اپل و گوگل را coronavirus تماس با ما-ردیابی به 3 میلیارد نفر

توسط Mark Gurman بلومبرگ

اپل و گوگل پرده برداری نادر مشارکت برای اضافه کردن تکنولوژی به گوشی های هوشمند و سیستم عامل است که کاربران هشدار اگر آنها را به تماس با یک فرد با COVID-19. مردم باید در انتخاب کردن به سیستم اما این پتانسیل برای نظارت بر حدود یک سوم از جمعیت جهان است.

تکنولوژی شناخته شده به عنوان تماس با ما-ردیابی طراحی شده است برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus گفتن کاربران آنها باید قرنطینه و یا خود را منزوی پس از تماس با فرد آلوده است.

دره سیلیکون رقبای گفت: آنها در ساختمان فن آوری خود را به iOS و آندروید سیستم عامل در دو مرحله. در اواسط ماه مارس این شرکت اضافه خواهد شد که توانایی برای اپل و گوشی های آندروید به صورت بی سیم تبادل اطلاعات ناشناس از طریق برنامه های اجرا شده توسط مقامات بهداشت عمومی. این شرکت همچنین انتشار چارچوب برای بهداشت عمومی نرم افزار برای مدیریت عملکرد.

این به این معنی است که اگر یک کاربر تست مثبت برای COVID-19 و اضافه می کند که داده های خود را به سلامت عمومی کاربران که آنها را به نزدیکی بیش از گذشته چند روز اطلاع داده خواهد شد تماس خود را. این دوره می تواند 14 روز اما سازمان بهداشت و درمان می توانید زمان و محدوده.

مرحله دوم می کشد. در ماه های آینده هر دو شرکت اضافه خواهد شد این فن آوری به طور مستقیم به سیستم عامل های خود را پس از این تماس-نرم افزار ردیابی این نسخهها کار میکند بدون نیاز به دانلود یک برنامه است. کاربران باید در انتخاب کردن اما این رویکرد به این معنی بسیاری از مردم می تواند گنجانده شده است. IOS اپل و آندروید گوگل را حدود 3 میلیارد کاربران در بین آنها بیش از یک سوم از جمعیت جهان است.

همه گیر کشته شدن بیش از 100 ، 000 و آلوده 1.63 میلیون نفر است. دولت دستور داده اند که میلیون ها نفر به خاطر ارسال اقتصاد جهانی به باطل سقوط هستند. فشار ساختمان را به آرامش این اقدامات و جهان, بازگشت به کار. تماس با ما-ردیابی یک بخش کلیدی از این به دلیل آن می تواند کمک به مقامات حاوی یک پتانسیل تجدید حیات از این ویروس به عنوان مردم از سرگیری فعالیت های منظم.

هنوز این تکنولوژی بحث برانگیز است چرا که آن را شامل های حساس اطلاعات سلامت از میلیاردها نفر از مردم از طریق دستگاه های تلفن همراه است که به طور مداوم پخش خود را محل. برخی از سیاستمداران و تنظیم شده اند و هشدار داد که شهروندان باید حریم محافظت شده است.

“ما هشدار می دهند که اقدامات صورت گرفته برای مهار گسترش coronavirus نیز باید حفظ حق حریم خصوصی برگزار شده توسط هر آمریکایی” اعضای خانه آزادی حزبی یک گروه از جمهوری خواهان محافظه کار در مجلس نمایندگان نوشت: در نامه ای به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “گوگل فروشگاه عظیم از داده ها در حرکات روزانه از آمریکایی ها همراه با ممکن است محلی و ایالتی و فدرال دولت این است که یک چشم انداز نگران کننده ای.”

اپل و گوگل تاکید کرد روز جمعه که سیستم خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران است. نیاز به موافقت و داده های جمع آوری شده است. این تکنولوژی نیز نمی اطلاع کاربران که آنها را به تماس با و یا که در آن است که اتفاق افتاده است. این شرکت گفت که آنها نمی تواند این اطلاعات یا, و اشاره کرد که کل سیستم را می توان تعطیل زمانی که مورد نیاز است.

چنین همکاری نزدیک بین این رقبای دیرین بسیار نادر است. این غول فن آوری را به رقابت در سیستم عامل گوشی های هوشمند, برنامه, فروشگاه, خدمات رسانه ها و صدا-تکنولوژی تشخیص برای سال — در حالی که تجارت barbs بیش حریم خصوصی هر یک از دیگران’ سیستم عامل است. با این حال هر دو شرکت را تحت فشار بوده است به استفاده از آنها شگرف منابع برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

“همه ما در اپل و گوگل بر این باورند شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر حاضر به همکاری با یکدیگر برای حل یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن” این شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک.

سیستم خود را با استفاده از بلوتوث یک روش استاندارد برای بسیاری از دستگاه های تلفن همراه برای برقراری ارتباط با یکدیگر. اپل و گوگل به اشتراک گذاشته یک نظری به عنوان مثال به توضیح دهید که چگونه کار می کند.

دو نفر ملاقات چت برای چند دقیقه و در پس زمینه از طریق بلوتوث گوشی های هوشمند خود ارز شناسههای ناشناس به ثبت نام شده است که آنها در تماس است. این کلید های دیجیتال تغییر هر 15 دقیقه یا بیشتر باقی می ماند و در این افراد در دستگاه برای حفظ حریم خصوصی.

چند روز بعد یکی از این افراد مبتلا به COVID-19. فرد وارد این نتایج به سلامت-سازمان برنامه را بر روی تلفن خود را. این سیستم سپس می پرسد برای این رضایت کاربر. اگر اعطا شده به فرد گوشی های هوشمند می فرستد یک رکورد دیگر دستگاه های تلفن همراه شده اند که در نزدیکی در طول روز قبلش. این اطلاعات به طور موقت ذخیره شده در یک کامپیوتر از راه دور سرور برای حدود 14 روز است.

ضمن اینکه فرد دیگری گوشی چک سرور به صورت دوره ای برای دیدن اگر هر شناسه کلید همراه شده است با یک مثبت COVID-19 تشخیص است. تلفن محبوبیت همه مثبت کلید و مسابقات آن به صورت ناشناس به این کلید متعلق به فردی از اصلی جلسه روز زودتر. این را می فرستد اطلاع رسانی به دیگر تلفن فرد با اطلاعات از سازمان بهداشت و درمان در مورد چگونه به قرنطینه یا خود جدا.

تماس با ما-ردیابی تکنولوژی نیست اولین گام در برابر COVID-19 برای هر دو شرکت است. گوگل راه اندازی یک وب سایت اطلاعات در ماه مارس در حالی که اپل منتشر کرده است خود را ابزار غربالگری برای کاربران آی فون. اپل نیز اهدا بیش از 20 میلیون ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران و طراحی چهره سپر و همانا یک واحد از گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc., در حال اجرا است ویروس-تست سایت در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا.

سازمان های دیگر نیز کار بر روی تماس با ما-ردیابی. محققان در موسسه تکنولوژی ماساچوست اوایل این هفته اعلام کرد قصد دارد برای یک سیستم مشابه. برخی از کشورها و توسعه دهندگان شخص ثالث هم سعی در اجرای تماس با ما-ردیابی بر روی گوشی های, اما آنها مواجه اند حفظ حریم خصوصی و مسائل مربوط به اتصال که سیستم جدید طراحی شده است برای جلوگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>