دو و میدانی رئیس خواستار المپیک تاخیر به کانادا می کشد

توکیو Mar 23:

جهانی دو و میدانی رئیس سباستین کو تا به توکیو المپیک به تعویق افتاد بیش از Coronavirus همه گیر به کانادا کشیده از بازی و نخست وزیر ژاپن بستری تاخیر می تواند “اجتناب ناپذیر”.
استرالیا همچنین گفت: ورزشکاران خود را برای آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو در سال 2021 به عنوان انتظارات رشد داشته است که این رویداد برنامه ریزی شده برای شروع در جولای 24, خواهد بود به تعویق افتاد.
آسیایی و المپیک به حال مقامات گیر مصمم به خط که تابستان بازی ها را پیش بروید اما انتقاد از ورزشکاران و ورزش بدن است دارای عقاید به اوج در روزهای اخیر.
در نامه ای به کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ نوشته شده قبل از روز یکشنبه کمیته بین المللی المپیک دیدار کلمه دو و میدانی جمهور کو خواسته برای بازی منتقل شده است.
“در حالی که همه ما می دانیم که نقاط مختلف جهان هستند و در مراحل مختلف از این ویروس اتفاق نظر در تمام مناطق ما این است که بازی های المپیک در ماه جولای این سال است و نه امکان پذیر است و نه مطلوب” کو گفت در نامه خود.
شینزو آبه گفت: مجلس در روز دوشنبه که ژاپن هنوز متعهد به “کامل” اما اذعان “این ممکن است تبدیل به امری اجتناب ناپذیر است که ما تصمیم به تعویق انداختن”.
این دومین عمده امتیازی در عرض چند ساعت پس از المپیک گفت: “این سناریو از به تعویق افتادن” یکی از گزینه های مورد نظر با یک تصمیم نهایی با توجه ظرف چهار هفته.
“زندگی بشر را مقدم بر همه چیز از جمله برگزاری بازی ها” کمیته بین المللی المپیک را باخ نوشت: در نامه ای سرگشاده به ورزشکاران پس از اورژانس شد.
“لغو نمی خواهد حل هر گونه مشکل و کمک خواهد کرد که هیچ کس” باخ اضافه شده است.
“بنابراین از آن است که نه در دستور کار ما.”
ورزشکاران و ورزش بدن تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آوازی پس از محدودیت های اعمال شده به دلیل COVID-19 غرق رقابت برنامه ها و اغلب ساخته شده آموزش غیر ممکن و خطرناک است.
کانادا برجسته خطرات به جامعه گسترده تر به عنوان آنها تبدیل به اولین تیم برای خروج از بازی های المپیک و پارالمپیک, اصرار یک سال تعویق افتادن.
“این نه تنها در مورد ورزشکار سلامت — آن را در مورد بهداشت عمومی” کانادا کمیته ملی المپیک گفت.
“با COVID-19 و خطرات مرتبط با آن است که امن نیست برای ما ورزشکاران و سلامت و ایمنی خود و خانواده و گسترده تر جامعه کانادا برای ورزشکاران برای ادامه آموزش به سمت این بازی ها.”
بریتانیا در جهان 200 متر قهرمان دینا آشر-اسمیت گفت: کمیته بین المللی المپیک را رویکرد “غیر مسئولانه”.
“پس صبر کنید… آیا این به این معنی است که ورزشکاران به یکی دیگر از چهار هفته از پیدا کردن راه های مناسب در آموزش — در حالی که به طور بالقوه قرار دادن خودمان و مربیان و کارکنان پشتیبانی و عزیزان در خطر فقط برای پیدا کردن آنها به تعویق افتاد حال ؟” او هنوز توییتی.
در نامه کو ابراز نگرانی از موضوع رقابت و انصاف و با بسیاری از ورزشکاران تلاش برای آموزش درست و بالقوه آسیب ها در صورتی که به فشار خود را سخت تر و نزدیکتر به بازی.
“هیچ کس می خواهد برای دیدن بازی های المپیک به تعویق افتاد اما به من گفته اند که علنا و نمی توانیم با برگزاری این رویداد در همه هزینه ها قطعا در هزینه ورزشکار ایمنی,” او گفت:.
کمیته بین المللی المپیک است که مسئول برای هر گونه تصمیم گیری نهایی در این بازی ها آمده است تحت فشار به عنوان coronavirus اضطراری رشد می کند با بیش از 14,400 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.
آن هشدار داده است که پشتیبانی از به تعویق انداختن این بازی بسیار پیچیده با سالن های بالقوه در دسترس میلیون ها نفر از شب اقامت در هتل در حال حاضر رزرو و بسته بندی های بین المللی, تقویم ورزشی.
اما استرالیا در المپیک مقامات گفت: “روشن است” که توکیو بازی نمی توانید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده و گفت: ورزشکاران خود را به آماده شدن برای یک سال به تعویق افتادن.
ما آهنگ افسانه Carl Lewis قبلا شد فقط آخرین برجسته صدای تماس برای تاخیر پس خواسته های مشابه از آمریکا و فرانسه و اسپانیایی دو و میدانی انجمن.
این ویروس در حال حاضر به حال تاثیر بر بازی های مقدماتی لغو و حوادث, به مناسبت بازی های المپیک, مشعل ورود و رله کوچک برگشت.
با وجود این اقدامات بیش از 50000 نفر رفتند به یک دیگ نمایش شعله در شمال شرقی ژاپن, افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا رله برگزار می شود با خیال راحت. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>