر انتفاعی حیوانات ، سپس او شروع به شنیدن از همکاران بودند که گذاشته یا دیدم و حقوق خود را کاهش داد به عنوان درمانگاه قطع. او می ترسید او کار تمام وقت در معرض خطر بود و که او ممکن است از دست دادن خانه کوچک در فولرتون. بنابراین دولت فدرال قول می دهم که وام گیرندگان می تواند تاخیر پرداخت وام دانشجویی به مدت شش ماه بدون جمع علاقه به احساس مانند یک تاسیسات.

زمانی که این لایحه تصویب شد Talcott آغاز ورود به حساب خود را با وام دهنده خدمات Navient امید به “تعادل به علت کاهش به $0. اما چند هفته گذشت بدون تغییر. که زمانی که او به نام Navient و اخبار:

Talcott یکی از 7.2 میلیون وام گیرندگان در سراسر کشور که بدهی وام دانشجویی فدرال تحت پوشش نمی باشد توسط فدرال تسکین عمل می کنند.

در حالی که Talcott تا به حال گرفته شده تنها وام های دانشجویی فدرال او مدرسه دامپزشکی ارائه شده او آموخته او وام نمی شد مستقیم از وزارت خزانه داری ایالات متحده. به جای او وام گرفتند بخشی از چندین دهه فدرال خانواده آموزش و پرورش وام (FFEL) برنامه که در آن دولت فدرال تضمین وام است که در واقع متعلق به بانک های خصوصی است.

هر چند رئیس جمهور باراک اوباما به پایان رسید FFEL برنامه در سال 2010 Taclott و دیگر 7.2 میلیون FFEL وام گیرندگان که هنوز هم مدیون جمعی $169 میلیارد از قبل از سال 2010 وام باقی مانده بودند در همان قایق به عنوان برخی از 2 میلیون دیگر وام گیرندگان که وام های دانشجویی خصوصی و همچنین نمی واجد شرایط برای کمک به تحت مراقبت عمل می کنند.

“اکثر افرادی که به مدرسه رفت و پول قرض گرفته شده قبل از سال 2010 به احتمال زیاد بیش از واجد شرایط نیست, برای هر چیزی, گفت:” تراویس هورنزبی بنیانگذار وام دانشجویی برنامه ریز یک شرکت است که کمک می کند تا مردم بفهمند که چگونه به پرداخت بدهی.

هنگامی که او اخبار Talcott گریستم.

“من فقط نمی توانستم باور ما بودند تا نکته نادیده گرفته شده است.”

برای کمک به برخی

مراقبت عمل را ارائه تسکین برخی از 35 میلیون آمریکایی که مدیون ترکیب $1.3 تریلیون میلیون مستقيم بدهی وام دانشجویی فدرال.

“این برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد, اما این درست است” گفت: بتسی مایوت رئیس موسسه وام دانشجویی مشاوران یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه می دهد مشاوره و وکالت برای وام گیرندگان. “کنگره به سادگی نقل مکان سریع و امداد ایجاد شده است که من دیده ام هرگز قبل از.”

آلونسو Ramirez, 32, Montclair هنوز هم مدیون $62,000 پس از گرفتن لیسانس در علوم سیاسی و کارشناسی ارشد در مطالعات سازمانی در سال 2019. و همسر او $56,000 در وام های دانشجویی از درآمد او لیسانس و کارشناسی ارشد در دانشکده روانشناسی. هر دو واجد شرایط برای شش ماه بهره تعویق برنامه.

“ما در حال قرار دادن پول ما به طور معمول استفاده به پرداخت وام های دانشجویی به پس انداز” رامیرز گفت: برآورد آنها را نجات دهد حدود 2,700 با پرداخت از طریق برگزاری سپتامبر. 30.

میلیون ها نفر از سمت چپ

رامیرز و همسرش هر دو به اتمام تحصیلات تکمیلی در دهه گذشته — پس از FFEL برنامه شده بود از رده خارج.

برنامه آغاز کردم و در سال 1965. تا سال 1990 زمانی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش تغییر چگونه کسانی که وام گرفتند در اختصاص بودجه فدرال که در آن مشخص شد که مالیات دهندگان را صرف بیشتر در FFEL برنامه از در مستقیم وام های دانشجویی. رئیس جمهور بیل کلینتون تحت فشار قرار دادند به فاز از FFEL اما کنگره تصمیم گرفتند به اجازه دانشگاه حفظ چیدن کدام نوع از وام های فدرال آنها را ارائه دهد. و از آنجا که وام دهندگان تجاری می تواند وو در مدارس راه دولت فدرال نمی تواند این FFEL برنامه ballooned برای دو دهه آینده است.

در سال 2009 اوباما اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از FFEL وام که او گفت: به مبلغ مالیات دهندگان “پرداخت بانک حق بیمه به عمل به عنوان واسطه.” هنگامی که این برنامه به طور رسمی به پایان رسید در سال 2010 دفتر بودجه کنگره برآورد مرگ خود را نجات دهد مالیات دهندگان $68.7 میلیارد دلار در ده سال آینده.

این احتمال وجود دارد که بسیاری از FFEL وام گیرندگان نمی دانستم وام خود نیست متعلق به دولت فدرال است. وام به عنوان برچسب فدرال استافورد یارانه یا ریالی وام مانند وام های مستقیم. نرخ بهره ثابت هستند در همان سطح و آنها واجد شرایط برای درآمد بر اساس برنامه بازپرداخت که تنها به فدرال وام گیرندگان.

برخی از وام گیرندگان آموخته تمایز در سال های اخیر هنگامی که آنها سعی در مشارکت در خدمات عمومی وام بخشش برنامه که در آن افرادی که کار خاص در مشاغل خدماتی مانند آموزش و یا آتش نشانی می تواند بدهی خود را ببخشند پس از 10 سال پرداخت. معلوم FFEL وام گیرندگان نمی واجد شرایط برای این برنامه ،

با مراقبت عمل هورنزبی گفت: کنگره فشرده شد به تصویب تسکین لایحه به سرعت. آن شده اند که پیچیده تر است — و برخی از زمان به عنوان سمبل برای کمک به وام گیرندگان با وام های فدرال است که متعلق به بانک های تجاری است. بنابراین کنگره تحت فشار قرار دادند به جلو حتی اگر آن را به معنای حدود یک در پنج وام گیرندگان نمی خواهد کمک کند.

گزینه برای کسانی که از سمت چپ

هنوز هم وجود دارد برخی از گزینه های تسکین برای کسانی که با FFEL بدهی از جمله مستقیم به تحکیم وام های بدون بهره بر اساس طرح بازپرداخت و نرخ بیکاری تعویق برنامه های. مایوت وام گیرندگان را تشویق به انجام تحقیقات در زمینه سایت های مانند studentaid.gov یا غیر انتفاعی studentaidpandemic.org سپس به تماس خود را وام ارائه دهنده خدمات به بحث در مورد گزینه های.

بسیاری از وام دهندگان از جمله کسانی که در برگزاری وام های خصوصی نیز ارائه 90 روز فاجعه تحمل برای هر کسی که به آن نیاز دارد. حرکت نزولی این است که هنوز هم علاقه تعلق در طول این مدت است.

Talcott قادر به قرار دادن وام به یک فاجعه تحمل برنامه برای سه ماه اما آن را به کمک یک گروه و نه ثابت. در یک ماه او گفت: بهره مطرح شده است و او در مجموع با توجه توسط $1,000.

“من بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که فاجعه تحمل به پایان می رسد و علاقه انباشت اشیاء بدست آمده و من باید شروع به پرداخت دوباره با یک مقدار کوچکتر از درآمد در آینده,” او گفت:.

کلاهبرداران نیز در حال بیرون آمدن از چوب, Mayotte گفت. او اشاره کرد که هیچ یک از موارد فوق گزینه های تسکین باید پول و هزینه است که وام دهندگان باید قادر به راه رفتن شما را از طریق فرایند.

فشار بیشتر برای امداد رسانی و اصلاحات

کمک بیشتری می تواند در آینده است.

در تاریخ 22 آوریل یک گروه دو حزبی از قانونگذاران معرفی سهام در تسکین وام دانشجویی عمل می کنند که گسترش فدرال وام امداد به FFEL وام گیرندگان. بر اساس لایحه وزارت آموزش و پرورش خواهد پرداخت وام دهندگان خصوصی به پوشش بهره در وام در حالی که پرداخت ها به تعویق افتاده تا سپتامبر. 30.

اما بسیاری از طرفداران مصرف کننده نگرانی فدرال رهبران فرض آنها در حال حاضر مراقبت از وام دانشجویی وام گیرندگان خواهد شد و تمرکز بر آینده امداد قصد دارد در مسائل دیگر.

رامیرز امیدوار است دولت فدرال را گسترش پرداخت استراحت در وام مستقیم از طریق پایان سال است.

“حتی اگر اقتصاد تجارب U-شکل بازیابی بسیاری از مردم را رفته اند و بدون شغل برای ماه,” او گفت:. “برای کسانی از ما که قادر به نگه داشتن شغل ما در طول شیوع آن به شما کمک کند ما را به صرفه جویی در مورد موج دوم می کند از بین بردن شغل ما و یا کمک به ما برای سرمایه گذاری مجدد پول را به اقتصاد برای کمک به تقویت و بهبود است.”

Talcott نیست خوش بین است که FFEL وام گیرندگان را ببینید هر گونه کمک و یا بیشتر معنی دار وام دانشجویی اصلاحات — از جمله پایان دادن به درنده نرخ بهره — در هر زمان به زودی. اگر هر چیزی به او گفت: دست زدن به وام های دانشجویی در طول همه گیر تنها برجسته چگونه پیچیده سیستم است و چگونه تعداد کمی از مردم واقعا آن را درک.

هنوز هم با وجود این بار او گاهی اوقات احساس می کند به دلیل بدهی وام دانشجویی, Talcott گفت: او سپاسگزار برای آموزش و پرورش است. به همین دلیل زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده ایالات متحده و او شروع به بدترین ترس او نوشت: نامه ای به او 7 ساله, دوقلو, تشویق آنها را به سخت بازپرسی کردن از وام های دانشجویی.

“اما اگر شما عشق به حرفه خود تا آنجا که من نمی خواهد هر چیزی را تغییر دهید,” او گفت:. “آنچه که شما به آن اعتقاد داریم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان