به عنوان مراقبت از سلامت روان نرمال است برخی از چنگال بزرگ ارائه دهندگان در تلاش برای نگه دارید تا

“احساس مثل شما گیر کرده در داخل انزوای که اتفاق می افتد,” او گفت:. “تاریکی فقدان آفتاب – آن همه اثرات ما خوب بودن.”

UND دانشجویی و سلامت روانی فعال Ashlee نلسون فکر می کند یک فرهنگی عامل ممکن است چیزی برای انجام با آن ،

“ما هنوز یک انتخاب خودتان-تا-by-the-خندیدن منطقه است که خوب است برای بسیاری از چیزهایی که” نلسون گفت. “اما من فکر می کنم ما فقط نیاز به نوع نقض که فکر ما باید برای کمک بخواهید.”

نقض آن فکر شده است و هدف از بهداشت روانی و مسائل کمیته راهبری یک گروه از چنگال بزرگ اعضای جامعه به عمل نامیده می شود توسط یک 2018 گزارش نشان داکوتای شمالی تا به حال بیشترین افزایش خودکشی در ایالات متحده بین سال 1999 و 2016.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما به عنوان موضوع بهداشت روان به آرامی destigmatized و به عنوان گروه سلامت روانی مسائل در حال افزایش اطلاع رسانی و آموزش و پرورش تقاضا برای خدمات بهداشت روانی نیز افزایش یافته است. برخی از ارائه دهندگان محلی در حال تلاش برای نگه داشتن.

افزایش نرخ خودکشی نیست منحصر به فرد به داکوتای شمالی گفت: Moriah Opp, Altru سلامت سیستم هماهنگ کننده خود را برای جلوگیری از خودکشی با برنامه به نام اشک. دولت به دنبال یک روند ملی است که می بیند افزایش نرخ خودکشی به ویژه در میان میانسال کار مردان است. Opp حدس زده است که گروه خواهد بود بیشتر به شدت تحت تاثیر زیرا آنها به طور کلی حداقل به احتمال زیاد به دنبال پشتیبانی یا اتصالات زمانی که آنها مبارزه با سلامت روان خود را.

وجود دارد 144 تایید خودکشی در کشور در سال 2019. از کسانی که با 18 بودند در گرند فرک شهرستان با توجه به حیاتی رویدادهای خلاصه ارائه شده توسط وزارت بهداشت ، چنگال بزرگ اداره پلیس در پاسخ به 13 تایید خودکشی در محدوده شهرستان. متوسط سن 48 بود.

هیچ یک از مردم دلیل خودکشی Opp گفت. در داکوتای شمالی, اما, عوامل وجود دارد که می تواند به افزایش کلی نرخ خودکشی.

“ما یک جامعه روستایی,” او گفت:. “ما بسیاری از در معرض خطر جمعیت ما آمریکایی, هندی, جمعیت, اعتیاد, نرخ بالا رفته است. وجود دارد و عوامل اقتصادی و بدیهی است که ما به شدت کشاورزی. همه کسانی که اجزای واقعا به بازی می آیند.”

اما عوامل دیگری وجود دارد منحصر به فرد به چنگال بزرگ است که قانون در این شهر به نفع گفت: Michael Dulitz این شهرستان مواد مخدر پاسخ هماهنگ کننده پروژه و عضو کمیته راهبری. یکی از نمونه های حضور UND و شمالی آن دشت جامعه درمانگاه توسط استادان و دانشجویان دکترا. یکی دیگر از کمیته راهبری خود را که از طریق آن چهار فرعی کار کرده است و به مراقبت از سلامت روانی بیشتری در دسترس است.

در حالی که کار خود را ممکن است الهام گرفته شده است با جلوگیری از خودکشی نیست که خود را تنها تمرکز گفت: Grand Forks مدارس عمومی, بهداشت روان, هماهنگ کننده جف Gaukler بود که ابزاری در تشکیل کمیته راهبری در سال گذشته است.

“هیچ یک از ما می دانیم که زندگی فراز و نشیب در حال رفتن به ضربه” Gaukler گفت. “چگونه ما ایجاد یک جامعه که احساس حمایتی برای همه در اینجا بدون توجه به اینکه آیا آنها در بحران یا نه؟”

Gaukler گفت: یکی از چیزهایی که او بارها و بارها تاکید کرده است که مراقبت از سلامت روان باید پیشگیرانه است. او آن را در مقایسه به بهداشت دهان و دندان.

“ما به قلم مو دندان های ما هر روز صبح ما را با قلم مو دندان های ما هر شب ما به دندانپزشک هر شش ماه” او گفت:. “ما فکر نمی کنم بیش از حد از آن است. … بیشتر فعال ما بیشتر ما می توانیم پشتیبانی سیستم در محل حتی زمانی که همه چیز خوب است, اما ما می دانیم که ما را در رسیدن به و یا آنچه در این روند است که ما احساس خوب صحبت کردن در مورد آن است.”

این روستا خانواده مرکز خدمات یکی Grand Forks آژانس ارائه می دهد که انواع مختلفی از درمان و خدمات مشاوره. در سال 2014 ایجاد کرد تا به حال 15 درمانگران که در خدمت یک کل از 891 بیماران. توسط 2019 تعداد بیماران دیده می شود که در آن سال تا به حال دارای عقاید 1,449 در حالی که تعدادی از درمانگران رشد کرده بود به 16.

در پایان ماه فوریه وجود دارد به طور متوسط سه ماه صبر کنید برای دیدن یک درمانگر در این روستا است.

“این بسیار دشوار است برای استخدام ارائه دهندگان گفت:” کریستی Ventzke منطقه ای برنامه سرپرست برای این ایجاد کرد. “وجود دارد یک کمبود وجود دارد عدم در دسترس بودن. منظورم این است که ما باید تبلیغات را تقریبا به طور مداوم.”

افزایش تقاضا محور است در بخشی از یک درک عمیق تر از سلامت روانی گسترده تر مراقبت های بهداشتی جامعه Ventzke گفت. بیش از چند سال گذشته او گفت: پزشکان و مدارس باید بیشتر مراجعه بیماران به روستا.

اما Ripplinger گفت که تقاضا نیز رانده شده در بخش بزرگی از یک هنجارسازی به دنبال مراقبت های روانی تغییر او را تماشا اتفاق می افتد به آرامی اما مطمئنا بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود را.

“سلامت روانی است و بیشتر در مورد صحبت از آن تا به حال شده است به دلیل آن است که در رسانه ها,” او گفت:. “من فکر می کنم مردم به رسمیت شناختن است که ما نیاز به آدرس برخی از کسانی که نیازهای اساسی قبل از هر چیز دیگری اتفاق می افتد و اگر ما نمی ما شاهد انشعابات از آنچه اتفاق می افتد این است که آیا که خودکشی و یا خشونت و یا عدم بهره وری در محل کار است. منظورم این اثرات همه چیز اگر شما ذهنی خوبی است.”

بهداشت روانی و مسائل را نگه دارید و آن کیکآف رویداد از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر تا 7 مارس در دریاچه Agassiz مدرسه ابتدایی که در آن ده ها تن از شرکای اجتماعی خواهد بود در دست برای به اشتراک گذاری بهداشت روان, اطلاعات و منابع, و در سلامتی فعالیت هایی مانند زومبا و مراقبه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت روانی مسائل جامعه خود همکاران و منابع موجود در جامعه بازدید از آنها را در Facebook در https://bit.ly/2PBEVN8.

اگر شما یا یک دوست در بحران هستند شما می توانید تماس بگیرید و ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 (1-800-273-TALK).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>