به عنوان اجتماعی فاصله مانت Northlanders خلاق برای کمک به هر یک از دیگر

او لیستی برای محله خود که به تشریح راه های که در آن همسایگان می تواند کمک به هر یک از دیگر.

“ما فقط می خواستیم تا مطمئن شوید که ما این رو در خارج وجود دارد قبل از coronavirus آمار دولوت. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که همه این بود که در محل قبل از چیزهای بیش از حد بد و یا نگران کننده” نلسون گفت.

روز یکشنبه نلسون و پدر و مادر او — جف نلسون که یک پزشک در Essentia بهداشت و دیانا نلسون که یک پرستار ثبت شده — توزیع فرم به حدود 50 در نزدیکی خانه خود در Congdon محله.

Samantha Nelson carried her completed forms in a folder. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

سامانتا Nelson, انجام, او, فرم های تکمیل شده را در یک پوشه. (استیو کوچرا / [email protected])

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فرم درخواست هر خانوار به لیست تماس خود را با اطلاعات و روش های که در آن قادر و مایل به ارائه کمک به وظایف مانند چیدن مواد غذایی و دیگر در حال اجرا errands حیوان خانگی نشستن و یا راه رفتن سگ برای کسی که بیش از حد بیمار به انجام این کار اضطراری نگهداری و اورژانس مراقبت از کودک وانت. خانواده ها نیز می تواند نوشتن نیازهای آنها را پیش بینی آنها ممکن است.

در روز پنج شنبه به او تحویل لیست از داده های او می خواهم وارد به همسایگان خانه نلسون گفت: بسیاری از خانواده ها ارائه روش های دیگر آنها می تواند کمک به از جمله ویژگی های برای حمایت از مردم در حال کار از خانه پخت و پز, روحانی, حمایت, حمایت های پزشکی و حتی تقویت روحیه از طریق آواز خواندن و رقص با هم از خود گام جلو.

که ایده از بیکسبی خانواده است. ربکا بیکسبی گفت که او در تلاش بود به فکر می کنم چیزی محله می تواند انجام دهد به گرد هم می آیند و پیدا کردن مثبت در میان همه گیر.

“من فکر خانواده خود و تمام goofiness,” بیکسبی گفت: به نلسون که خانواده سازمان یافته بسیاری از محله بلوک احزاب است.

نلسون گفت که او امیدوار است به نوبه خود این چهارشنبه آینده را تقویت روحیه جلسه به مناسبت هفته.

باج Bixby, 10, brainstormed بیشتر راه های این محله می تواند نگه داشتن هر یک از دیگر ذهن خاموش ابهامات اطراف همه گیر مانند فریاد جوک به هر یک از دیگر و یا انجام “اجتماعی فاصله کمدی” از ایمنی خود را در چمن.

“پس از آن طول می کشد تا ذهن خود را coronavirus و چیزهایی است که می تواند رخ دهد” باج بیکسبی گفت.

در حالی که توزیع, لیست تماس, Nelson گفت: حتی کسانی که نمی بازگشت یک فرم به خانه پدر و مادر را دریافت لیست تماس.

Samantha Nelson distributes one of her forms Thursday. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

سامانتا نلسون توزیع یکی از اشکال پنج شنبه. (استیو کوچرا / [email protected])

“ما می دانیم که برخی از مردم ممکن است کمی مردد به رسیدن برای کمک به” نلسون گفت: “اما آنها ممکن است در افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر.”

مشابه ارائه می دهد برای حمایت از هر یک از دیگر از طریق بار از عدم اطمینان خود به انزوا و بیکاری در حال وقوع در اطراف Northland.

پت Malley یک هرمانتاوون resident راه اندازی یک “مجازی نکته شیشه” سایت در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه که در آن مردم می توانند با ارائه کمک های مالی به کارگران خدمات که دیگر کار به دلیل فرماندار منظور به طور موقت به بستن مغازه در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“کل ایده این است که اگر من معمولا به رنگ زرد دوچرخه قهوه در اینجا در Duluth, من می دانم که برای اولین بار نام barista که معمولا به کمک به من. در حال حاضر من نمی بینم که فرد دیگر نیست اما من می دانم که آنها در حال مبارزه” Malley گفت. “من می توانید بروید و آنها را پیدا کنید (در سایت) اگر آنها را در اطلاعات خود را و من می توانید آنها را 20 دلار.”

این وب سایت یک صفحه گسترده گوگل که در آن کارگران در صنعت خدمات می توانید با پر کردن خود را نام و نام خانوادگی محل اشتغال خود را همراه با Venmo و یا پی پال نام کاربری.

Malley نشان می دهد مردم کمک مالی به کارگران را شناخت و به منظور جلوگیری از اهدا به کسی که در واقع تحت تاثیر یک کارگر خدمات.

“من واقعا نمی بینید که مردم فقط در اینجا و پرتاب پول در خارج وجود دارد, شاید آنها خواهد شد. منظورم این است که سرد اگر شما به اندازه کافی پول برای انجام این کار, اما من آن را ببینید که به مراتب بیشتر احتمال دارد که کسی را در اینجا و مانند ‘دوستان من گیب که همیشه باعث می شود من ساندویچ در دلی من می دانم که او را بدون حق کار در حال حاضر.”

مجازی نکته شیشه می توان در یافت duluthian.org یک نام دامنه Malley متعلق به 15 سال گذشته. او تصمیم گرفت در حال حاضر زمان برای قرار دادن آن را به استفاده از.

الهام بخش برای انجام این کار از یک دوست, Chris کرریا که خواسته Malley اگر او می تواند با استفاده از توانایی های فنی خود را به مجموعه ای از وب سایت پس از یادگیری چیزی مشابه اتفاق می افتد در واشنگتن دی سی

با کمک رسانه های اجتماعی او را به امید بدست آوردن کلمه را در مورد وب سایت.

Samantha Nelson goes through forms returned to her family's mailbox Wednesday, March 18. Samantha and her parents Deanna and Jeff handed out forms to about 40 neighbors amid growing concern of COVID-19. The form allows people to ask or offer help. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

سامانتا نلسون می رود از طریق فرم بازگشت به خانواده خود را به صندوق پستی چهار شنبه, مارس 18. سامانتا و پدر و مادر دیانا و جف دست از فرم به حدود 40 همسایگان در حال رشد در میان نگرانی از COVID-19. فرم اجازه می دهد تا مردم را به درخواست و یا ارائه کمک. (تایلر Schank / [email protected])

بسیاری دیگر در حال گرفتن به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook به ارائه کمک از مراقبت از کودک به چیدن مواد غذایی.

که چه Esko ساکن و صاحب کسب و کار جیم Lowinski انجام داد. در فیلم او به اشتراک گذاشته شده در Facebook صفحه Northlanders به دنبال کمک در گیر Lowinski گفت: بینندگان به تماس با کسب و کار خود را.

“بچه های ما در حال اجرا در اطراف شهر به هر حال. این امر می تواند هیچ مشکلی را برای ما برای جلوگیری از یک Kwik سفر و یا تعطیلات و یا شاید حتی یک فروشگاه مواد غذایی هر آنچه که شما ممکن است نیاز. فقط به ما یک فریاد سریع,” Lowinski گفت: در این ویدئو.

در مصاحبه با اخبار تریبون Lowinksi گفت که او برای اولین بار با قرار دادن تماس را به مشتریان خود در Northstar گرمایش و سرمایش هستند که به طور معمول و ممکن است غذای مشاوره اقامت خانه — اما زمانی که او دعوت کردم به یک Facebook صفحه که در آن او را دیدم درخواست از مردم برای کمک به او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن با جامعه است.

“ما یک نوع افتخار مردم اینجا” Lowinski گفت. “بسیاری از مردم نمی خواهد کمک بخواهید. به همین دلیل من فکر کردم من می خواهم آن را خارج وجود دارد. خجالت نمی شود. اگر شما نیاز به کمک شما نیاز به کمک.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>