ارتش retaliates برای خنثی کردن عمده نفوذ مناقصه در Poonch, Kupwara

A house badly damaged in Pakistan shelling in Shahpur sector of Poonch on Friday. -Excelsior/Gurjeetbhajan
یک خانه به شدت آسیب دیده در پاکستان کشته در شاهپور بخش از Poonch در روز جمعه. -اکسلسیور/Gurjeetbhajan

3 Pak پرسنل ارتش کشته و 14 زخمی

خانه های آسیب دیده و وحشت در میان غیر نظامیان در LoC

Sanjeev Pargal
جامو Feb 21: ارتش هند امروز انتقام بسیار موثر پاکستان در بمباران و شلیک در خط کنترل (LoC) در Poonch و Kupwara بخش در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر است که در آن سه نیروهای پاکستانی کشته شدند و 14 نفر دیگر مجروح شدند که ارتش خنثی توطئه توسط شبه نظامیان در هر دو مکان برای نفوذ به هند سرزمین های تحت پوشش آتش.
دو ارتش پاکستان jawans کشته شدند و تعداد مساوی از آنها زخمی شدند در اقدامی تلافی جویانه در سراسر شاهپور بخش از Poonch منطقه جامو منطقه در حالی که یکی دیگر از پرسنل ارتش پاکستان کشته و 12 نفر دیگر زخمی شدند, در سراسر Kupwara منطقه کشمیر معتبر ورودی را نشان داد.
این بعد از ظهر ارتش پاکستان از سر گرفته خمپاره بمباران و شلیک به هدف قرار دادن به جلو دفاع پست ها و روستاها در شاهپور, Kirni, Qasba و Banpat در Poonch منطقه دعوت سنگین تلافی از نیروهای نظامی است.
“وجود دارد بسیار خاص ورودی است که ارتش پاکستان در تلاش بود تا فشار روت شبه نظامیان به خاک هند, تحت پوشش توپخانه و شلیک” منابع گفت:, و اضافه کرد که تبادل آتش بین دو طرف ادامه داشت و حدود دو ساعت و نیم.
گزارش بعد گفت: حداقل دو نیروهای پاکستانی کشته شدند و دو نفر دیگر مجروح در ارتش هند تلافی در حالی که تلاش برای فشار روت داعش از جیش-e-محمد (JeM) و Lashkar-e-Toiba (اجازه) لباس به سرزمین های هندی. تلفات رقم می تواند حتی بالاتر به عنوان جزئیات بیشتر از طرف دیگر در انتظار بودند.
گزارش گفت: یکی دیگر از پرسنل ارتش پاکستان کشته شد و 12 نفر دیگر زخمی که خود را در دو تا سه پست نابود شد در اقدامی تلافی جویانه توسط ارتش هند در سراسر Kupwara بخش کشمیر.
در این بخش همچنین, گزارش, گفت, ارتش پاکستان در تلاش بود برای تسهیل نفوذ از تلاش های شبه نظامیان و سربازان مجبور به مقابله به مثل برای جلوگیری از نفوذ مناقصه.
در حالی که وجود دارد هیچ تلفات در کنار یک دختر نوجوان شد ناخودآگاه در نظر شدید توپخانه و شلیک در شاهپور. اما برخی از خانه ها آسیب دیده بودند در توپخانه به ارتش پاکستان زد مکان های غیر نظامی در تمام چهار مکان در شاهپور, Kirni, Qasba و Banpat.
دقیق تعداد خانه های آسیب دیده در ارتش پاکستان بمباران نمی تواند معین شود بلافاصله. با توجه به گزارش حداقل 7 خانه ها آسیب دیده بودند. شهروندان به حال فرار باریک به عنوان خمپاره منفجر شده در داخل و یا نزدیک به برخی از خانه ها. مردم همچنان محدود به خانه ها و پناهگاه پس از این بعد از ظهر.
“زیر سنگین هند تلافی اسلحه پاکستان خاموش شد,” منابع گفت و افزود که نفوذ تلاش نظامیان پاکستان تحت پوشش از شلیک شدند کشف و خنثی توسط سربازان. داعش قادر به نفوذ به آنها گفت.
اواخر امشب ارتش پاکستان نیز باز شلیک و بمباران در Keri بخش از Sunderbani در Rajouri منطقه. ارتش هند انتقام.
ارزشمند به ذکر است که تعداد زیادی از شبه نظامیان بودند کمپینگ در راه اندازی پد در پاکستان طرف LoC سراسر دوقلو مرز ولسوالی Poonch و Rajouri منتظر فرصتی برای نفوذ به جامو و کشمیر به خصوص تحت پوشش آتش توسط نیروهای پاکستانی.
اما به خوبی آگاه از طرح های از ارتش پاکستان و شبه نظامیان هند نیروهای خود را حفظ کرده بسیار بالا هشدار در امتداد LoC و نمی مجاز پاکستان از طرح های موفق است.
همانطور که در گزارش وجود دارد می تواند بیش از 100 شبه نظامیان اردو در راه اندازی پد در پاکستان طرف LoC سراسر جامو و کشمیر و همه آنها را سخت کادر از جیش و لشکر لباس های که مجهز به اسلحه ، مهمات و مواد منفجره و در انتظار بودند برای نفوذ به J&K.
تنها روز گذشته فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane اعلام کرده بود که ترور اردوگاه های آموزشی فعال بودند و در طرف پاکستان و تعداد زیادی از نظامیان بودند که آموزش دیده وجود دارد. او اظهار داشت که وجود دارد 250-300 شبه نظامیان در هر زمان داده شده در اردوگاه های آموزشی در پاکستان اشغال کشمیر (M).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان