آیالا تیم بیس بال sported کامل ضبط زمانی که فصل را به توقف آمد

آیالا مربی بیس بال Chris Vogt بود کمی نگران به عنوان شروع سال 2020 فصل نزدیک شد.

“ما حدود دو هفته قبل از اولین بازی ما و ما نبودند به دنبال بسیار خوب” Vogt گفت. “اما هنگامی که ما وجود دارد و رقابت چیزی است که فقط شروع به کلیک کنید.”

آیالا به حال 9-0 ثبت و رتبه بندی شماره 8 در کشور توسط MaxPreps.com زمانی که فصل لغو شد به دلیل ادامه رمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. The Bulldogs میان چند شکست نخورده تیم های باقی مانده در دولت و آنها اسیر Loara مسابقات با امضای برنده بیش از اسقف Amat و لا میردا.

این سوال از چه می تواند بوده ام ممکن است معطل در ذهن بازیکنان و مربیان است.

“متاسفانه هیچ کتاب راهنما برای مقابله با این وضعیت که ما در” Vogt گفت. “این ناامید کننده بود چرا که چگونه به خوبی ما بازی می کردند. این می توانست یک فصل ویژه برای ما است. آن را سرگرم کننده به اطراف باشد چرا که همه آنها پشتیبانی از یک دیگر. این سوال همیشه وجود دارد اما آنچه که ما را بیشتر از دست تنها بودن قادر به بازی است.”

آیالا تا به حال چند علامت سوال از ورود به فصل اول که قدم و پر کردن کفش از دو راه ستاره جو نرنااجو بود که پیش نویس توسط سرخپوستان کلیولند در دور سوم 2019 پیش نویس است. که تبدیل به یک تلاش جمعی Vogt از توضیح داده شده است.

“من فکر نمی کنم ما تا به حال یک تیم به اندازه عمق همانطور که ما تا به حال در این فصل” Vogt گفت. “این یک اما وجود دارد بسیاری از کودکان و نوجوانان ساخت بزرگ کمک.”

تاریخ یعقوب مورد یک دفاعی بی باک پشت صفحه و همچنین ارائه توهین آمیز جرقه در leadoff نقطه. مورد, که همچنین یک standout بازیکن فوتبال بود پنبه حلاجی شده .440 زمانی که فصل به پایان رسید و گره خورده بود برای این تیم منجر شود با هشت اجرا می شود.

کول Koniarsky یک تاریخ و مرکز fielder متعهد به Cal State فولرتون بود پنبه حلاجی شده .448 با هشت اجرا می شود و هفت اجرا می شود batted در. Koniarsky دریافت کرده است یک کلاس از 9 (از 10) از PerfectGame.org و می تواند اولیه پیش نویس دور انتخاب کنید در 2021.

دانشجوی سال دوم سمت چپ fielder Troy مک کین بود پنبه حلاجی شده .379 و پیشرو تیم ملی با 10 RBIs. ارشد سوم baseman شان مک لئود به حال .367 طور متوسط پنبه حلاجی شده.

Vogt همچنین سهم دوم Ty Borgogno بود که محدود به تعیین هدف قرار دادن وظایف این سال به دلیل مصدومیت. Borgogno حال .538 متوسط (7 17) و گره خورده بود برای این تیم منجر شود با چهار پایگاه های دزدیده شده.

آیالا را تبادل کارکنان نشان داد و عمق قابل توجه در این فصل ،

دانشجوی سال دوم Andreas Pasillas یک ستاره در ساخت و southpaw شد 2-0 با یک 0.39 عصر و 11 strikeouts به بیش از سه ظاهر. ارشد نیک Zolferino بود به همان اندازه قابل توجه در چهار بازی رفتن 2-0 با 1.09 عصر و یک تیم-13 strikeouts.

تاریخ و توماس Cerecedes بود 2-0 ضبط و یک 0.95 دوره زمانی که فصل به پایان رسید. کاربر A. J. Juarez نیز 2-0 در حالی که ارشد اتان ریورا برداشت تا دیگر پیروزی.

مانند بسیاری از مربیان Vogt صرف چند هفته گذشته به دنبال یک پوشش نقره ای.

“من احساس می کنم کاملا ویران برای سالمندان ما به دلیل آنها نمی توانید این شانس را به پایان برساند که آنها آغاز شده است” Vogt گفت. “تا آنجا که به برنامه نگران است من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بسیار خوبی در فصل آینده. ما باید بازگشت بسیاری از ما در صف و بسیاری از ما اسلحه. من فکر می کنم همه کسانی که بچه ها فقط به دنبال به جلو به بازی دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>