اشلی جاد تورهای St. Paul پناهگاه زنان می گوید: علت این است که ” هوایی که من نفس

“من احساس می کنم starstruck گفت:” آنتوانت فیلیپس, 33, بود که به تماشای کارتون با او 9-ماه-پیر پسر زکریا هنگامی که جاد راه می رفت و در معرفی خودش.

جاد است که مبارزه با دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن که تا به حال حوادث در مینیاپولیس. جاد در شهرهای دوقلو از طریق پنج شنبه حضور در های مختلف رویدادهای سیاسی.

در امتداد دنباله او شده است ساخت جانبی سفر به پناهگاه را به آگاهی به خشونت.

جاد اول بازیگر را علنا متهم Harvey Weinstein جنسی سوء استفاده کرده است مشهور به صحبت کردن برای زنان که قربانیان خشونت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او ملاقات با ماموریت مقامات در نائومی اقامت خانواده در خیابان نهم و روشن ساخته است که او در سفر بود نه سیاسی بلکه برای جلب توجه به کار انجام شده توسط طرفداران.

“این کار زندگی من,” او گفت: کمک به زنان است. “این است آنچه که من انجام. این هوایی که من نفس بکشم.”

جاد پیوست دست با ماموریت هیئت مدیره در حالی که کسی دعا کرد و سپس به گوش یکی از ساکنان به او بگویید که داستان تغییر و تحول از یک خرد معتاد به یک اعتماد به نفس زن که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شده و دارای مجموعه مناظر خود را در کالج.

“در زمانی که من قادر به شکستن رایگان از معتادان, من از دست داده بود بسیاری از چیزهایی که گفت:” زن که هویت محافظت شده توسط این ماموریت است. “من تا به حال از دست داده و امیدوارم که در همه چیز و همه کس چون من تا به حال هیچ کس به در تکیه می کنند و من احساس ناخواسته.”

او در ادامه از تهیه بیانیه جاد ایستاده در کنار او در سکوت گوش دادن به بیش از 10 دقیقه است. هنگامی که زن به پایان رسید جاد او را در آغوش گرفت و صحبت کرد و به گوش او به عنوان زن پاک و دور از اشک.

“من از شما به اشتراک گذاشتن سفر خود را با ما” جاد گفت: به زن است. “اگر چه جزئیات متفاوت هستند من فکر می کنم احساسات ما هستند اغلب بسیار شبیه است.”

چاک Semrow اتحادیه انجیل ماموریت معاون رئیس جمهور از توسعه طعنه جاد گفت: او باید بیاید و کار را برای این ماموریت است. جاد گفت که تا به حال زندگی او متفاوت بوده است او احتمالا خواهد بود کار در برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه توسعه برای زنان است.

“اگر من تا به حال ساخته شده فیلم در سال 1993 که برنده جشنواره فیلم ساندنس که پرتاب من به شهرت و مرا کار بازیگر من در اینجا خواهد بود. این خواهد بود, زندگی من,” او گفت:.

او احساس می کند مانند او فعالیت سیاسی داده است او یک فرصت به هنوز هم می تواند درگیر در کمک به زنان است.

جاد و سپس تور نائومی خانواده محل اقامت و مرکز مراقبت از کودک است که در یک ساختمان مجزا فقط پایین خیابان.

ایمان بر اساس برنامه ارائه می دهد سرپناه برای زنان و کودکان فرار, سوء استفاده, مبارزه با اعتیاد و مبارزه با بی خانمانی و فقر است. هدف آن است که به زن و فرزندان او ثبات و سپس کار خود کفایی.

فیلیپس که همچنین دریافت یک آغوش و بازگوی تشویق گفت: جلسه جاد شد و چشم باز.

“شما تماشای فیلم و شما واقعا نمی دانید که مردم در آنها” او گفت:. “داستان خود را برای تلفن های موبایل زیادی مانند داستان من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>