B. C. تاجر دیوید Sidoo 90 روز در آمریکا زندان در پذیرش کالج رسوایی


ونکوور تاجر دیوید Sidoo برگ یک دادگاه فدرال در بوستون, مارس 15 2019. جاناتان Wiggs/بوستون گلوب از طریق AP

ونکوور انرژی اجرایی و سابق لامپ کم مصرف پخش شد و محکوم به پرداخت $200,000 برای کسی که مخفیانه را نشسته کالج امتحان ورودی در محل از او دو پسر.

بوستون — دیوید Sidoo کانادایی تاجر که پس از بازی برای B. C. شیرها محکوم شد به 90 روز زندان و جریمه US$250,000 روز چهارشنبه پس از اعتراف او شرکت در یک تقلب گسترده طرح برای کمک به فرزندان خود را به کالج.

Sidoo یک ونکوور انرژی اجرایی و سابق لامپ کم مصرف, بازیکن, شد, محکوم به پرداخت $200,000 برای کسی که مخفیانه را نشسته کالج امتحان ورودی در محل از او دو پسر.

در همان جلسه محاکمه قاضی تصمیم کارن Littlefair کالیفرنیا سزاوار پنج ماه در زندان به پرداخت $9,000 به کسی دوره های آنلاین برای پسر او بنابراین او می تواند فارغ التحصیل از دانشگاه جورج تاون در واشنگتن است.

Sidoo و Littlefair در میان 55 نفر به اتهام شرکت در یک طرح که در آن پدر و مادر ثروتمند توطئه با پذیرش کالج مشاور ویلیام “ریک” خواننده” به استفاده از رشوه خواری و تقلب به امن فرزندان خود را از ورود به مدارس برتر.

خواننده التماس گناه سال گذشته برای تسهیل کالج امتحان ورودی تقلب و با استفاده از رشوه برای به دست آوردن پذیرش از دانش آموزان به کالج ها به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

38 پدر و مادر متهم شامل خانه پر ستاره Lori Loughlin. او طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli در صورت صدور حکم در ماه آینده پس از شفاعت از گناه.

دادستان گفت که پس از جورج تاون قرار داده و او را پسر در دانشگاه مشروط شدن Littlefair پرداخت خواننده شرکت به یک کارمند را در کلاس های آنلاین از طرف او.

در صدور حکم Littlefair به زندان و $209,000 خوب در مجازی شنوایی آمریکا در منطقه قاضی آلیسون Burroughs به نام او انجام “وحشتناکی غلط پدر و مادر.”

Littlefair به نام مورد یک “کابوس است.” به عنوان یک نتیجه پسرش استعفا از وزارت خزانه داری ایالات متحده کار خود را از دست داده و مدرک وکیل او گفت:.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل Gorton بعد محکوم Sidoo, 61, به, زندان, plus a $250,000 خوب برای ارتکاب جرم که “نمایش غیر قابل باور عدم صداقت و اخلاق و عقل سلیم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>