اطراف بپرسید برای پیدا کردن بهترین خاک سطحی در ارائه


بهترین راه برای پیدا کردن یک سطحی یا خاک مخلوط است که کمک خواهد کرد که برای تغذیه خود را کشت قابل توجهی است که بخواهید در اطراف محله و در میان باغبان محلی. گتی ایماژ

این ضروری است. من شنیده ام بسیاری از قصه های وای از باغبان که وارد یک ببخشید آرایه ای از بدبختی با خریداری خاک مانند یک سنگین و دشوار است به کار با بافت و واقعا بد علف های هرز مانند horsetail.

Q. چه شده است بهترین راه برای پیدا کردن با کیفیت بالا, باروری-افزایش-مشکل رایگان خاک متمم برای من باغ تخت? من خوشحال شده است که با خاک من خریداری شده در گذشته است. آن را به نظر نمی رسد به تحویل مقدار از افزایش تغذیه برای گیاهان, من رشد می کنند.

A. بهترین راه برای پیدا کردن یک سطحی یا خاک مخلوط است که کمک خواهد کرد که برای تغذیه خود را کشت قابل توجهی است که بخواهید در اطراف محله و در میان باغبان محلی. تقریبا همیشه یک نام ظهور خواهد کرد به عنوان برتر منبع.
این ضروری است. من شنیده ام بسیاری از قصه های وای از باغبان که وارد یک ببخشید آرایه ای از بدبختی با خریداری خاک مانند یک سنگین و دشوار است به کار با بافت و واقعا بد علف های هرز مانند horsetail.

اگر باغ خود را کوچک است و نیاز به یک بار سنگین از خاک سطحی نگاهی به صعود خاک اصلاحات به فروش می رسد در رسانه های محلی با لوازم باغ. بپرسید دیگر باغبان که از محصولات موجود خود را داده اند باغ قابل توجه افزایش دهد.

س: به من گفته شده است که این خاک برای گوجه فرنگی نیاز به آماده می شود با اضافه کردن آهک. من هم شنیده ام که گوجه فرنگی نیاز به یک خاک اسیدی. کدام درست است ؟

A. اظهارات هر دو درست هستند حداقل در باغ های ساحلی.

گوجه فرنگی رشد در یک بارور هوموس غنی اما به خوبی زهکشی شده خاک با pH کمی اسیدی — همان است که برای بسیاری از سبزیجات است. ایده آل pH برای گوجه فرنگی در حدود 6.5.

در pH مقیاس 1.0 برای 14, 7.0 نشان می دهد خنثی خاک. تعداد پایین نشان می دهد درجه اسیدیته. تعداد بیش از 7.0 منعکس کننده قلیایی شرایط خاک.

گوجه فرنگی را توسعه و تولید در بهترین خود را در فقط یک کمی خاک های اسیدی اما باغ در مناطق ساحلی این استان تمایل به تبدیل شدن به بیشتر اسیدی از آن به دلیل باران زمستان صافی از عناصر قلیایی مانند کلسیم و منیزیم است. اکثر ساحلی خاک نیاز به برنامه های کاربردی از آهک به آنها را به فقط کمی اسیدی محدوده. قرار می دهد که آنها نیز به “آهک عاشق” رده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>