حضور در جنگ سگ یاد روز مراسم در کنار رودخانه

موزه هوا زمینه مارس در ریورساید اش را برگزار خواهد کرد 20th annual جنگ سگ یاد برنامه روز یکشنبه, فوریه. 16, احترام نظامی سگ و کنترل خود را.

مراسم ارائه شده در همکاری با ویتنام سگ گرداننده انجمن شروع و در ساعت 10 صبح در سواحل غرب جنگ سگ یادبود در موزه, هوای آزاد, میراث حیاط.

پس یاد برنامه K-9 تیم را به تظاهرات. تاج اداره پلیس و Riverside County Sheriff بخش شرکت خواهد کرد با توجه به آزادی مطبوعات.

پارکینگ و اخذ پذیرش رایگان هستند. ورود به این موزه همچنین رایگان از 9 صبح تا ظهر.

ویژه سخنرانان برای جنگ سگ یاد روز برنامه شامل بازنشسته ارتش ایالات متحده مسلح ، ژنرال پل ایتون کالیفرنیا دیوان عدالت مینگ Chin, جنگ سگ یادبود مجسمه ساز A. Thomas Schomberg و تیم Prokop که تولید نوشت و برنده جایزه فیلم مستند “جنگ سگ ها: امریکا, قهرمانان فراموش شده.”

سواحل غرب جنگ سگ یادبود اختصاص داده شده در فوریه 2000 در مارس میدان هوایی موزه افتخارات نظامی سگ و کنترل خود را که خدمت کرده اند در نبرد.

جنگ سگ, همچنین شناخته شده به عنوان نظامی سگ کار استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده پس از جنگ جهانی اول در طول جنگ ویتنام تمام چهار شاخه نظامی شاغل نزدیک به 5000 سگ و 10000 گرداننده ساخت آن ارتش ایالات متحده بزرگترین تلاش های متمرکز برای استفاده از سگ ها و کنترل خود را با توجه به آزادی مطبوعات.

جنگ سگ ها به ادامه خدمت به امروز توسط خرناس کردن مواد منفجره و دستگیری مبارزان در پنهان کردن و انجام بسیاری از نقش های دیگر در حالی که کمک به نیروهای ایالات متحده برای جلوگیری از غیر ضروری تلفات جانی دارد.

موزه هوا زمینه مارس در 22550, Van Buren, بلوار در جنوب مرکز شهر کنار رودخانه و در کنار پایگاه هوایی رزرو مارس. به طور منظم ساعت 9 صبح-5 بعد از ظهر سهشنبه تا یکشنبه.

برای کسب اطلاعات در مورد جنگ سگ یاد روز یا موزه تماس 951-902-5949 و یا رفتن به www.marchfield.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان