Arinze Chidom آگهی UC ریورساید بیش از UC Davis

ریورساید – Arinze Chidom گل ترین خفا مانند 26 امتیاز شما همیشه خواهید دید و Dikymbe Martin – به دنبال مانند Scarface پس از مصرف یک زانو به گونه تلاش برای گرفتن یک شارژ پیچیده خود را UC ریورساید حرفه ای ارشد در SRC با یک نمونه روشن-back-the-clock Dikymbe مارتین شب در علائم.

هنوز Chidom 26 امتیاز و مارتین 20 در زمان صندلی عقب به خیبر Kabellis’ یک بلوک.

Kabellis’ بلوک UC Davis’ عزرا Manjon با هفت ثانیه به سمت چپ بود, لحظه ای تعیین کننده در یک فصل در جستجو از حرکت صعودی لحظات. همراه با Chidom چهار کلید رایگان می اندازد پایین کشش آن را پر یک Aggies’ تجمع و به UCR یک 66-61 پیروزی بر UC Davis در غرب به طور منظم فصل آخر شب شنبه.

“من فقط در تلاش بود تا در یک موقعیت خوب. ما فقط نمی خواهید به رها کردن هر threes و در یک درایو به سبد خرید پس از من بلندتر از Manjon من تصمیم به مسابقه آن را در لبه چون من بزرگتر از او گفت:” Kabellis که اضافه شده شش امتیاز پنج کمک و سه ریباند به دو بلوک. “این به ما کمک کرد تا برنده این بازی است.”

که آن را – همراه با چندین جوایز دیگر.

پیروزی می دهد Highlanders یک فصل رفت و برگشت از UC Davis همراه با 17 پیروزی فصل را با تساوی 2008-2009 تیم برای بسیاری از پیروزی های لشکر 1 عصر. که تیم رفت 17-13 و – نه اتفاقا به رهبری بزرگ غرب در نمره دفاع. درست مثل این تیم انجام پایان آن فصل برگزاری UC Davis با خط 38.2% از این زمینه است.

“که تاکید ما همه سال و این چیزی است که ما را نگه داشته در بازی ها و ما را به یک شروع عالی امشب در نظر ما چگونه دفاع از آغاز تا پایان” UCR مربی دیوید پاتریک گفت. “من فکر می کنم همین دلیل است که ما شده ایم در هر بازی و من فکر می کنم که چرا ما برنده امشب.”

آن را نیز می دهد UCR (17-15) هفت برنده در کنفرانس برای اولین بار پس از فصل 2014-15. در ضمن و بیشتر tangibly آن Highlanders شماره 6 دانه برای این هفته بزرگ غرب مسابقات آغاز روز پنج شنبه در هوندا سنتر. که به نوبه خود به معنی UCR اجتناب کنفرانس-قهرمان و منظم و خار در سمت UC ایروین و شماره 3 UC Santa Barbara. این Gauchos ضرب و شتم UCR دو بار توسط یک ترکیب هفت امتیاز.

این بود که در هوا ورود شنبه شب هنگامی که UCR می توانست به پایان رسید در هر نقطه از ششم تا هشتم. ضرب و شتم Aggies مسجل شماره 6 دانه.

مهمتر از آن ارائه Highlanders با اعتماد به نفس آنها می توانید نگه دارید تا ادبانه با این دفاع که برگزار شد تیم به 60.6 امتیاز از یک بازی در کنفرانس. و اعتماد به نفس آنها می توانید پایان بازی در آن است که دفاع از حمل وزن خود را.

که آن را سخت به دنبال گذشته مارتین SRC وداع, یک, که در آن سابق شمال بالا ستاره خشک پنج 3-اشاره گرها در نیمه اول – یکی از اولین و آینده در یک بازی پاتریک به نام برای او – و رفت 6-از-11 فراتر از arc.

و آن را سخت به دنبال گذشته Chidom 26-نقطه UCR شب برک آوت و به ویژه واشنگتن سنت انتقال به ثمر رساند UCR نهایی 12 امتیاز بیش از گذشته در 7:58. چهار رایگان می اندازد: دو با 19 ثانیه به سمت چپ و دو با 4.4 ثانیه به سمت چپ سرد بازی است. آن را نیز برجسته دو کلید ریباند تهاجمی است که متوقف Aggies’ دیر باز گشت.

The Highlanders led 51-31 با 11:09 چپ و تماشا حمايتهاي سرد UC Davis – که در آغاز بازی 3-of-16 از میدان – گرما در عجله بسر می رسانید. از آن نقطه Aggies رفت و در 28-11 اجرا در آورده است که این فاصله به سه (62-59) با 57.7 ثانیه به سمت چپ.

اما دوباره پاتریک Chidom و مارتین همه توافق در مورد اهمیت Kabellis’ بلوک.

“به عنوان خوب به عنوان این دو در حق من برای ما بازی هجومی و رو به ما خواهید چه چیزی را نشان نمی دهد این است که چگونه Khy معمولا دستمال مرطوب ترین نقطه ماموران ما در حال بازی” پاتریک گفت. “او مجموعه تن برای ما دفاعی طرح چگونه او فشار توپ و بلوک که در پایان یک تفاوت بزرگ برای ما است. اما این نوع از آنچه او برای ما انجام می شود در تمام طول سال. من فقط خوشحالم که این اتفاق افتاد در آن زمان انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>