B. C. شیرها گوشت گاو تا دریافت سپاه با امضای قافیه


نیاز به امضای متحرک رایگان-عامل Derel واکر ebbing پس از میلاد می افزاید: اتاوا RedBlacks’ پیشرو گیرنده از 2019.

ظاهرا چیزی قافیه با رنگ نارنجی.

یک فصل خیلی دیر به بخشی از این تیم منحصر به فرد “هیچ چیز قافیه با نارنجی” کمپین بازاریابی دومینیک قافیه است و در حال حاضر عضو B. C. شیرها پس از امضای یک سال معامله در روز جمعه.

قافیه کم-کلید اما تاثیر امضای او به عنوان بی سر و صدا منجر به اتاوا RedBlacks در سال گذشته دریافت کشیدن در 65 جلب برای 1,056 متری و پنج touchdowns. 6-پا-4, 215 پوند wideout است ورزشی و پویا 26 ساله که به حساب برای نزدیک به یک چهارم از تیم خود را دریافت yardage فصل گذشته.

او را بهره مند از داشتن یک ثابت رهگذر در مایک رایلی lofting خوردن توپ به عنوان اتاوا نورد underwhelming کارفرمایی سه نفر از دومینیک Davis, Jonathan جنینگز و خواهد آرنت در سال گذشته کمک به او را ابتلا به فقط 58 درصد از اهداف خود را.

قافیه میامی بومی صرف سه فصل با RedBlacks که در آن او با بازی در 36 به طور منظم فصل بازی و کمک به آنها در رسیدن به 106 خاکستری جام جهانی در سال 2018 است.

او را چهارمین عامل رایگان برای پیوستن به این شیرها از اتاوا در این هفته از جمله همکار RedBlacks گیرنده گسترده کالیب Holley که جوهر یک سال معامله در روز جمعه.


اتاوا Redblacks گیرنده گسترده دومینیک قافیه باعث گرفتن با وجود ساسکاچوان Roughriders دفاعی پشت Jovon جانسون knockdown تلاش در طول یک سال 2017 بازی برگزار شد در موزاییک ورزشگاه.

مایکل بل/رجینا رهبر-پست / PNG

Holley, 29, تا به حال 48 پذیرایی برای 487 متری در 14 بازی با RedBlacks فصل گذشته. قبل از بازی در اتاوا, Holley مناسب برای ساسکاچوان Roughriders برای سه فصل خود را در اوج با سبز که در سال 2016 زمانی که او گرفتار 56 عبور برای 655 متری و یک جفت touchdowns.

دفاعی بازگشت کوین فرانسیس و دفاعی پایان J. R. Tavai نیز به دنبال جدید شیران مربی ریک کمپبل غرب از اتاوا به عنوان امضای رایگان نمایندگی های این هفته است.

شیر پر کرده اند تا در گیرنده های این ماه اضافه کرد دوون بیلی Nih-Jer جکسون و Romell Guerrier و جسی واکر.

قافیه را ثبت می تواند طلسم پایان شیرها’ رایگان-عامل پیگیری Derel واکر که بدون علامت باقی می ماند اگر چه هنوز هم وجود دارد ممکن است کلاه اتاق تکان دادن به یک معامله کار می کنند.

قافیه بازی های NCAA توپ در فلوریدا بین المللی ابتلا به 27 می گذرد برای 305 متری در 32 بازی قبل از انتقال به مورای سنت برای ارشد خود را در فصل, جایی که او ساخته شده 12 می گذرد برای 190 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در چهار مسابقات.

Holley فارغ التحصیل از شرق مرکزی دانشگاه و سپس امضا شده با لوایح بوفالو به عنوان یک غیر پیش نویس رایگان عامل در سال 2014 گذراندن دو فصل در عمل فهرست. او همچنین به صورت دو فوتبال داخلی لیگ برتر تیم های لس آنجلس و Sioux Falls, طوفان.

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>