هر کسی می توانید آزمایش برای coronavirus در شهرستان ریورساید. شما باید?

اجازه می دهد هر کسی که برای دریافت تست شده برای رمان coronavirus — حتی کسانی که نمی نشان می دهد علائم — Riverside County مقامات بهداشتی امید به دست آوردن درک بهتر از چگونگی COVID-19 در حال گسترش است.

در نهایت آنها به این امید که به آنها کمک خواهد کرد جلوگیری از گسترش.

و این می تواند به برخی از آرامش ذهن به مردم تعجب اگر آنها یکی از بسیاری از کسانی که به این بیماری است و می تواند گسترش آن — اما چه کسی ندارد و علائم.

اما مقامات شهرستان را متوقف کرده اند از توصیه که همه 2.4 میلیون نفر از این شهرستان ساکنان تست شده است.

“ما همچنان توصیه می شود که هر کسی که می خواهد به آزمایش می شود آزمایش” سلامت سخنگوی خوزه Arballo جونیور گفت: در یک ایمیل پنج شنبه, آوریل 30. “ما گسترش تست مارس 17 به کسانی که بدون علامت زیرا ما درک اهمیت گرفتن به عنوان بسیاری از مردم تست شده که ممکن است برای به دست آوردن یک ایده بهتر از گسترش ویروس در شهرستان است.”

از آن زمان به بعد بسیاری از آنها گرفته اند تا بر روی ارائه دهد.

هفته قبل از این شهرستان ارائه شده گسترش آزمایش به طور متوسط 931 هر روز در زمان coronavirus آزمون در یکی از شهرستان چهار سایت. این هفته گسترش آزمایش شد و اعلام کرد که رز به 1,567 — 68 درصد افزایش یافته است.

یک هفته بعد از آن نیز با کاهش دوباره به طور متوسط 1,162 آزمون در روز, هنوز حدود 25 درصد بالاتر از قبل از آن بود که هر کسی می تواند در این آزمون.

به عنوان روز پنج رودخانه شهرستان را آزمایش کرده است 50,305 مردم برای ویروس با 4,031 از آنها — 8% — داشتن COVID-19.

دراز مدت راه را برای متوقف کردن تعدادی از عفونت های ناشی از انفجار است بدانید که می توانید آن را گسترش گفت: اپیدمیولوژی Brandon Brown, عنوان استاد در مرکز Heathy جوامع در UC ریورساید دانشکده پزشکی.

“من فکر می کنم که این تنها راهی است که ما در حال رفتن به قادر به ضبط هر کسی که آلوده است توسط تست آنها و این تنها راهی است که ما در حال رفتن به قادر به صاف منحنی” براون گفت. “هنگامی که ما شناسایی مردمی که مثبت هستند و ما آنها را منزوی, ما در واقع می تواند به متوقف کردن قطار از انتقال است.”

قهوه ای نیز توصیه می شود احتیاط در گرفتن تست شده — حداقل تا بیشتر کیت در دسترس هستند.

“من توصیه می کنم که اگر مردم پناه در محل در خانه با خانواده خود و عزیزان و کمی وجود دارد و به هیچ خطر و سپس آنها احتمالا نباید (تست شده)” او گفت:. “ترک این آزمون برای کسانی که هنوز هم کار می کند و هنوز هم گرفتن در معرض.”

کنار رودخانه شهرستان در حال حاضر دارای ظرفیت و منابع برای آزمون تا به 2200 نفر روزانه Arballo گفت.

دکتر لی Hilborne یک استاد آسیب شناسی و آزمایشگاه پزشکی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA همچنین گفت بیشتر تست خوب بود.

“ما نیاز به دانستن سطح ایمنی در جامعه و پیگیری است که در طول زمان – و برای افراد احتمالا به بازگشت به وضعیت” Hilborne گفت.

کارشناسان فکر می کنم که حدود 10 درصد از مردم در جنوب کالیفرنیا که آنتی بادی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این منطقه به احتمال زیاد نمی توانید به گله ایمنی — زمانی که مردم به اندازه کافی سیستم ایمنی بدن به یک بیماری نیست که گسترش در آینده نزدیک مگر اینکه یک واکسن توسعه یافته است, او گفت:.

حتی اگر کسی تست منفی این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهد COVID-19 به زودی پس از قهوه ای هشدار داد.

“اگر شما آزمایش منفی روز جمعه گذشته و پس از آن شما رفت و به ساحل نیوپورت در شنبه مانند بسیاری از مردم شما می توانید تا پایان مثبت بودن دوباره,” او گفت:. “داشتن یک تست منفی معنا نیست که شما می توانید یک استراحت از اساسی روش پیشگیری است که ما به دنبال.”

مردم می توانید یک قرار ملاقات در یکی از شهرستان چهار تست سایت با تماس 800-945-6171.

قرار ملاقات برای سایت در الماس ورزشگاه در لیک ال سینور می تواند به صورت آنلاین در www.projectbaseline.com/study/covid-19. این وب سایت تنها برای کسانی که با علائم و تنها می توان برای قرار ملاقات در لیک ال سینور.

لس آنجلس گسترش تست این هفته برای کسانی که بدون علائم است. سن برناردینو کانتی ارائه می دهد آزمون به افرادی که علائم اگر آنها مسن تر از 65 کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا ایمنی عمومی پرسنل می توانید تست شده است.

سان برناردینو شهرستان نیز برنامه ای برای باز کردن تست به هر کس که در شهرستان زمانی که منابع در دسترس سخنگوی دیوید ورت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>