در حالی که مواد منفجره گیرنده Derel واکر باقی می ماند رایگان عامل Leos ساخته شده چند حرکت کوچک به گوشت گاو تا فهرست خود را در روز چهارشنبه.

B. C. شیرها امضا سه رایگان عوامل در جمعه اگر چه هیچ یک از آنها را به نام Derel واکر.

در حالی که خیمه wideout در لامپ کم مصرف رایگان-آژانس قرعه کشی بلامعارض باقی می ماند این Leos افزود: برخی از عمق به خود را دریافت سپاه و استقبال خانه سابق بازیکن.

Linebacker Dyshawn دیویس که برای اولین بار ساخته شده در این فهرست در سال 2016 قبل از بازی سه لامپ کم مصرف در فصل B. C. امضا رسید و یک سال بعد از معامله صرف 2019 با Saskatchewan Roughriders.

این 6-2, 230 پوند دیویس قوی 2018 مبارزه با B. C. ساخت 22 پردازد و مجبور اشتباه کردن در تیم های ویژه در حالی که با اضافه کردن 13 دفاعی می پردازد.

فصل گذشته در ساسکاچوان 27 ساله تا به حال 16 تعداد تکل در 18 بازی.

دیویس یکی از بالا رتبه های باقی مانده رایگان-عامل linebackers در دسترس سابق شیر میکا هیبت امضا شده در وینیپگ در روز سه شنبه.


Dyshawn دیویس بازی سه فصل در B. C. قبل از مهاجرت به ساسکاچوان برای 2019 مبارزات انتخاباتی.

جری Kahrmann / PNG

شیرها اضافه شده یک جفت گسترده ای از گیرنده های روز چهارشنبه امضای Mississauga, Ont.-متولد گیرنده گسترده دوون بیلی به یک قرارداد یک ساله و تازه کار آمریکا Nih-Jer جکسون.

بیلی 29 شد پیش نویس توسط ادمونتون در دور اول (ششم به طور کلی) در 2014 CFL پیش نویس پس از چهار سال کار حرفه ای در سنت فرانسیس خاویر و بازی های برگزار شده است 58 بازی برای ادمونتون (2014-16) و ساسکاچوان (2017-18) با حرفه ای در مجموع از 48 جلب برای 658 متری و چهار touchdowns.

در حالی که در سنت FX او ساخته شده 87 جلب برای 1,160 متری و شش touchdowns در 29 بازی های حرفه ای که به نام اقیانوس اطلس دانشگاه ورزش (AUS) همه ستاره در سال 2011 و 2012.

جکسون از انتقال مرسد کالج به جنوب شرقی لوئیزیانا در سال 2016 و در می رفتن به رکورد 36 پذیرایی برای 409 متری و دو touchdowns در 21 بازی.


Linebacker Dyshawn Davis (تصویر صحبت کردن به Roughriders سر مربی کریگ Dickenson) ثبت نام از 16 تعداد تکل در 18 بازی خود در فصل به دور از شیرها در ساسکاچوان.

براندون سخت تر / Postmedia اخبار

واکر بدون علامت باقی می ماند به عنوان هفته 2 از لامپ کم مصرف رایگان آژانس اگر چه یکی دیگر از خواستگار اتحاد پیوست B. C. به عنوان رقیب برای خدمات خود را.

این بمب افکن آبی وینیپگ نیز ساخت یک پیشنهاد برای کنفرانس شرق همه ستاره که تا به حال 1,040 متری و شش touchdowns در 65 جلب تورنتو Argonauts تیم که گل دوم-کمترین امتیاز و دوم به پایان رسید-آخرین در لامپ کم مصرف.

واکر و دستمزد باقی می ماند سخت ترین مانع به عنوان او ساخته شده $280,000 فصل گذشته است و انتظار می رود به اطراف بپرسید $250,000 این فصل است.

افزایش لامپ کم مصرف و دستمزد کف نبود همسان با کلاه در این فصل معنی B. C. را مجبور به انجام برخی از فهرستی بند برای ریختن به اندازه کافی حقوق و دستمزد به امضای او. این بمب افکن باید کمی بیشتر انعطاف پذیر وضعیت حتی با پنج $200,000 بازیکن در فهرست خود را.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان