از فرماندهان ارتش هند و چین به دیدار در ژوئن 6 برای کاهش تنش در Ladakh

دهلی نو: با هدف خنثی کردن تنش در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ مناطق بالا فرماندهان نظامی هند و چین دیدار خواهد کرد در ژوئن 6 برای مذاکرات.
منابع در ارتش گفت: “در این جلسه برگزار خواهد شد در Chusul Moldo مبتنی بر مرز پرسنل جلسه (BPM) نقطه در Ladakh. آن است که یکی از این دو تعیین شده نشست امتیاز در Ladakh. این Leh-بر اساس 14 فرمانده کل سپاه دیدار خواهد کرد تا خود را معادل چینی افسر ارتش.”
در روز سه شنبه ارتش هند را در 3 بخش سر است که از عمده کلی رتبه ملاقات خود با همتای چینی اما این مذاکرات به پایان رسید inconclusively که منجر به بالا-سطح نظامی ایران در مسائل.
وزیر دفاع Rajnath Singh بود روز سه شنبه همچنین گفت یک کانال خبری است که “تعداد زیادی از چینی در حال حاضر در منطقه مورد مناقشه و نیروهای ما نیز برگزاری زمین”.
در بحران اخیر چینی ها شده اند و این ادعا که در ادراک خود “خود را در مرز است که در یک محل خاص. ما می گویند آن را در جای دیگر و به این دلیل وجود دارد یک اختلاف نظر است. نیروهای خود را در تعداد و ما را فرستاده و ما نیروهای کافی وجود دارد تعداد بیش از حد” آقای سینگ گفت.
در گذشته بیش از حد بوده است در گفتگو نظامی و دیپلماتیک سطح است که به همراه داشت یک راه حل وزیر گفت.
“من گفته شده است که وجود خواهد داشت و مذاکرات در سطح بالا فرماندهان نظامی در 6 ژوئن” به مرتب کردن این مشکل,” او اضافه شده است.

هر موجود چارچوب لاک مدیریت بین هند و چین, نیروهای هر دو طرف را نگه نمی زمین در مناطق مورد مناقشه.

آنها می آیند برای گشت و بازگشت.

نیروهای نظامی هر دو کشور درگیر شده اند در یک بن بست در لاداخ برای بیش از سه هفته در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

ماشه برای رو کردن چین بود مخالفت هند ساخت یک جاده در اطراف Pangong Tso دریاچه و لینک دیگر جاده اتصال Darbuk-Shyok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره نهفته است که به لاک زدن.
که تراز دلخواه برای لاک پذیرفته شده است به عنوان در هر چین ادعا می کنند خط از سال 1956.

هند نیروهای نظامی استفاده می شود به گشت تا به پذیرفته نقطه در Galwan دره اما این بار سربازان چینی در تلاش برای متوقف کردن آنها 5 متر از آن نقطه.
هند و دره تنگ و باریک و به اشتراک گذاری 3,488 کیلومتر-طولانی بالفعل مرز است.
(سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>