بابا Chamliyal میله در هند و پاکستان مرز بعید به سال جاری برگزار خواهد شد

Holy Shrine of Baba Chamliyal in Ramgarh sector locked from outside. -Excelsior/ Badyal
حرم بابا Chamliyal در رمگره بخش از خارج قفل شده. -اکسلسیور/ Badyal

Avtar Bhat
سامبا, ژوئن 6: بسیار مشهور نمایشگاه سالانه بابا Chamliyal در هند و پاکستان مرز بین المللی در رمگره بخش از این منطقه برگزار خواهد شد در این سال با توجه به شیوع بیماری کرونا بیماری همه گیر.
با توجه به منابع بسیار قرار داده شده وجود دارد که بیش از 90 درصد شانس که میله لغو خواهد شد در این سال بیش از حد از نظر گسترش جهانی Coronavirus. هیچ مراسم برگزار خواهد شد و در مرز بین المللی در این سال و نه معروف مسعود گنج شک و Sharbat -مقدس هدیه بابا به حرم تحویل داده خواهد شد برای پاک رنجرز توسط مرزی نیروی امنیت (BSF) برای سومین دوره متوالی در این زمان از نظر شیوع COVID-19.
این نمایشگاه سالانه بابا Chamliyal در روستای Chamliyal در هند و پاکستان مرز سقوط در ژوئن 24 و هزاران نفر از مردم از نقاط مختلف J&K و کشورهای دیگر از کشور همگرا در حرم به پرداخت تواضع خود را به بابا به مناسبت و در حال حاضر ارائه خود را در حرم خود.
BSF که نگهبانان IB طول می کشد مراقبت از همه از جمله ترتیبات امنیتی در طول میله. زیارت حرم به معرض کامل امنیتی را بررسی کنید تا توسط BSF به عنوان به خوبی به عنوان پلیس محلی برای جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب. بابا Chamliyal یک سنت منطقه است که احترام هندوها و مسلمانان در کل مرز کمربند شهادت” ،
پس از تاسف پارتیشن از این کشور در سال 1947 مناطقی که رفت به پاکستان نیز جشن میله در سمت خود با فن کرایه و شور و شوق. پس از آن یک سنت آغاز شده است که پاکستان رنجرز همراه با برخی از برجسته شهروندان پاکستان ‘ بازدید از این طرف به ارائه Chadder ( پتو) در این حرم مطهر که در آن از آنها را مسعود گنج شک و Sharbat مقدس هدیه از بابا به توزیع در میان جانبازان در کنار خود است که هنوز هم بسیار احترام بابا.
قبلا Mela برگزار نشده بود در سال 2018 پس از پاکستان حمله BSF حزب که در آن چهار BSF پرسنل از جمله یک دستیار فرمانده دو Sub-بازرسان و پاسبان به دست آمده بود شهادت در ماه ژوئن. این بازدید به طور جدی توسط دولت هند و مقامات لغو جشن عادلانه در Chamliyal که در آن سال.
هیچ مسعود گنج شک و Sharbat از حرم فرستاده شد به پاکستان و نه هیچ Chadder بود سرگرم از پاکستان رنجرز به این سمت که در آن سال. این نمایشگاه هر چند برگزار شد سال گذشته اما نه مسعود گنج شک و Sharbat و نه Chadder رد و بدل شد طبق سنت توسط BSF و پاک رنجرز برای بار دوم گفت: Charan Dass نام مستعار Bilu Choudhary Panch Chhani Fatwal و رئیس Baba Chamliyal کمیته.
او گفت که این میله در هند جانبی برگزار می شود حداقل 20 روز و Langers برای جانبازان بازدید از حرم بودند از ژوئن 4 و پیروان بابا از بخش های مختلف دانشگاه تهران از J&K و خارج شروع thronging حرم 20 روز پیش از میله به پرداخت تواضع خود را. او گفت: در mela روز بیش از یک لاخ جانبازان پرداخت سجده در حرم.
چودری گفت که در طرف پاکستان در Saidanwali روستا در سراسر مرز این میله نیز برگزار شد و حدود یک هفته و همچنین سنگین عجله از جانبازان که بسیار احترام بابا.
او گفت: “با توجه به مرز درگیری در سال 2018 و پاکستان حادثه ناگوار به مسعود گنج شک و Sharbat ارائه شده است به پاکستان در کنار ما و نه آنها مجاز به ارائه Chadder در حرم بابا. اما این بار با توجه به کروناویروس تهدید میله بعید است که برگزار می شود تا کنون به عنوان خوراک به عقب دریافت شده توسط این کمیته از طرف دولت نگران است”.
او گفت: “تا به حال این میله به سال جاری برگزار خواهد شد که جانبازان را آغاز thronging حرم در حال حاضر اما تا کنون هیچ کس به اینجا می آیند”.
“سالانه نظافت حرم و محوطه آغاز شده بود امروز اما به هر بازخورد است که کمیته دریافت شده از دولت های Mela برگزار خواهد شد در این سال با توجه به گسترش Coronavirus به عنوان مقامات نمی خواهید را به هر گونه خطر” او اضافه شده است.
هنگامی که تماس یک BSF افسر گفت که بیش از 90 درصد شانس که میله لغو خواهد شد در این سال به هیچ عنوان روند آغاز شده است در حال حاضر به نگه داشتن میله در حرم که طبق روال باید شروع با شروع این ماه است.
معبد Baba Ji است کاملا قفل شده است و در حال حاضر وجود ندارد و جنبش فدائیان در حرم به جز یک Pujari ارائه می دهد که pooja در صبح و شب طبق معمول در حالی که در سال های گذشته با عجله از جانبازان دیده می شد در این روزها در حرم مطهر گفت: مردم محلی این منطقه است.
آنها اضافه شده زائران از پاکستان در هر سال جمع آوری در Saidanwali روستا در طرف دیگر مرز بین المللی به جشن میله. قبل از سال 1971 جنگ هند و پاکستان, پاکستانی اجازه داده شد برای بازدید از این طرف مرز. گفته شده است که میله Chamliyal است که سازمان به مناسبت گرامیداشت روز بابا Dalip Singh Manhas بزرگ معنوی سنت این منطقه هر سال در ماه ژوئن در Chamliyal ایجاد کرد.
بابا Chamliyal پس از آنها ایجاد کرد که به نام زندگی در حدود 320 سال پیش است و احترام به مردم از همه مذاهب است. حرم است و به سختی به یک و نیم کیلومتر از خط صفر. در روستای Saidanwali روی خط صفر از طرف پاکستان مردم ترتیب یک هفته Mela و منتظر مقدس ‘Sharbat’ و ‘مسعود گنج شک’ از حرم بابا Chamliyal.

مقاله قبلیCJ برای حضور منظم در دادگاه
مقاله بعدیAC تصویب UMTAs برای Jammu سرینگر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>