B. C. اسب مسابقه صنعت رو به کره اسب-کمبود خرید اینترنتی


مادیان ویژه من فرشته شد اولین کره اسب sired توسط لیسانس متحده برنده متقابل به دنیا آمد و در فوریه. 10 در دنیا به اجرا Thoroughbreds در Aldergrove. فرستاده شده / PNG

بی میلی به نژاد به دلیل COVD-19 اوضاع مالی ممکن است به معنی لاغر تخته سنگ از اسب مسابقه در سال 2022.

وجود خواهد داشت هیچ تکان دهنده بوق یادداشت تماس اسب به پست در هیستینگز دور مسابقه در روز یکشنبه, رعد صدای یورتمه رفتن hoofs گاز گرفتن به خاک آهنگ های خرناس thoroughbreds و تشویق جمعیت داشتن تمام شده است خاموش ironclad گرفتن از coronavirus بیماری همه گیر.

پنج شنبه قرار بود آغاز 128 فصل از مسابقات در ونکوور قدیمی ترین و به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد ورزشی, امکانات, اما این ورزش از پادشاهان است اما یکی دیگر از قربانی های بی شماری از مبارزه در برابر COVID-19 ویروس. همه مسابقه در مسیر متوقف شده است برای آینده قابل پیش بینی به عنوان آن را در سراسر کشور است.

“این یک شوک” رالف Jesiak معاون رئیس جمهور از کانادا اصیل اسب جامعه (CTHS) گفت: این تصمیم به توقف تمام مسابقه. “آن حیرت بسیاری از مردم قرار داده و ما در جهان, ‘چه کنیم؟’ “

رنگ سبز شبدری مسابقه پایدار اصل صاحب دیو Bennington موافقت; سریع خاموش شدن مسابقه انداخت جهان خود را به درهم و برهمی است.

“هنگامی که آنها شروع به بستن اصلی آهنگ مثل ققنوس به عنوان مثال در اواخر فوریه … همه از ناگهانی مردم گفت:” آه خدای من چه قراره اتفاق می افتد اینجا ؟ “او گفت:. “تاثیر اخبار آمد که در خارج از ایالات متحده بود چه قراره اتفاق می افتد به ونکوور به کلگری و ادمونتون … چه قراره اتفاق می افتد به آهنگ های ما?’ و در تورنتو این همان چیزی همان مشکلات. آنها در حال تلاش دیوانه وار برای شروع و برای اجرای نوعی از یک دیدار به عنوان به خوبی.”

$1-million ملکه بشقاب اصیل نژاد در تورنتو — آمریکای شمالی قدیمی ترین به طور مداوم اجرا اسب مسابقه — و آمریکای شمالی جام, دومین رویداد در کانادا و همچنین اجرا در Woodbine شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد تا زمانی که محدودیت های آرام هستند.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید را در آینده ای جدید کانادا, مسابقه حداقل در B. C.

دکتر بانی هنری استان افسر بهداشت اشاره کرد که وجود دارد ممکن است به زودی یک آرامش اجتماعی-فاصله دستورالعمل قرار داده است که ورزش در جامعه و اقتصاد کشور را به حالت تعلیق در انیمیشن است. و اسب مسابقه به موجب آن دیجیتال-wagering DNA آماده است به آب و طوفان با تعداد بسیار کمی از آهنگ باز عامل با خالی grandstands.

در طرف دیگر قاره فلوریدا دربی در Gulfstream فقط تنظیم یک رکورد برای شرط در ایالات متحده$53.6 میلیون در حالی که در لوس آلامیتوس در کالیفرنیا, آهنگ جدید تاسیس علامت برای پول بیشتر wagered در مسابقه در یک شب. در نبراسکا Fonner پارک یکی دیگر از گزارش شش آهنگ هنوز هم در حال اجرا در آمریکا مدیر عامل شرکت گفت: معمول خود را به ما 300.000 دلار در شرط در یک شنبه شب در حال حاضر شروع به پریدن کرد بیش US$3 میلیون نفر است.

“من فکر می کنم ما همه نوع نگرانی در مورد آنچه در جریان است اما ما همه نوع از اقامت مثبت” گفت: Bennington. “در بسیاری از مسابقه در مناطق دیگر و بدون تماشاگر اما آنها در حال اجرا در دیدار … و در واقع آنها تبدیل شده نسبتا موفق است. بنابراین ما امیدواریم که همه چیز را باز خواهد شد تا در تابستان, و ما قادر خواهید بود برای رفتن به صورت عادی. اما همه نشستن بر روی دست ما در حال حاضر است.”

و در حالی که مسابقه شده است را در خود نگه دارد برخی از چیزهایی که نمی تواند متوقف شود.

B. C. مزارع در حال شروع به دیدن کره متولد شده پس از 11 ماه از بارداری مانند علامت و کن جانسون از دنیا به اجرا Thoroughbreds که به تازگی مورد استقبال جهان مابل یک دختر شوخ و جوان اولین کره اسب تربیت شده سهام برنده متقابل (جاده تا پایان مزرعه) به خود mare, ویژه من و فرشته. این طرح به صورت كره در حال حاضر متولد شده است به مسابقه توسط 2022.

اما جهانی مسائل اقتصادی که در حال حاضر در حال تکان دادن جهان باید مفاهیم است که رسیدن به دور آینده برای مسابقه اسب. پرورش و تولد و تربیت کره اسب به sellable سن می تواند هزینه تا $30,000. بسیاری از B. C. مزارع تمایلی به ارتکاب به آن مبلغ سرمایه گذاری مالی با وجود مشوق های در محل برای پرورش دهندگان در استان است. و ریاضی است که در نهایت بسیار ساده است. هیچ اسب, هیچ مسابقه.

“ما همه به خوبی در همان موقعیت” گفت: Jesiak. “ما همه مشتاق به رفتن دوباره. آن بوده است ویرانگر مانند (شده است) برای هر کس دیگری. ما فقط دعا که چیزی تغییر می دهد و ما در آن است.

“نکته اصلی این است که ما پرورش پایان آن را به انجام — که مهم ترین چیز است. (پرورش) برای دو سال پایین جاده به طوری که ما چیزی دیگری برای تولید در مسیر مسابقه دوباره.”

هدف از این CTHS است برای کمک به صاحبان اسب در این استان برای تشویق پرورش B. C. اسب. “B. C. تربیت” اسب واجد شرایط برای پاداش پول در کیف پول ویژه مسابقه پاداش نقدی برای پرورش دهندگان و نژاد حمایت. در محیط فعلی جامعه نیز تحریک یک برنامه برای کاهش دلار مبلغ سرمایه گذاری برای پرورش دهندگان برای تولید کره در سال 2021 و دوربرد هدف از مسابقه در سال 2023.

در کوتاه مدت این استان سالانه yearling فروش (اسب متولد شده در سال 2019) است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای سپتامبر 60-80 اسب به فروش می رسد وجود دارد ارائه بخش عمده ای از جمعیت مسابقه برای فصل بعد — اما این سازمان در حال آماده سازی برای میزبانی آن را در یک محیط مجازی به جای یک جسمی است. اقتصادی عدم قطعیت همراه با ضعف دلار کانادا, دلار باید بازیگران پال بیش از فروش و سال ها فراتر از آن است.

“این بزرگترین نگرانی برای CTHS” گفت: Bennington. “همه چیز برای ما آینده است. ما فروش در آینده این سال, اما آن را محصول دو سال پایین جاده است که ما نگران هستیم.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>