آکویناس بسکتبال ضربان مونتکلیر برای پیشبرد به فینال برای اولین بار از سال 1973

مونتکلیر >> زمانی که دیوید جانسون بازگشت و به عنوان آکویناس پسران بسکتبال مربی حدود پنج سال پیش هدف او این بود که به شاهین برنامه به جایی که بود زمانی که او مربی آنها را از 2005-10.

او این را انجام داده و سپس برخی از.

آکویناس پیشرفته به آن CIF-اس اس قهرمانی بازی در نزدیک به 50 سال — آخرین باری بود 1973 — به عنوان شاهین کشیده دور در سه ماهه چهارم برای 61-47 پیروزی بر میزبان مونتکلیر در یک بخش 4AA نیمه نهایی در مونتکلیر دبیرستان.

“ما تا به حال بچه ها خرید در به آنچه که ما در تلاش برای انجام” گفت: جانسون که تیم بذردار شماره 3. “این به این معنی زیادی است.”

مونتکلیر (23-8) هرگز رهبری در این بازی اما کاوالیرز مبارزه برای حفظ آن حتی با Nevek Rincon ساخت 3-اشاره گر با 1:26 چپ در سه ماهه سوم به قرعه کشی تیم ها حتی 32-32.

که زمانی که نیک هاپکینز در زمان بیش از.

“هدف ما در نیمه دوم بود که او توپ” جانسون گفت: از هاپکینز. “ما فکر کردیم که او می تواند به خوبی انجام دهد.”

اول هاپکینز ساخته شده سه نقطه بازی با 15.3 ثانیه به سمت چپ. سپس در حالی که در حال سقوط خارج از محدوده و در مقابل خود را نیمکت در ثانیه های پایانی سه ماهه سوم هاپکینز heaved تا زنگ-ضرب و شتم ضرب گلوله در حالی که hounded مونتکلیر مدافعان که در رفت به آکویناس یک 38-32 سرب ورود به چهارم.

“فقط یک کمی من آن را دیدم به در” هاپکینز گفت.

زمانی که مونتکلیر سعی کردم به نگه داشتن بازی نزدیک به شاهین رفت و در یک 11-2 اجرا با هشت امتیاز از آمدن هاپکینز آن را 49-38 با 2:56 چپ.

“ما فقط می تواند هر چیزی از رفتن ادبانه در اول و چهارم چهارم” مونتکلیر مربی تیغه بیل گفت. “این سخت بود.”

نزدیک ترین مونتکلیر کردم و پس از آن هشت امتیاز در دقیقه آخر.

هاپکینز به پایان رسید با 19 امتیاز و 13 ریباند به رهبری آکویناس در حالی که D’Jallon هانا اضافه شده 14 امتیاز و شلدون گرانت به ثمر رساند 13 امتیاز از جمله 10-برای-10 در پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم.

“این به این معنی بسیار به ما گفت:” هاپکینز یک تاریخ. “دو سال گذشته ما از دست داده و در دور دوم.”

سباستین Rincon 15 به ثمر رساند خود 17 امتیاز به رهبری مونتکلیر در حالی که دانشجوی سال دوم Nevek Rincon اضافه شده 14 امتیاز.

“بسیاری از ما بچه ها کلید در حال سالمندان” تیغه گفت. “اما Nevek یک دانشجوی سال دوم. ما تا به حال یک سال است.”

مونتکلیر بود از ساختن یک CIF-اس اس نیمه نهایی برای اولین بار در مدرسه تاریخ و کاوالیرز را فرصتی برای بازیابی قبل از شروع دولت برگشتی هفته پس از بعدی.

“ما برخی از زمان برای به دست آوردن آن را به عقب با هم” تیغه گفت.

بازی شروع بسیار سست با آکویناس پیشرو 5-3 بعد از یک ربع با کاوالیرز چرخش توپ بیش از نه بار در سه ماهه اول و رفتن نزدیک به هفت دقیقه به شروع بازی قبل از ساخت یک سبد خرید.

آکویناس تمدید منجر به 21-15 در حاصل کار دو تیم و بازی را باز کرد تا کمی هجومی در سه ماهه سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme