B. C. شیرها: Nathan Rourke, پیروزی, فوتبال, سفر سوخت توسط نا امیدی


پس از excelling در هر سطح او با بازی در نا امیدی ها انتظار ناتان Rourke. اما او با استفاده از آنها به سوخت معراج ساخته شده است که او B. C. s شیرها’ جدیدترین کارفرمایی علاوه بر

ناتان Rourke شده است در اینجا قبل از.

اینجا در تاریکی بی احترامی و ناامیدی.

او در سال آخر دبیرستان در آلاباما او همسان دولت رکورد 59 touchdowns بازی برای 3A Edgewood, آکادمی پرتاب برای 3,789 متری و فقط سه میدارد. تعداد کسانی که می شده اند و حتی بالاتر به جز او تنها بازی بیش از دو چهارم دو بار در تمام فصل با تیم خود معمولا بزرگ است.

او پس از برنده دولت عنوان NCAA بورسیه باید پرواز کرده. پس از همه, که تنها دلیل Rourke خانواده های بی خانمان از Oakville, Ont., به حرکت به جنوب عمیق.

به جای رادیو و سکوت. تاریکی است. ناامیدی.

با هیچ D1 ارائه می دهد در جدول Rourke بازی یک فصل از تاریخ و کالج در فورت اسکات کالج, در یک شهر کوچک در جنوب شهر کانزاس. او روشن کانزاس Jayhawk کالج کنفرانس — 2,367 متری 18 touchdowns و تیم اول کنفرانس همه ستاره های انتخاب — اما, دوباره, D1 ارائه می دهد نمی بلافاصله آمده است.

در نهایت آنها شروع به trickling در اواخر فصل. کنتاکی شرقی. اکران. اوهایو.

Rourke انتخاب بابکتس و سوار بر یک حماسه دانشگاهی حرفه ای. در زمان او Athens, Ohio, او در یک مدرسه افسانه نه فقط به این دلیل او برای اولین بار به اوهایو به سه متوالی کاسه بازی. سوابق خود را تا یک صفحه در رسانه ها راهنمای از جمله 111 کل touchdowns, 49 عجله TDs ، 10,091 ترکیب متری و یک 7.65 متری برای هر بازی به طور متوسط.

در 6-2, 210 پوند او کوتاه تر از فعل NFL quarterback و وجود دارد برخی از سوالات خود را در مورد بازوی قدرت و دقت اما او مثبت بسیار مهم تر از منفی. و به عنوان پیش نویس NFL loomed در هفته گذشته در نهایت به نظر می رسید Rourke در گذشته ممکن است پیوستن به همان برادری از دوران کودکی خود را بت Brett Favre.

در عوض, سلام, تاریکی, دوست قدیمی خود را.

“من تعجب نیست که من پیش نویس … اما ما کاملا مطمئن است که ما از رفتن به قادر به گرفتن امضا پس از آن. وجود دارد برخی از افراد در تیم من که امضا شد در پیش نویس روز معاملات تقریبا بلافاصله پس از تهیه پیش نویس به پایان رسید گفت:” Rourke که متولد شده در ویکتوریا قبل از نقل مکان خانواده به انتاریو زمانی که او دو.

“این عجیب و غریب بود برای من برای دیدن این همه بچه ها امضا و quarterbacks که من تا به حال شناخته شده … دریافت امضا و پس از آن (برای من) نمی تواند امضا و یا حتی یک تماس تلفنی.”

او دریافت یک تماس تلفنی از یک NFL تیم وجود دارد اما در بحث از یک معامله. آنها فقط پرسید: اگر تیم های دیگر بیان کرده بود هر گونه علاقه.

“من فقط به آنها گفتم “نه” ، این ناامید کننده بوده است — کاملا. ما قطعا انتظار داشتند که با یک (NFL) تیم در این مرحله,” او گفت:.

اما هر بار او را زدم پایین Rourke کردم ، هر ناامیدی موجب شده است او را به سطح بعدی.

روز پنجشنبه B. C. شیرها انتخاب Rourke با دوم خود را انتخاب کنید در لامپ کم مصرف پیش نویس در 15 به طور کلی بالاترین کارفرمایی رفته بود پس از مونترال Alouettes در زمان جسی پالمر در 15th در سال 2001.

“گاهی اوقات شما نیاز به کسانی که همه چیز به شما فشار” Rourke گفت. “شما می دانید, من فکر می کنم شما نگاهی به برخی از بازیکنان که تا به حال موفقیت حق از دبیرستان با برچسب یک نابغه یا” بعدی چیز زیادی,’ گاهی اوقات آنها یک زمان سخت تر تنظیم به سختی.

“من هرگز با برچسب یکی از کسانی که همه چیز. من همیشه به حال به مبارزه برای همه چیز است که من داشته ام و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که من می خواهم برای رسیدن به.”

پالمر در ادامه برای رسیدن به Rourke هدف از بازی در NFL اگر چه او تنها دستاورد قابل توجه خود را در چهار فصل به عنوان یک پشتیبان با New York Giants بود اخراج توسط Washington Redskins پایان دفاعی بروس اسمیت به او 199 برای کار خود را و او را NFL تمام زمان رهبر.

Rourke می داند که راه بازگشت به NFL آغاز می شود در B. C. و به عنوان او همیشه می کند او را برای رفتن به تمرکز بر روی گام اول است.

در حالی که فرود یک NFL free-عامل نقطه ممکن است به معنای Rourke می توانید انتخاب خود را در مقصد وجود ندارد بسیاری از بهتر متناسب برای او از قبل از میلاد که در آن وقت مایک رایلی و تیم افسانه تراویس Lulay آماده و مایل به راهنمایی و ارائه بازخورد. رایلی در حال حاضر رسیده به انجمن خوش آمدید Rourke به این تیم است.

“من فکر می کنم ما lucked. من بسیار خوش شانس می شود قادر به قادر به کار ما با آنها گفت:” Rourke. “بنابراین من هنوز چیزی را ثابت کند. و من به دنبال به جلو به قادر بودن به انجام است که در, B. C.

“تاپیک میخوام یک مقدار زیادی از یادگیری است که رفتن به باید درگیر اما در پایان روز, که در حال رفتن به چیزی است که من می خواهم به انجام. من می خواهم برای ادامه به دنبال به طوری که رویای بیش نیست.”

شیر کبابی Rourke خود را از قبل پیش نویس کنفرانس تلفنی آنها به عنوان تلاش برای ارزیابی اگر Rourke — آینده از اجرا-سنگین و تفنگ ساچمهای-سنگین جرم در اوهایو — مناسب خواهد بود و آنچه آنها می خواهند به انجام در این زمینه است. او راحت با پنج گام قطره ؟ سه مرحله ؟ می توانید با او تماس بگیرید و در ازدحام? می تواند او انطباق با کانادا قوانین و سه فراز?


ناتان Rourke متولد شده در ویکتوریا اما به انتاریو نقل مکان کرد و در سن که در آن او شد کانادا برتر دبیرستان QB.Rourke, مامان رابین و پدر لری نقل مکان کرد به آلاباما و Rourke به پایان رسید تا در اوهایو پس از یک سفر طولانی است. برادر کوچکترش Kurtis در حال حاضر بازی برای بابکتس.

Midge Mazur / وب

“قطعا وجود دارد برای رفتن به یک منحنی یادگیری وجود دارد بدون شک در مورد آن در نظر گرفته شده و فقط پیشرفت از دانشگاهی بازی به بازی حرفه ای,” او گفت:. “من بازی کانادا قوانین تمام راه را تا به من سال سوم دبیرستان, بنابراین من به برخی از آشنایی با آن است.

اصطلاحات حرفه ای بازی از آنچه من جمع است یک نسخه از سواحل غرب جرم است. … من در تلاش برای انجام بهترین من برای آشنایی خودم با برخی از کسانی که از نظر اما قطعا وجود دارد برای رفتن به یک منحنی یادگیری.”

در این کنفرانس بود GM اد Hervey ریک Campbell, حمله هماهنگ اردن Maksymic و سر طلایه دار Geroy سیمون و همه آنها از دور آمد تحت تاثیر قرار با Rourke را پاسخ و حتی دلسرد شدن نگرش است. وجود ندارد بسیار تردید در گرفتن او را با دوم خود را انتخاب کنید حتی اگر دفاع خود را اولویت ورود پیش نویس است.

“من واقعا هیجان زده هستم که ما قادر به دریافت او” کمپبل گفت:. “او مانند یک مولد بازیکن و یک برنده است. او واقعا خوب پا بیش از حد. اگر شما خود را نگاه کنید آمار شما مانند ” اوه او پرتاب می اما همچنین او می تواند اجرا شود که من فکر می کنم به ارمغان می آورد و متفاوت پویا به لامپ کم مصرف.

“I’m not gonna make هر یک اعلامیه دیگر از من فکر می کنم این یک وضعیت برای یک مرد مانند او را به آمد تا در اینجا و ثابت کهنه مرد مانند مایک رایلی برای یادگیری تحت. اکثر quarterbacks آمده است که در اینجا نیاز به زمان و نمی توان فقط به آتش انداخته پس از آن باید یک وضعیت بزرگ برای او. خوب وضعیت را برای او و وضعیت خوب برای ما است.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>