استرالیا دارای مقام بلندتری بودن هند در زنان T20 World Cup final

Austrialian Women team celebrating victory in T20 World Cup final against India in Melbourne.
Austrialian زنان تیم, جشن پیروزی در T20 نهایی جام جهانی برابر هند در ملبورن.

ملبورن Mar 8:
هند خود را ذخیره بدترین گذشته به عنوان یک استرالیا سمت outclassed آنها را با 85 اجرا می شود به صورت بی سابقه ای پنجم T20 World Cup پیروزی در یک فینال که وعده داده شده اما خیلی تحویل بسیار کمی امروز در اینجا.
پنبه حلاجی شده برای اولین بار پس از سکه فرود آمد مگ Lanning را به نفع استرالیا در scintillating مد با افتتاحیه الهام Healy (75 خاموش 39 توپ) و بث Mooney (78 خاموش 54 توپ) تخمگذار پایه و اساس با 115-اجرا مشارکت در دو زمان سریع.
هم زده تا گراند مناسبت یورش خود را اخراج استرالیا به توانمند 184 برای چهار مندرج در 20 اور.
غرق مناسبت هند هم پاشیده به 99 همه در مقابل حضور 86174 در یاد زمین ملبورن کریکت یک رکورد در کریکت زنان تاریخ است.
چه کار می کرد در خانه تیم حمایت شد که افتتاحیه به راحتی neutralised تهدید مطرح شده توسط در-فرم عنکبوتی که تار میتند Poonam Yadav (1/30 در 4 اور) با در صد بازی در حالی که گرفتن از رسانه هاي Shikha Pandey و Deepti Sharma به پاک کننده ها.
در روز Pandey شکست بود برای 52 اجرا می شود در چهار اور.
نیمی از نبرد برنده شد وجود دارد برای توانمند استرالیایی که در تضاد کامل با هند را نجات داد بهترین خود را برای آخرین.
شیوه و میزان شکست از جمله چند sub توطئه بودند یادآور 2003 مردان فینال جام جهانی زمانی که ریکی Ponting استرالیا کوبید Sourav Ganguly هند در یک ضد اوجی عنوان برخورد.
مانند زهیر خان در افتتاحیه خود را در Wanderers در برابر آدم Gilchrist و متی هایدن, Deepti Sharma بود همه اعصاب علیه Mooney و Healy که لعنتی عظیم sixes به عنوان بشاش شوهر Mitchell Starc تماشا از غرفه.
بازی به عنوان خوب به عنوان بیش از زمانی که هند شد 18/3 در چهارمین بیش از که شد چهار برای 4/30 زمانی که کاپیتان Harmanpreet Kaur رفتگان و 58/5 هنگام وداع Krishnamurthy بود و در نظر گرفتن راه رفتن طولانی برگشت.
از هند به نقطه نظر نهایی تفرج گریه به دور از مبارزات انتخاباتی خود را بازکن که همان تیم فروتن میزبان.
“این اولین بازی بود و خیلی خوب این به ما اعتماد به نفس زیادی. ما صرف مقدار زیادی از زمان با هم تاسف برای ما به پیروزی امروز” Harmanpreet گفت: بعد از بازی.
“گاهی اوقات ما قادر به ارائه بهترین های ما.”
پیروز کاپیتان Lanning گفت: “برای قرار دادن این نوع عملکرد در بزرگترین روز فوق العاده است و چیزی است که من واقعا افتخار است.”
قبلا Mooney و Healy سوار بر کاهش شانس به سر و صدا تاول پنجاه و قدرت استرالیا به یک چالش 184 برای چهار.
Mooney بالا-گل برای استرالیا بود اما هیلی که در زمان حمله پس از کاهش در پنجمین توپ از نوبت توسط Shafali Verma خاموش Deepti Sharma.(PTI)

قبلی مقالهمناسب-دوباره Hardik, Dhawan, Bhuvneshwar در هند ODI تیم
مقاله بعدیبانوی mason صد ساله ورزشکار و قارچ mahila در میان زنان 15 اعطا ناری شاکتی جایزه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>