بررسی زمینه های پرچم قرمز تفنگ لوایح تصویب مجلس پس از hourslong بحث طبقه

اولین بسته, خانه, فایل 8 گذشت خانه 69-61 و افزایش بررسی زمینه های مورد نیاز قبل از خرید و فروش و نقل و انتقال اسلحه با چند استثنا. دوم اغلب لقب “سرخ پرچم” لایحه تصویب 68-62 و اجازه می دهد که اجرای قانون به مصادره سلاح گرم اگر کسی به شمار خطری برای خود یا دیگران.

دوشنبه شمارش نبود تعجب به عنوان دموکرات را تحت فشار قرار دادند و این اقدامات پس از پیروزی در خانه اکثریت در نوامبر 2018 — یک پیروزی انتخاباتی آنها می گویند تا حد زیادی رانده شده توسط رای دهندگان اشتیاق برای اقدام در اسلحه. خانه گذشت همان دو لایحه در سال گذشته به عنوان بخشی از امنیت عمومی اتوبوس, اما آنها گرفته شده توسط حزب جمهوری خواه اکثریت سنا. این لوایح را دوباره به صورت فوری دیوار در سنا است.

طرفداران و مخالفان برای صورتحساب در روز پنج شنبه شلوغ خانه گالری و برگزار شد تا نشانه ها در خارج از درب خانه را اتاق به عنوان قانونگذاران در راه می رفت. دریایی از معترضان در نارنجی T-shirts, شعار, “ما چه می خواهیم ؟ چک های پس زمینه. هنگامی که ما آنها را می خواهید? در حال حاضر است.”

دموکرات ها را به نام مسئله فوری بحران بهداشت عمومی با استناد به روزمره خشونت اسلحه و همچنین تیرباران های دسته جمعی مانند کسانی که در Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, در, پارک, Fla., و یا در یک کنسرت در لاس وگاس در نوادا است. Rep. اموزش Richardson, D-مندوتا هایتز اصلی نویسنده از HF 9 او را تشویق همکاران به “فعال” در روز پنج شنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“بیست سال پیش زمانی که کانکتیکات تصویب این قانون که تصویب آن پس از فاجعه. وقتی ایندیانا گذشت خود پرچم قرمز قانون آن بود که پس از فاجعه. فلوریدا بود که پس از فاجعه” او گفت: در طبقه. “اجازه می دهد تا نه صبر کنید برای یکی دیگر از تراژدی است.”

جمهوری خواهان از سوی دیگر می گویند صورتحساب مانند HF 8 و 9 نمی خواهد بی معنی جلوگیری از خشونت اسلحه. رهبر اقلیت کنگره Kurt Daudt R-تاج استدلال کرد که افرادی که می خواهید برای انجام آسیب خواهد شکستن قانون برای به دست آوردن اسلحه به هر حال همه که HF 8 و 9 را مجازات مطیع قانون صاحبان اسلحه.

به جای Daudt متهم دموکرات ها با استفاده از صورتحساب به عنوان “نقطه صحبت کردن برای یک انتخابات است.”

“دموکرات ها شما شکست مردم در شهرستانها که نگران خشونت تفنگ, جرم است و در دستان شما خواهد بود,” او گفت:.

کسانی که برای و در برابر لوایح باید bemoaned گرم حزبی تقسیم اسلحه با حامیان و گفت که زندگی در معرض خطر هستند و مخالفان گفت: حقوق اساسی هستند — هر دو باید حزبی مسائل مربوط به آنها استدلال کرده اند.

در دموکرات ها’ پنج شنبه در کنفرانس خبری قبل از طبقه جلسه, خانه, رهبر اکثریت Ryan Winkler, D-Golden Valley, متهم خواهان بودن “مدیون به NRA و افراطی تفنگ لابی” به جای Minnesotans که او گفت: به نفع صورتحساب مانند HF 8 و 9. شهرستان رمزی وکیل جان چوی گفت: لوایح می تواند به جلوگیری از اسلحه از وارد شدن به خیابان ها قادر به وارد شدن به دست اشتباه است.

“آنچه ما واقعا باید — و من نام آن را — یک استبداد از برخی منافع خاص که واقعا muzzling صدای Minnesotans,” چوی گفت.

Rep., Marion, o’neill, R-افرا, دریاچه بىحد چوی ادعا می کنند که او از تشکیل “به شدت مخالف بود.”

“این است که یک گروه علاقه” اونیل گفت: در قانونگذاران جمهوری خواه’ بعد از ظهر کنفرانس خبری. “هر تفنگ تک مالک در ایالت مینه سوتا است که در این مورد نگران بود.”

صورت حساب در حال حاضر حرکت به مجلس سنا. رهبران جمهوری خواه قبلا گفته صورتحساب نمی خواهد عبور وجود دارد. آنها پیشنهاد کرده اند که قوه مقننه به جای تمرکز بر روی طرح های پیشنهادی برای افزایش مجازات برای کسانی که انتقال سلاح گرم به کسی که شکسته است و نیاز به دادگاه برای تعیین انطباق جلسات برای اطمینان از سلاح گرم در حال حذف از کسانی که در نقض سوء استفاده از حمله و آزار و اذیت ،

دانا فرگوسن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>