شرایط بد جاده قرار می دهد بازدید کننده ای برای ‘كاستى معابد’

A view of Krimchi Temples commonly known as “Pandavas Temples’ in Udhampur district. (UNI)
نمایی از Krimchi معابد معمولا شناخته شده به عنوان “كاستى معابد’ در یودهمپور منطقه. (UNI)

KRIMCHI, یودهمپور, Mar 15:

منظره مجتمع هفت باستان معابد محلی شناخته شده به عنوان ‘كاستى معابد’, واقع در 10 کیلومتری Jammu-سرینگر بزرگراه ملی در یودهمپور منطقه است مسحور مقصد برای بازدید به خصوص برای دوستداران طبیعت اما متاسفانه ضعیف جاده اتصال عمده سکسکه و نگه داشتن گردشگران در خلیج از سایت.
جاده اتصال کار در حال پیشرفت است در Pancheri جاده ای که منجر به ایجاد Krimchi و بیشتر این لینک را در جاده ها به معابد اما با سرعت از کار ناراحتی بازدید کنندگان رسیدن به این محل که به نظر می رسد ‘از جهان.
اگر چه جامو و کشمیر گردشگری بخش ادعاهای بلند ترویج گردشگری بخش اما تصویر بر روی زمین است سرنوشت متفاوت برای توصیف. مردم محلی ابراز خشم بیش از این پیشرفت کند از جاده اتصال کار ادعا می کنند که در چنین شرایطی هیچ کس ترجیح میدهد به بازدید از این معابد و آن باقی می ماند یک “غفلت مقصد” با وجود داشتن ارزش تاریخی خود را از دوره باستان.
“پیش از آن وجود نداشت ‘پککا’ جاده رسیدن به Krimchi معابد اما نزدیک به یک سال به عقب, جاده اتصال کار آغاز شده است” Angrez Chand محلی روستایی گفت: خبرنگار. او گفت که کار از macadamisation از جاده بسیار آهسته و گردشگران با مراجعه به این مکان یک بار هرگز برنامه های خود در سفر دوم و اضافه میکند: “معابد واقع در ارتفاع و حدود 1.5 کیلومتر و دور از جاده اصلی منتهی به روستای Pancheri یک تپه و یک ناشناخته مقصد توریستی.”
“لینک جاده به معابد از جاده اصلی نیست macadamised و بازدید کنندگان در صورت مشکلات رسیدن به معابد سایت” غلام محمد یک عضو از یک جامعه عشایری گفت.
او افزود: “این تاریخی معابد. متحده مانند راجستان و گجرات, Madhya Pradesh, حفظ میراث خود را, اما ما حتی قادر به بهتر جاده اتصال به بازدید کنندگان خود را سفر امن و صاف است.”
Gharo Devi یک ساکن محلی در معابد سایت گفت: “هنگامی که از آن باران جاده می شود بیش از حد لغزنده و خطرناک است.” “سایت ندارد حتی امکانات اولیه برای گردشگران,” او اضافه شده است.
به عنوان در هر محلی وجود دارد بسیاری از ناشناخته مقصد در یودهمپور منطقه اما هستند یا نه توسعه یافته و یا رو به سهل انگاری. “جامو و کشمیر غنی پتانسیل گردشگری است و باید آن را شنود گذاشته بیشتر برای جذب گردشگران از سراسر کشور است که خواهد شد نه تنها به این مقصد گردشگری نقشه بلکه تولید و اقتصاد و اشتغال برای جوانان” دیگر محلی پیشنهاد شده است.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) هنگامی که تماس در اینجا گفت: “ارتقاء Krimchi معابد است که در میان یکی از اولویت های ما. وجود برخی از اختلاف بر جاده اتصال است که طبقه بندی شده اند و در یکی دیگر از 3-4 ماه کار به اتمام خواهد رسید.”
“دو راه وجود دارد که منجر به معابد و یکی در حال انجام است توسط بخش خدمات عمومی در برآورد هزینه Rs 39 lakhs که لینک های اصلی در حالی که یکی دیگر ساخته شده است و تحت PMGSY گفت:” معاون کمیسر.
خدمات مسیر نیز باید تکمیل شود در زمان هنگامی که مدرسه و anganwadi مرکز منتقل می شوند در جای دیگر به گسترش جاده ها گفت: این منطقه ،
او همچنین به ذکر است که Krimchi معابد سایت است که پس از نگاه باستان شناسی هند و بلیط ورود شارژ از بازدید کنندگان اما در درخواست خود مدرسه رفتن کودکان بودند معاف و هزینه های خود را بود دست تکان داد ،
“جاده اتصال کار بر روی هر دو طرف در حال پیشرفت است و در ماه های آینده macadamised جاده با شکوه آماده خواهد شد,” او گفت:. طبق رسمی سوابق معابد هستند که بیش از یک هزار سال است.
با توجه به باستان شناسی هند این معابد ساخته شده بود در طول 8 یا 9 قرن AD. مردم محلی می گویند اسطوره پشت معابد بازگشت به قهرمانان جنگ مهاباراتا و یا اواخر Pandava سلسله که حکومت در جامو و کشمیر.
این مجموعه متشکل از چهار و سه معابد. معبد اصلی است که 50 فوت قد و اختصاص داده شده به شیوا گانش ویشنو و پارواتی. معماری شبیه به کلاسیک کشمیر معابد.
طراحی معابد را نشان می دهد متمایز یونانی (یونان) را تحت تاثیر قرار. طبق افسانه رجا Kichak از Mahabharat گفته شد به خالق شهر Krimchi و پادشاهی است.
همچنین گفت که كاستى در حالی که در تبعید باقی مانده وجود دارد برای یک دوره طولانی است. این معابد واقع در یک مجتمع سنگ و جریان جریان در این نزدیکی هست.
سفر به Krimchi شامل انتخاب طبیعی از سفر به Sudhmahadev-Mantalai حرم. همچنین در فاصله کمی از Krimchi نهفته است Pancheri یک منظره تپه رفت و آمد مکرر. (UNI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>