در NHL اصرار, Canucks انصراف از صبح روز پنجشنبه اسکیت بیش از coronavirus نگرانی

کناکز در آریزونا برنامه ریزی شده به صورت شغالها در پنج شنبه شب.

گلندیل, Ariz. — ونکوور کناکز نگه نمی صبح اسکیت شنبه پیش از برنامه ریزی شب بازی در برابر آریزونا شغالها در Gila River عرصه است.

پنج شنبه صبح NHL خود توصیه تیم به نگه صبح اسکیت, شیوه یا جلسات تیم.

یک Canucks سخنگوی تایید کرده است این تیم پس از لیگ هدایت.

انتظار می رود که این لیگ را بیشتر اعلام امروز در مورد باقی مانده از این فصل است. یک کنفرانس تلفنی برای امروز برنامه ریزی شده.

پس از یوتا جاز را رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 مدت کوتاهی قبل از بازی در شهر اوکلاهما در روز چهارشنبه انجمن ملی بسکتبال اعلام کرد که باقی مانده از آن فصل به طور منظم لغو شده بود.

لیگ های مختلف در چند ورزشی در سراسر جهان ساخته شده اند شبیه تصمیم گیری.

Sports Illustrated اعطای Wahl گزارش که در لیگ برتر فوتبال است و انتظار می رود به حالت تعلیق در فصل خود که در حال ورود به سومین آخر هفته از بازی در این فصل است.

هاکی اخبار است که با استناد به منابع نشان می دهد 2020 IIHF جهانی هاکی مردان قهرمانی خواهد بود به نام خاموش هر چند IIHF است پس اختلاف این گزارش.

ملی چوگان سرپهن لیگ نیز به نظر می رسد به احتمال زیاد به حالت تعلیق در بازی. با بسیاری از تیم ها با داشتن بازیکنان زندگی می کنند که در دیگر شهرستانها از جایی که آنها در بازی روز شنبه یک روز سفر در سراسر لیگ. Sportsnet 650 پری Solkowski گزارش بازیکنان در سفر امروز است.

بیشتر به آمده است.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>