آرتور Bakken است که فرد چهارم به دنبال Grand Forks شهردار صندلی

آرتور Bakken, 74, که به نمایندگی از شهر ششم بخش تا سال 2010 و به طور پیوسته جمع آوری چند صد نفر از امضا لازم است برای دریافت بر روی برگه های رای این ژوئن روز جمعه گفت که او در نظر دارد برای به دست آوردن مانده و فایل آنها را به همراه دیگر مدارک مورد نیاز برای یک شهردار نامزدی در گرند فرک شهرستان سالن. او را متوقف کوتاه گفت که او یک نامزد – “من نمی دانم در عین حال” او دست هایش را – اما گفته هرالد او نمی خواهد شی به عنوان یک.

Bakken صاحب Pro حمل و نقل و اجاره, Inc., یک شرکت حمل و نقل و برای اولین بار رای دادند بر روی این شورا در سال 1996. او و خانواده اش کمک به داوطلب برای Altru بیمارستان Northlands ماموریت نجات و چنگال بزرگ هرالد بابا نوئل ،

در شنبه Bakken گفت هرالد او امیدوار است برای بازگشت به, شکل, انواع, برای این شهر است.

“از آن استفاده می شود یک جامعه پر جنب و جوش. من فکر نمی کنم آن را در جامعه از آن استفاده می شود,” او گفت:. “من می خواهم به آن را ببینید بازگشت که جهت دوباره باید یک جای خوب برای مردم زندگی می کنند و مقرون به صرفه, و چیزی است که آنها می تواند افتخار.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که Bakken گفت: به معنای گرفتن شهروندان و کسب و کار و دولت شهر در همان فیگوراتیو صفحه از طریق یک سری از جلسات به آمده تا با راه حل های برای مشکلات مدنی در یک زمان.

اول منظور از کسب و کار, او گفت:, گرفتن بود کارگران شهرستان به همه شاید جلو و در همان جهت. Bakken پیش بینی “یک توقف فروشگاه” تالار شهر که در آن کسب و کار و شهروندان می تواند پروژه هایی که نیاز به اجرا از طریق شهرستان تصویب دولت به سرعت و به سادگی.

“آن را ساده تر محل به حرکت … برای کسب و کار و یا شهروندان” Bakken گفت. “اگر کسی به شهر می آید و می خواهد به انجام چیزی است که ما می توانیم آن را انجام داده در یک هفته.”

او به پیوستن به یک میدان که چنگال بزرگ’ بزرگترین در سال است. شهردار مایک براون گفت: در ماه ژانویه که او را در حال اجرا به صورت بی سابقه ای ششم ترم; توسعه و سابق دانشگاه داکوتای شمالی هاکی ستاره براندون Bochenski دوم نامزد اعلام نیت خود را; و رابین دیوید سابق UND مدیر که سران شهر “GF استقبال” برنامه اعلام نامزدی وی در ماه فوریه است.

پر کردن دوره چنگال بزرگ’ انتخابات شهر شروع Jan. 1 و نامزدها برای شهردار ملزم به نوبه خود در 300 خوانا و قابل اثبات امضا, به علاوه برخی از ترشیجات کارهای اداری به کارکنان شهرستان 4 p. m. در مارس 6.

چنگال بزرگ’ سراسر شهر بود انتخابات ژوئن 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>