Augustana امر برای اجلاس, عضویت, اما ممکن است پذیرش مسائل

FARGO — اجلاس لیگ و Augustana دانشگاه نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به ازدواج با Sioux Falls, S. D., مدرسه به طور رسمی درخواست عضویت لیگ. چگونه معاشقه می گیرد, اما, باقی مانده است دیده می شود.

اجلاس کمیساریای تام Douple گفت: لیگ رئیس جمهور را در نظر Augustana کاربرد آن در نشست سالانه در ماه مه. اما بالقوه وجود دارد موانع برای دریافت بیش مانند مدرسه ثبت نام و فارغ التحصیلان پایه.

هر دو بزرگ هستند در مقایسه با بقیه از این کنفرانس است.

“این یک مدرسه کوچک در یک دولت کوچک با فارغ التحصیلان پایه با یک وقف” Douple گفت: در Dom Izzo را نشان می دهد رادیو در WDAY-هستم. “آنها را به دریافت بیش از آن و در حال حاضر برخی از ارزش افزوده در رسانه های بازار که در آن هر دو داکوتای جنوبی وزارت امور خارجه و دانشگاه داکوتای جنوبی تسلط. چه ارزش افزوده و آنها را به فروش برساند که به روسای جمهور ما است.”

Augustana را به ثبت نام است که سالانه در حدود 2500 و خود را وقف می ایستد در 90 میلیون دلار با توجه به KWSN رادیو در Sioux Falls. ایالتی داکوتای شمالی را به ثبت نام است و فقط تحت 14,000 و آن وقف است و در حدود 250 میلیون دلار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دانشگاه داکوتای جنوبی وقف $260 میلیون و داکوتای شمالی است در $280 میلیون.

Augustana واقع شده است در Sioux Falls, S. D., در حالی که دولت flagships حدود یک ساعت فاصله دارد. داکوتای جنوبی دولت در بروکینگز و دلار در شنگرف.

این مدرسه برای اولین بار اعلام شد, کاوش بخش من وضعیت در اواخر سال 2018 است. نه بسیار گفته شده است علنا از آنجا تا Douple را وحی این هفته است.

اجلاس سران در حال حاضر پذیرفته شده در دانشگاه سنت توماس سنت پل به عنوان یک عضو ابتدا در 2021-22, مشروط بر Tommies گرفتن چشم پوشی از یک طبقه بندی از بخش سوم به تعداد مناسب از سال است. حتی که ممکن است مانع از سنت توماس از در.

“روسای جمهور و روسای شده اند و مصمم به نظر من ما می خواهیم آنها را در, و ما در حال رفتن به چوب با آن” دو گفت. “ما معتقدیم که می توان آنها را در یک جا بزرگ برای ما است.”

اگر سنت توماس آیا عضویت در 2021-22 لیگ خواهد بود در 10 تیم پیوستن به NDSU, SDSU, دلار آمریکا, دانشگاه داکوتای شمالی, غربی, ایلینوی, Missouri-Kansas City, دهان رابرتز دنور و نبراسکا اوماها (روباز انتخابی).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>