ARCI توسعه نادر زمین بر اساس magnetocaloric مواد برای درمان سرطان

دهلی نو: دانشمندان در پیشرفته بین المللی مرکز تحقیقات متالورژی پودر و مواد جدید (ARCI), مستقل R&D مرکز بخش علم و تکنولوژی (DST) را توسعه داده اند نادر-زمین-بر اساس magnetocaloric مواد است که می تواند به طور موثر استفاده می شود برای رسیدگی به این مسائل از عوارض جانبی درمان سرطان مانند شیمی درمانی.

“این روش استفاده می شود که در رابطه با پرتو درمانی را کاهش می دهد عوارض جانبی آسیب به بدن انسان و همچنین کاهش زمان درمان سرطان, تومور,” یک, وزارت علوم و Technlogy انتشار در اینجا گفت.

این magnetocaloric مواد (مواد خاصی است که در آن برنامه و حذف از یک میدان مغناطیسی باعث می شود که مواد به گرمتر یا سردتر) توسعه یافته توسط ARCI در حال آزمایش در Sree Chitra Tirunal Institute for Medical Sciences & Technology (SCTIMST). یک مقاله در مورد این کار تحقیق منتشر شده در مجله آلیاژ و ترکیبات.

پیشرفت در مواد مغناطیسی منجر به توسعه مغناطیسی هیپرترمی که در آن نانوذرات مغناطیسی به معرض متناوب میدان مغناطیسی از چند گاوس که تولید گرما با توجه به مغناطیسی آرامش ضرر و زیان است. معمولا درجه حرارت مورد نیاز برای کشتن سلول های تومور است بین 40 و 45 درجه C. با این حال نقطه ضعف مغناطیسی هیپرترمی عدم کنترل حرارت که ممکن است آسیب به سلول های سالم در بدن و همچنین دارای عوارض جانبی مانند افزایش فشار خون.

این مشکلات را می توان با استفاده از magnetocaloric مواد به عنوان آن می تواند فراهم می کند کنترل حرارت. استفاده از magnetocaloric مواد که گرم کردن و یا سرد کردن با نرم افزار و حذف این میدان مغناطیسی ترتيب است که به عنوان به زودی به عنوان میدان مغناطیسی حذف اثر خنک کننده تولید شده است بر خلاف مغناطیسی نانوذرات که در آن بیش از حد ادامه یابد و حتی پس از حذف میدان مغناطیسی. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>