Augustana بخش من طرح آماده چرخ ضامن دار تا پشت سر مدیر ورزشی جاش مورتون

تمام سوالات که در سطح Sioux Falls, این روزها یکی که بیشتر جذاب است که با وایکینگ ها. را کوچک و مدرسه خصوصی به قله لیگ ؟

Augustana از آن ساخته شده شناخته شده در دسامبر 2018 که من بخش دو و میدانی خواهد بود در آینده خود را به عنوان بخشی از یک دانشگاه گسترده ای از برنامه استراتژیک است. نه زیاد شنیده بود از مدرسه بر اساس این ایده از آن به بعد تا زمانی که اجلاس کمیساریای تام Douple در هفته گذشته نشان داد که Augustana اعمال شده برای لیگ عضویت.

داخل مورتون های زندگی شده است وزوز. مدرسه استخدام CarrSports مشاوره برای کمک به کنار هم قرار دادن آن برنامه استراتژیک است که اجباری است برای من بخش طبقه بندی. CarrSports توسط همان شرکت است که به کمک ایالتی داکوتای شمالی از طریق آن بخش انتقال من.

“بسیاری از مردم فکر می کردند که تا به حال شنیده ام از Augustana برای یک مدت طولانی است اما دلیلش این است که ما تا به حال ما سر پایین واقعا قرار دادن این طرح هم راه ما برای موفقیت” مورتون گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این اولین طبقه بندی بازار مال فروشان برای پسر سابق گاومیش کوهان دار امریکایی سر مربی تیم فوتبال همین مورتون. سابق دانشگاه داکوتای شمالی کارفرمایی او به عنوان دستیار مدیر ورزشی در UND زمانی که مبارزه با شاهین شروع یک بخش من حرکت می کند.

که Augustana طرح خواهد شد بر روی صفحه نمایش زمانی که مدرسه را قبل از اجلاس لیگ جمهور در لیگ در جلسه مجمع عمومی ممکن است. لیگ رئیس جمهور را به یک سایت مراجعه کنید. آیا نمی شود فریب خورده Augustana بودن آرام برای 14 ماه گذشته. مدرسه به نظر می رسد گانینگ برای اجلاس عضویت.

“پس از آن نشان دادن ارزش” مورتون گفت. “چه می تواند شما را در ارائه هر لیگ ؟ که اولین گام … نشان دادن ارزش خود را.”

Douple سوال Augustana اندازه به خصوص در مقایسه با دانشگاه داکوتای جنوبی و داکوتای جنوبی کشور. هر دو در واقع حدود یک ساعت دور از Sioux Falls. Augustana را به ثبت نام است که در حدود 2100 دانش آموزان و خود را وقف است و حدود 90 میلیون و زیر ترین قله مدارس.

مورتون گفت که 90 میلیون دلار اثرات 2,100 دانش آموزان است. او همچنین گفت: این مدرسه رو شروع دیر در وقف و رشد کرده است “نمایی” از سال 1991.

“چگونه است که مقایسه اگر شما 10,000 آموزان؟” مورتون گفت. “که وقف بهتر بود پنج بار چه ما است. … ما را در درک ما خواهد آمد به هر لیگ به عنوان یکی از کوچکترین.”

ثبت نام او گفت: رشد 22 درصد در 10 سال گذشته است. و موضوع اجلاس وابستگی و من بخش عضویت هرگز اتفاق می افتد گفت: اگر نیست آن را به صورت مدرسه در محل. مدرسه رزرو نخست تبلیغات نقطه در Sioux Falls,’ دنی سانفورد برتر مرکز یک بنر بزرگ که خیره طرفداران در اجلاس لیگ مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

“اگر شما به درخواست من اگر ما در یک شهر کوچک در داکوتای جنوبی, هک, هیچ,” مورتون گفت. “اما محل ما یک هدیه است. نگاهی به رشد پیش بینی شده … مردم در حال حرکت به شهر که اصلا وفاداری و این شهر نیاز به یک بخش من در تیم است.”

آن را راه اندازی به یک نبرد بیش از Sioux Falls, بین دلار SDSU و Augustana. در سال گذشته وایکینگ ” ورزشی اداره استخدام اولین دستیار مدیر ورزشی برای توسعه است. که مورتون را به عنوان دستیار مدیر ورزشی در ایالت میشیگان قبل از او آمد به Augustana.

بسکتبال تیم نقل مکان کرد و به سانفورد پنتاگون. Augustana به مدت طولانی به حال یک تمرین بسکتبال تسهیلات. بیس بال ورزشگاه همه چمن. آهنگ جدید و زمینه افتتاح مجتمع اکتبر گذشته. کشتی و والیبال به رقابت در Elmen مرکز در محوطه دانشگاه.

میدان فوتبال خوب است. مورتون گفت: سافتبال ورزشگاه خواهد بود که بعد از پروژه نوسازی. کیرکبی-بیش از ورزشگاه برای فوتبال یک مرکز مدرن با خصوصی سوئیت و 7000 نفر. این شهر همچنین دارای چمن مصنوعی.

Ah فوتبال. اگر Augustana است که موفق به وارد شدن به اجلاس آنچه در مورد فوتبال ؟ هیچ تصمیم گیری شده است که آیا آن تلاش کنید در غیر بورسیه پیشگام لیگ یا Missouri Valley فوتبال کنفرانس.

“هیچ چیز می تواند اتفاق می افتد (با بخش من) تا زمانی که ما چند ورزشی دعوت” مورتون گفت.

این است که در آن ساخت یک بخش من حرکت متفاوت از روز هنگامی که NDSU و داکوتای جنوبی دولت آن را انجام داد. NCAA نیاز به کنفرانس قبل از عضویت در یک طبقه بندی می شود.

گاومیش کوهان دار امریکایی اعلام کرد قصد خود را در سال 2002 با امید پیدا کردن یک کنفرانس.

یک اجرا در تالار آسمان کنفرانس از طریق کاهش یافت. اواسط قاره کنفرانس است که در حال حاضر در این اجلاس در غیر این صورت فکر و مورد قبول هر دو داکوتای مدارس ابتدا در سال 2007.

اگر مورتون نیاز به مشاوره او یک متحد در سابق NDSU مدیر ورزشی ژن تیلور در حال حاضر مدیر ورزشی در ایالت کانزاس. آن تیلور که هدایت گاومیش کوهان دار امریکایی از طریق reclassifying سال است.

“ژن بوده است,” مورتون گفت. “ما تا به حال تماس های تلفنی و او همیشه می گوید:” شما نیاز به تماس با من. شما نیاز به تماس با من.'”

و NDSU نیست و تنها طرح چگونه به آن را انجام دهد یا نه.

“من فکر می کنم زیبایی برای ما این است که شما یک مقدار زیادی از مدارس به دنبال” مورتون گفت. “برای ما این است که در مورد آینده 30 تا 40 سال و نه لزوما در مورد پنج بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>