منطقه سالمندان دبیرستان به عنوان نامزد ریاست جمهوری محققان

دانشمندان انتخاب شدند از 20 عمومی و خصوصی چهار دبيرستان.

در داکوتای شمالی بیسمارک قرن دبیرستان دارای بیشترین ریاست جمهوری محقق نامزد با 13 بعدی-بالاترین بود چنگال بزرگ مرکزی دبیرستان با 10. Red River دبیرستان دارای دو.

سالمندان که انتخاب شدند از این منطقه عبارتند از: Bottineau دبیرستان — یعقوب Reimche و Nikoli Schoenborn; Devils Lake دبیرستان — کالی Bjornson و Colby Rance;

Grand Forks دبیرستان مرکزی — راشل کریگ الیور Dalmi, Aidan آتش دانیل Hettich, ویلیام Lawson-بدن کاترین لیبرمن, جک پترسون, Mikayla وایس, Oliver ولف و گرت Wu;

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چنگال بزرگ Red River دبیرستان — Aiden Krogh و یوسف Votava; و لکتا دبیرستان — اوان Halvorson.

ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش اعلام 65 نامزد است که در آغاز فرآیند انتخاب یک مرد جوان و یک زن جوان به عنوان داکوتای شمالی دو از پژوهشگران ریاست جمهوری. کسانی که انتخاب اعلام خواهد شد در اوایل ماه مه.

که به عنوان نامزد ریاست جمهوری محقق شده است یکی از معتبر ترین جوایز ارشد مدرسه بالا می توانید دریافت خواهید کرد گفت: کیرستن Baesler, دولت مدرسه سرپرست در انتشار اخبار.

“حتی به عنوان نامزد ریاست جمهوری محقق در نظر گرفته شده است یک افتخار” Baesler گفت. “نشانگر آن است که دانش آموز برجسته علمی تاریخچه و سابقه ای از دستاورد است.”

وزارت آموزش و پرورش دعوت دانش آموزان به درخواست برای تبدیل شدن به ریاست جمهوری محققان بر اساس نمرات خود را در SAT یا ACT آزمون ورودی کالج. Baesler و تعیین شده آموزش و پرورش سازمان ها از جمله دولت و بخش حرفه ای و فنی, آموزش و پرورش نیز ممکن است نامزدها.

نامزد خواسته شد تا به یک nine-صفحه نرم افزار را پوشش می دهد که کار خود را تجربه استعدادهای ویژه و مشارکت جامعه. دانش آموزان نیز خواسته به نوشتن مقالات کوتاه توصیف خانواده ویژگی های خلاقیت قابل توجهی کمک های جامعه و چگونه آنها را در پاسخ به یک چالش و یا اشتباه.

دو داکوتای شمالی دانش آموزان که در حال انتخاب به عنوان ریاست جمهوری محققان دریافت هزینه های پرداخت شده سفر به واشنگتن در ماه ژوئن که در آن آنها را دریافت ویژه ترنج و فرصت برای دیدار با ملی و بین المللی قابل توجه مقامات در آموزش و پرورش, موسیقی, علوم و رشته های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان