ارتش می پردازد ادای احترام به سربازان کشته شده در Handwara برخورد

سرینگر: ارتش روز دوشنبه پرداخت می شود, غنی ادای احترام به چهار پرسنل — از جمله یک سرهنگ عمده و دو سرباز — که گاهي در برخورد با شبه نظامیان در Handwara در مرز کشمیر منطقه Kupwara.

J&K پلیس و دو Lashkar-e-Toiba(اجازه) شبه نظامیان نیز کشته در تیراندازی در ساعت اندکی در روز یکشنبه.

یک ارتش رسمی گفت که سرهنگ Ashutosh Sharma, عمده Anuj Sood, Naik Rajesh Kumar and Lance Naik دینش که شد کشته در برخورد در Chanjmullah در Handwara بودند روز دوشنبه پرداخت خور ادای احترام توسط ارتش در یک مراسم رسمی در BadamiBagh اردوگاه است.

“شمال فرمانده ارتش Lt General یکا جوشی و تمام صفوف پرداخت ادای احترام به سربازان از طرف یک افتخار ملت” او گفت مقامات از دیگر سازمان های امنیتی نیز حضور داشتند.

ارتش رسمی گفت که فانی و باقی مانده از شهدا خواهد بود پرواز برای آخرین مراسم به بومی خود را در مکان های که در آن آنها خواهد بود گذاشته و به استراحت نظامی افتخارات.

دفاع سخنگوی وزارت سرهنگ راجش Kalia گفت اونی که بر اساس اطلاعات ورودی که نزدیک بود با در نظر گرفتن غیر نظامی زندانیان از یک خانه را گروگان در Chanjmullah روز چهار شنبه یک عملیات مشترک راه اندازی شد Rashtriya تفنگ (RR) ویژه عملیات گروه (SOG) از J&K پلیس و CRPF.

او گفت: یک تیم متشکل از پنج ارتش و جامو و کشمیر پرسنل پلیس وارد منطقه هدف اشغال شده توسط داعش به تخلیه غیرنظامیان است. “به عنوان گروگان بودند نجات این تیم آمد و تحت سنگین شلیک شد که به طور موثر انتقام امنیت پرسنل نیروی,” او گفت:.

او گفت: این تیم از ارتش و J&K پلیس با موفقیت نجات شهروندان است. او گفت: این تیم از پنج امنیتی پرسنل نیروهای متشکل از دو نفر از افسران ارتش و دو سرباز ارتش و یک J&K پلیس زیر بازرس (SI) زهری در طول عملیات. او گفت: دو شبه نظامیان نیز کشته در تبادل آتش. یکی از کشته های شبه نظامی شناخته شد Hyder یک فرمانده اجازه دهید. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>