آیا شما ترس از دست رفته ‘ارزان’ قیمت خانه ؟


اجازه ندهید vagaries از بازار املاک و مستغلات بود راهنمای خود را زمانی که تصمیم گیری چگونه و چه زمانی برای خرید یک خانه. این همه در مورد شما و بودجه شما. فرانسیس گرجستان / فایل های PNG

با ساخت قدرت تصمیم گیری به جای ترس مبتنی بر آنهایی که به شما احساس یک حس کنترل بر روی نتیجه.

س: من و پدر و مادر خود را به فروش خانه حدود دو سال پیش و من آرزو می کنم که نامزد من و من تا به حال شده است در یک موقعیت برای خرید آن از آنها. ما زندگی و کار در شهر های مختلف با هیچ قابل پیش بینی حرکت می کند به خانه که ما اشتباه است. ما در شمارش ماندن کار که در آن ما شد اما تغییرات برای ما ساخته شد که ما پیش بینی نیست. در حال حاضر ما بدست ازدواج کرده و در حال برنامه ریزی خانواده ما, اما ما خیلی نگران بودن قادر به پرداخت هزینه برای خرید یک خانه در هر نقطه منطقی نزدیک به هر یک از پدر و مادر ما. به نظر می رسد قیمت فقط رفتن نگه دارید تا به اندازه کافی برای اقامت در خارج از رسیدن و ما ترس ما از دست رفته ما آخرین فرصت برای خرید است. چه می توانیم بکنیم ؟ ~Amber

یک: با قیمت خانه نقل مکان کرد نسبتا به طور پیوسته به سمت بالا بیش از 15 سال گذشته و وام مسکن وام قوانین تغییر در راه است که آن را سخت تر به واجد شرایط برای وام مسکن, ترس از گم کردن یا FOMO برای کوتاه تبدیل شده است تقریبا افسانه ای البته مضطرب احساس برای کسانی که به دنبال رسیدن به بازار است. همچنین یکی از بدترین دلایل را به یکی از بزرگترین خرید های زندگی خود را.

ترس از گم شدن بازار مسکن است که اغلب در ارتباط با نسل وای و ژنرال Xers اما این اتفاق می تواند در هر مرحله به دلایل مختلف. افراد جوان باید FOMO وقتی که می آید به خرید یک خانه برای اولین بار و یا تا اندازه برای دیدار با خواسته های شیوه زندگی خود را و یا در حال رشد ، افراد متعلق به نسل و فراتر از آن نیز می تواند در صورت FOMO وقتی که می آید به آزادسازي زیرا افراد جوان نیاز به خرید کوچکتر “استارت” خانه که افراد ممکن است به طور سنتی باید کوچک شده و به دلیل این چیزی است که آنها می توانید استطاعت.

در سال گذشته اقشار بیمه بحران که بر بسیاری از condos و خانه نیز باعث پیش بینی نشده املاک و مستغلات خرید شیفت. این ترک حتی کسانی که با دقت برنامه ریزی شده برای بازار رقابتی در سرما. آن را تبدیل به یک مجتمع در حال تحول وضعیت که در آن تنها چیزی که ما می توانیم متاسفانه تعداد با قطعیت گفت این است که ما نیاز به انتظار عدم قطعیت است.

اجتناب از تصمیم گیری مبتنی بر ترس

تصمیم گیری بر اساس ترس به معنی دادن کسی یا چیزی دیگری کنترل بیش از یک نتیجه در زندگی خود را. با توجه به شرایط منحصر به فرد ما حاضر بازار املاک و مستغلات جلوگیری از پایگاه تصمیم گیری است که بر هر جنبه ای از زندگی خود را در ترس به دلیل شرایط اطراف ما می تواند به سرعت تغییر. به جای آن اعتماد به نفس در انتخاب بر اساس اندیشه های دقیق و برنامه ریزی با یک چشم به خودتان حرکت رو به جلو است. تصمیم به انجام کاری از آنجا که این کمک خواهد کرد که شما رشد نمی کند چرا که شما نگران در مورد نتیجه اگر شما آن را انجام نمی.

6 چیزهایی که وای می توانید به خرید یک خانه در دهه آینده

ایجاد حس خود را از یقین

با ساخت قدرت تصمیم گیری به جای ترس مبتنی بر آنهایی که به شما احساس یک حس کنترل بر روی نتیجه. شما احساس می کنید مانند شما در حال رانندگی اتوبوس نه فقط نشستن در پشت همراه برای سوار شدن. در کنترل به شما می دهد یک حس از هدف آن کمک می کند تا تعیین آنچه شما باید انجام دهید برای رسیدن به اهداف خود و از آنجا که شما مسئول هستید, شما لازم نیست که همان حس نگرانی در مورد یک نتیجه نامشخص. به جای داشتن ترس از از دست رفته شما در حال توطئه و حرکت بعدی خود را. فکر می کنم از این راه

جای نگرانی که در خانه شما می توانید استطاعت در حال تبدیل شدن به کمیاب, سرمایه گذاری در زندگی حرفه ای خود را برای کسب درآمد بالاتر طرح بودجه خود را با دقت و گام به مدیریت پول خود را بهتر در نظر بگیرید اگر خرید با یک دوست و یا اعضای خانواده حس می کند یا به دنبال مکان های دیگر به کار و زندگی می کنند.

جایگزین به مالکیت خانه یک واقعیت

به جای نگرانی است که شما هرگز یک محل خود رامتوقف مقایسه خود را به دیگران و فکر می کنم در مورد چه نوع از جایی است که شما واقعا نمی خواهید به خانه تماس بگیرید. و فقط به خاطر شما خود را جای این بدان معنا نیست که شما نیاز به در آن زندگی می کنند. شاید این باعث می شود بیشتر حس برای زندگی در سوئیت و اجاره بخش اصلی این خانه در طول پنج سال که پرداخت وام مسکن می تواند سخت ترین را.

جلوگیری از نگرانی است که نرخ وام مسکن و یا قوانین تغییر خواهد کرد در راه است که می تواند آن را بدتر می کند برای شما. به جای کار بر روی بهبود خود و وضعیت مالی. استفاده از افزایش دستمزد و غیر منتظره پاداش به بالا تا پایین خود را-صرفه جویی پرداخت و آن را بالاتر از 20 درصد از قیمت خرید خود را. پرداخت بدهی دریافت خواهد کرد که در راه مقدماتی برای یک وام مسکن. و یا فکر می کنم: اگر قوانین و یا تغییر نرخ در راه است که با این نسخهها کار برای شما بهتر است (برخی از کاهش به تازگی اعلام شده است برای مارس)?

8 راه برای صرفه جویی برای پرداخت

بیش از تنها بودن می ترسم از دست رفته در یک خانه شما می توانید استطاعت ممکن است ترس است که شما می تواند با ساخت یک تصمیم بد. اما کنترل بیشتر شما بر تصمیم خود را کاهش شانس خود را از پشیمانی خریدار.

آنچه که هیچ کس به شما می گوید زمانی که خرید یک خانه

وجود دارد چنین چیزی به عنوان ‘ارزان’ قیمت خانه ؟

نسبتا صحبت کردن و بر اساس فرد وضعیت مالی یک خانه ممکن است ارزان تر از دیگری است. هنگامی که شما فکر می کنم و بحث در مورد بازار املاک و مستغلات به عنوان آن مربوط به وضعیت شخصی اجتناب از قرار دادن واژه “ارزان” و “قیمت مسکن” به حکم همان است. آن می تواند سهوا تاثیر تصمیمات خود را و تغذیه احساسات خود را از FOMO. هر کسی که تا به حال خریداری یک خانه می تواند به شما بگویم که زمانی که همه از هزینه های مالکیت خانه در میان در داشتن یک خانه است که هر چیزی اما ارزان.

فراتر از پرداخت حقوقی و املاک و مستغلات, هزینه ها و همچنین هزینه های در حال حرکت برخی از ابتدا نادیده گرفته شده هزینه ها شامل مالیات بر املاک شهرداری قبوض آب و برق, صفحه اصلی بیمه, تعمیرات, تعمیر و نگهداری محیط داخلی و فضای باز دکور محوطه سازی و گاهی اوقات هزینه های اقشار و یا حتی خاص ارزیابی. اگر شما در حال برنامه ریزی برای نوسازی برای اضافه کردن یک وام مسکن یاور و در حالی که هزینه ها و درآمد اجاره را تحت تاثیر قرار خود را مالیات بر درآمد در حالی که شما خود را در خانه شما نیز ممکن است به صورت قابل توجهی عواقب مالیات زمانی که شما به فروش یک خانه است که قدردانی و ارزش که در آن تمام خانه نبود استفاده می شود به عنوان اصلی خود را اقامت. نگه داشتن در ذهن است که صفحه اصلی-هزینه های مالکیت تعلق دارد در طول سال یا حتی چند دهه و امیدوارم این هزینه جبران خواهد شد با قدردانی از ارزش خانه خود را هنگامی که می آید زمان برای فروش.

آن را آسان تر به پرداخت مالیات اموال خود را

وام مسکن وام تنگ تر قوانین محافظت از وام گیرندگان از خود

چگونه شما مشاهده وام مسکن وام تنگ تر قوانین بسیاری با نحوه مدیریت پول خود را. اگر شما زندگی می کنند خود را در زیر معنی نجات برای شرایط اضطراری و اهداف بلند مدت و پرداخت همه قبوض خود را به طور کامل و در زمان هر ماه کار در همیشه در حال تغییر وام مسکن وام پارامترهای می تواند خسته کننده. بسیاری از مردم زندگی می کنند به معنی خود و یا فراتر از آن. تنگ تر قوانین وام در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که نرخ بهره بالا برود اگر شما در مواجهه با تعمیر و نگهداری و یا هزینه تعمیر و یا وضعیت مالی خود تغییرات است که شما باید یک بافر در جایی که هنوز هم اجازه می دهد تا شما استطاعت خانه خود را.

کسانی که بدون بافر و کوتاه با پرداخت وام مسکن خود را می تواند در معرض خطر از دست دادن خانه خود و یا حداقل مجبور به ایجاد برخی از شدید و ناراحت کننده تصمیم گیری. یکی از کسانی که تصمیم گیری می تواند در اطراف نیاز به فروش خانه خود را بازپرداخت از دست دادن و یا در صورت سلب حق اقامه دعوی. هیچ کس به عمد در نظر دارد برای پیدا کردن خود را در چنین وضعیتی اما با در نظر گرفتن گام به دفع یکی کردن نیاز به اتفاق می افتد در اولین مرحله برای خرید یک خانه و تقاضا برای وام مسکن. سلامت مالی خود را بر روی آن بستگی دارد.

چقدر از درآمد خود را باید به مسکن هزینه ؟

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین قرض دهنده می گوید شما می توانید استطاعت وقتی که می آید به وام مسکن مبلغ و مقدار است که اجازه می دهد تا شما در شب خواب. این تفاوت شروع با چگونه درآمد خود را نگاه هنگامی که شما درخواست برای وام مسکن. وام دهنده خود را با استفاده از درآمد ناخالص مقدار شما را قبل از مالیات کسر خواهد شد. اما پول شما استفاده خواهد کرد برای پرداخت خود را بر اساس درآمد خالص خود را مبلغ خود را paycheque شما در واقع به صرف. درآمد خالص خود را به راحتی می توان حدود 30 درصد پایین تر از ناخالص خود را.

وجود دارد راه های مختلفی برای تعیین چقدر بدهی های بیش از حد است و اگر شما هنوز هم متقاعد نشده در اینجا این است که چگونه به درایو تست داشتن یک خانه برای دیدن اگر پرداخت وام مسکن شما می خواهید را به در واقع آنهایی که شما می توانید استطاعت را.

خط پایین در ترس از گم شده را در خرید یک خانه

FOMO وحشتناک است دلیلی برای خرج کردن پول و صرف نظر از مقدار. گرفتار نیست در اعتیاد به مواد مخدره و جلوگیری از مقایسه خود را به دیگران است. تنها افرادی که باید خود را درگیر تصمیم گیری های مالی هستند کسانی که درآمد پول (شما) و پرداخت صورتحساب (دوباره). آن است تا شما را به تصمیم گیری است که با توجه به شما و خانواده خود را بهترین. صحبت کردن با کسانی که به شما اعتماد والدین یا مراقبان دوستان مورد اعتماد و یا حرفه ای — برای دریافت نظرات خود را اما اجازه دهید بودجه خود را نهایی راهنمای کمک می کند که شما تصمیم می گیرید اگر و هنگامی که به بازار و یا ایجاد تغییرات با توجه به املاک و مستغلات شما در حال حاضر خود.

مربوط به خواندن:

چه اتفاقی می افتد زمانی که وام مسکن خود را بالاتر از ملک خود را ارزیابی می کند ؟

مدیریت پول ماشین حساب است که کمک می کند تا شما ایجاد یک بودجه

5 راه برای دریافت نرخ بهره پایین

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>