استرالیا تمرین در برابر آهسته ریسندگی برای مقابله با هند حمله

ملبورن: استرالیا در حال تمرکز نه تنها در زیرک Poonam Yadav اما آماده سازی را در هند spin-حمله سنگین با تمرین در برابر “آهسته ریسندگی” جلوتر از روز یکشنبه زنان T20 World Cup final.
Poonam تا به حال گول خورده استرالیا در بازی افتتاحیه, خوراکی چهار ویکت به قدرت هند به 17-اجرای win اما کاپیتان مگ Lanning خواست کنار او به بند تا برای دیگر تهدیدات از جمله چپ و بازو کنندگان هند.
“این فقط Poonam ما نیاز به نگرانی در مورد. آنها برخی کردم واقعا خوب سمت چپ-armers بیش از حد مانند Rajeshwari Gayakwad. آنها واقعا قوی خط راست از طریق خود پرتاب کنند و آنها ریسندگی که می توانید خود را تغییر دهید, سرعت,” Lanning گفت.
“ما روبرو خواهد شد برخی از آهسته ریسندگی در آموزش است. ما خواهید بود به عنوان آماده به عنوان ما می شود و مطمئن شوید که ما تنظیم به آنچه اتفاق می افتد در این زمان است.”
هند پنبه حلاجی شده نیز دارای جوان Shafali ورما و Smriti Mandhana علاوه بر همه طفیلی Deepti شارما و Lanning گفت: بولینگ واحد به ایجاد تنظیمات لازم در هنگام آمدن در سراسر هند را خوب حلاجی واحد.
“بدیهی است که Smriti Mandhana جهانی بازیکن بیش از حد و Deepti شارما نیز به خوبی در برابر ما است. ما احساس می کنیم ما خط بولینگ-تا می توانید به چیزهای مختلف” او گفت:.
“ما به خوبی آماده برای آنچه که این بازی را به ما بزنند. آن را به سختی, سخت, نبرد فردا برابر هند اما من احساس می کنم ما به عنوان آماده به عنوان ما می تواند آن را در.”
چهار بار قهرمان استرالیا هیچ غریبه ای به عنوان برنده است. Lanning خودش بود و هدایت تیم خود را به شکوه در آخرین نسخه در سال 2018 اما کاپیتان گفت: آن را به “سخت ترین نبرد” و “بزرگترین لحظه” از زندگی حرفه ای خود را زمانی که او پیاده روی به جمعیت فروخته شده در MCG.
“ما در آینده نه فقط برای قرار دادن در یک نمایش خوب. ما در حال آمدن به اینجا را به نفع خود و این نگرشی است که ما قصد داریم در با. آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده و ساخت به این بازی چیزی است که من قبل از تجربه. آن خواهد بود که بزرگترین لحظه زندگی حرفه ای من,” او گفت:. “ما نمی بازی در مقابل یک جمعیت بزرگ قبل و ما باید برای مقابله با آن بهترین ما می توانیم.” (سازمان)

مقاله قبلیHarmanpreet کلمات هم زده من: Poonam

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>