به عنوان آمازون استخدام در جاهای دیگر چه شد از شرکت کارگران در گرند فرک?

آنها هنوز هم در اطراف برخی از شهرستان و نیروی کار مقامات می گویند هر چند که مشخص نیست دقیقا چگونه بسیاری از باقی مانده اند در جامعه. شهرستان مدیر تاد Feland گفت دقیق اعداد سخت به آهنگ; Dustin Hillebrand نیروی کار مدیر مرکز با شغل خدمات داکوتای شمالی گفت: او می آید در سراسر به اندازه کافی هنوز هم در چنگال بزرگ به دانستن آنها باقی مانده در این منطقه است.

آمازون بازگشت نیست یک صبح روز جمعه درخواست برای نظر.

“ما نمی دانیم که بسیاری از آنها هنوز هم کار می کنند از چنگال بزرگ منطقه گفت: Becca Cruger نیروی کار متخصص با توسعه اقتصادی محلی در شرکت.

در فوریه 2018, آمازون اعلام کرد که برنامه ریزی برای حرکت حدود 200 نفر از یک شهر متعلق به فضای کار پایان دادن به این شرکت حضور فیزیکی در گرند فرک. کارکنان نشده بودند گذاشته اما به جای تشویق به کار از خانه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در ضمن آمازون استخدام در جاهای دیگر. آخر هفته گذشته در Beacon مجله در اکرون اوهایو اعلام کرد که آمازون ممکن است به استخدام بیش از 3000 کارمند در آن شهرستان. در همان روز روزنامه در لانسینگ, Mich., اعلام بالقوه برای آمازون به استخدام 250 کارگران وجود دارد.

در Grand Forks, Cruger – حتی پس از تماس با اطراف در هفته گذشته – گفت: آن را دشوار است به تعیین که چگونه بسیاری از آمازون, کارکنان, هنوز هم اینجا.

این سوال مربوط است به عنوان وسیله ای برای آزمایش چنگال بزرگ توانایی برای حفظ کارگران در این مورد کارگران که از نظر مالی وابسته به یک آجر و ملات و به عنوان یک نتیجه به نظر می رسد به یک درجه عرض جغرافیایی در تصمیم گیری که در آن به خانه تماس بگیرید. جامعه تلاش کرده است به رشد آن نیروی کار بیش از دو دهه گذشته با توجه به اطلاعات فدرال رو نه فقط سیل از سال 1997 اما شوک از سال 2008 بحران مالی و رکود اخیر در بازار نفت کشاورزی بخش و دلار کانادا. که منجر UND اقتصاددان دیوید فلین به استدلال می کنند در ماه دسامبر که چنگال بزرگ است “در حال اجرا بمونه.”

یکی دیگر از آیتم های این شهرستان در حال اجرا است در برابر آن شهرت – سرد و نسبتا از راه دور در زمینه از بقیه کمتر 48 متحده است. یک, Anchorage, آلاسکا, بر اساس climatologist انتشار یک نقشه در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته نشان می دهد که Red River Valley تا به حال برخی از مهمترین بلیزارد هشدارها در کل کشور در سراسر 12 سال گذشته. داکوتای شمالی است کاملا بدیهی است که بسیار سرد در زمستان که شاید یک متناسب اثر سرما در شغل مورد علاقه.

به این منظور رهبران محلی ساخته شده GrandForksIsCooler.comیک سایت است که طول می کشد غرب میانه بالا را سرد شهرت به عنوان یک شعار بازاریابی. یک پروژه محلی اقتصادی شرکت توسعه آن راه اندازی شد در سال 2017 و Cruger گفت: 85 درصد از ترافیک سایت می آید از خارج از منطقه.

Cruger همچنین اشاره می کند که چنگال بزرگ’ جوان جمعیت رشد کرده است پس از سال 2010 با افزایش 25 تا 35 سال سن همگروهی پس از سال 2010. آن را تایید او گفت که سرمایه گذاری محلی در مناطق مرکز شهر است که آنها را بیشتر قابل پیاده و سرمایه گذاری در مهد کودک و بهداشت و درمان به خوبی قرار داده شده.

اما نیاز به کارگران باقی مانده پارامونت – نه فقط به رشد این شهر به مشاغل ساده تر را پر کنید. اطلاعات فدرال نشان می دهد که محلی نرخ بیکاری نبوده است بالاتر از 3 درصد پس از 2015. آخرین span زمان شهر صرف با چنین نرخ بیکاری پایین آمد و در اواخر دهه 1990 پس از غذا از سال 1997.

“من فکر می کنم ما شماره یک موضوع است که توسعه نیروی کار در جامعه ما” Feland, شهرستان, مدیر, گفت:. “به عنوان شهردار مورد بحث در ایالت شهر آدرس ما در بر نیروی کار و توسعه است.”

و با وجود ظاهرا تنبل رشد ارقام در فدرال داده Cruger سریع به استدلال می کنند که اقتصاد این شهر دارای گسترده و متنوع پایه و امتیاز به منافع ملی در آن هواپیماهای بدون سرنشین بخش.

“یکی از چیزهایی است که واقعا بزرگ است که اقتصاد ما این است که بسیار پایدار بوده است,” او گفت:. “ما بسیار متنوع اقتصاد, بنابراین ما تکیه می کنند فقط در یک بخش.”

او همچنین با اشاره به پروژه های جدید مانند 701 جدید coworking محل راه اندازی در سال های اخیر در گرند فرک. آن را به معنای ارائه قرارداد کارمندان کار از خانه فرصت به برخی از فضای کار دور از خانه – دقیقا همان نوع از ملایمت خواهد بود که جذاب به آمازون در حال حاضر دفتر-کمتر کارکنان.

“ما چندین شرکت که کارگران از راه دور” او گفت:. “این چیزی است که جامعه ما قادر است به جای دلیل 701 coworking فضا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>