مقامات سابق ویسکانسین قبیله ای رسمی اعتراف به سال 2003 قتل

مینهسوتا — یک معاون سابق رئیس صخره سرخ گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa اعتراف این هفته به قتل یک کارمند که در گذشته دیده می شد ترک رزرو دفاتر در سال 2003 با توجه به شکایت کیفری.

مایکل جان Lagrew, 55 متهم شد پنج شنبه با درجه اول قتل عمد در مرگ جودی Ricard 50 ساله Washburn, Wis., زن که پیدا شد در امتداد یک شهر و جاده های خارج از صخره سرخ در جولای 8, 2003.

ریکارد گذشته به حال دیده شده است, خروج از محل کار — رزرو را حتی شروع به ساختمان که در آن خانواده و کودک خدمات ارائه شده بودند — در ژوئن 27, 2003. پس از بدن او پیدا شد با یک صخره سرخ حفاظت افسر مشخص شد که ریکارد مرده بود از blunt-نیروی ضربه به سر.

Jody Ricard

جودی Ricard

شکایت کیفری آمده است که Lagrew مشخص شد به سمت چپ و حتی شروع به ساخت با ریکارد که بعد اما تا به حال پذیرفته نیست به هر کیفری دخالت در مرگ او تا این هفته.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در بیانیه ای به محققان توصیه Lagrew گفته اذعان کرد که او برنامه ریزی شده بود به آتش ریکارد زمانی که آنها به یک استدلال کلامی. او اظهار داشت که او پس از آن برداشت یک تریلر جک و ضربه ای به سر او قبل از کشیدن بدن او به جنگل و تلاش برای پنهان کردن آن در یک دور انداخته کریسمس, درخت کریسمس, با توجه به شکایت.

Lagrew برنامه ریزی شده است به نظر می رسد برای یک وثیقه شنیدن جمعه 20 مارس در Bayfield شهرستان مدار دادگاه.

“اولین و مهمترین قبیله یک بار دیگر گسترش آن عمیق ترین همدردی به Ricard خانواده” بیانیه ای از قبیله بخوانید. “قبیله سپاسگزار است به کار سخت از همه اجرای قانون درگیر در این مورد از جمله Red Cliff اداره پلیس Bayfield شهرستان کلانتر, Wisconsin Department of Justice بخش تحقیقات جنایی و Bayfield شهرستان دادستان منطقه. ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>