حداقل 12 ساکنان مرگ از ویروس کاتولیک در خانه سالمندان در مینیاپولیس

مینیاپولیس — حداقل 12 ساکنان یک کاتولیک خانه سالمندان در مینیاپولیس فوت کرده اند از coronavirus تسهیلات اعلام کرده است.

این خبر که کاتولیک Eldercare اعلام کرد در مارس 21, نامه ارسال شده بر روی وب سایت خود را به مقدار دومین عموم شناخته شده مرگ و میر در عین حال در یک مینه سوتا در دراز مدت مرکز مراقبت از یک ویروس بدنام برای بهره برداری از سالمندان زندگی در محله های نزدیک. از جمعه, مارس 27 223 دولت 286 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از مراکز.
تسهیلات ایجاد کرده COVID-19 جداسازی بخش در یک بخش از آن ماهر مرکز مراقبت از بیماران است که آزمایش مثبت است و نیروی انسانی که در منطقه با کارکنان اختصاص داده شده با توجه به نامه امضا شده توسط ماری بارتا مدیر عملیات ماهر خدمات مراقبت و استفانی Capelle مدیر عملیات برای مسکن و خدمات مبتنی بر جامعه.
آن را بلافاصله روشن زمانی که مرگ و میر رخ داده است. در این نامه آمده: “از امروز (21 آوریل) ما 8 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 ما در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است. ما با تجربه 12 مرگ و میر ناشی از این ویروس شناسایی شد.” مرکز قبلی نامه مورخ 14 آوریل گفت: وجود موارد مثبت اما این تسهیلات ممنوع شد از گفت که چگونه بسیاری از و یا اگر هر حال ثابت شده کشنده است.
کاتولیک Eldercare به نظر می رسد که 13 مجموع COVID-19 مرگ و میر با توجه به استار تریبیون داشت اضافی مرگ و میر که به نظر می رسد به شمارش شده است چرا که در آن ساکن بود در آن مستقل یا زندگی کمک بخش نه ماهر مرکز مراقبت. همانطور که از هفته گذشته سنت ترزا از امید تا به حال شمارش 12 میر استار تریبیون گزارش داد اما روز دوشنبه گزارش داد که تعداد رشد کرده بود به 32 مرگ و میر, با استناد به پرونده مرگ.
خانه های پرستاری به مدت طولانی است که آگاه از خطرات ناشی از این رمان coronavirus. در سراسر کشور امکانات ممنوع بازدید کننده و رفت و در نزدیکی مستند در ماه مارس است. با اینحال خوشه ظاهر می شود به تلفظ در مینه سوتا است.
روز دوشنبه النهار مانور یک Wayzata زندگی کمک مرکز مجبور به نقل مکان تمام ساکنان آن پس از یک کشنده coronavirus شیوع اعلام کرد که نمی خواهد بازگشایی شده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>