هر کسی نقض هند مرزهای روبرو خواهد شد قبر عواقب: شاه

Union Home Minister, Amit Shah addressing at the inauguration of the campus of NSG Regional Hub at Kolkata on Sunday.
اتحادیه خانه وزیر Amit Shah پرداختن در افتتاح پردیس NSG قطب منطقه ای در کلکته در روز یکشنبه.

‘می خواهید صلح نمی خواهد اجازه می دهد من به distrubed’

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 1: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah امروز اعلام کرد که هند pro-فعال دفاع از سیاست و اگر کسی نقض مرزها و شهدا سربازان ما آن را به صورت عواقب آن حتی به عنوان او می گوید که این کشور را تحمل صفر نسبت به تروریسم است.
“ما خواهان صلح در جهان است. هند هرگز حمله کردند و هر کسی در آن 10000 سال سابقه. اما در همان زمان, ما نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که برای برهم زدن صلح” شاه گفت: در Rajarhat پس از افتتاح 29 ویژه و کامپوزیت گروه پیچیده ای از امنیت ملی نگهبانان (NSG). اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
بدون نام بردن از پاکستان, اتحادیه, خانه وزیر گفت: اگر کسی نقض مرزهای ما و شهدای ما سربازان آن را به صورت عواقب. این سیاست دفاع از کشور او اضافه شده است.
تصریح می کند که این کشور در حال انتظار برای 70 سال برای اجرای جدا دفاع, سیاست, شاه گفت: هند به ترکیب دفاع و سیاست خارجی و کسی نمی تواند درک آنچه به عنوان ما دفاع از سیاست بود. پس از مصرف بیش از دولت نارندرا نخست وزیر این کشور تعریف کرده که هر دو دفاع و سیاست خارجی به وضوح او اضافه شده است.
“پس از فولاد و هوائی هند نام گرفته است با غرور و افتخار در تمام جهان در حال حاضر همانطور که قبلا تنها ایالات متحده و اسرائیل شناخته شده برای چنین روابط,” شاه گفت: هند در حال حاضر یک کشور است که انتقام می گیرد (شهادت سربازان خود را) با ورود به دشمن دن.
او به ذکر است که پس از حملات فولاد و Balakote حملات هوایی جهان به رسمیت می شناسد این واقعیت است که هند پررنگ رهبری است که اجازه نمی دهد حتی یک قطره از آن سربازان خون زباله بروید.
این دولت داده است که این کشور از یک انتظار طولانی و به خوبی تعریف شده فعال سیاست امنیتی است که متمایز از سیاست خارجی خود گفت.
صفحه اصلی وزیر گفت: کسانی که می خواهند برای شکستن این کشور آسیب های آن و برهم زدن صلح را ترس از نیروهای امنیتی کشور.
“ما باید با اتخاذ سیاست تحمل صفر نسبت به تروریسم” خانه وزیر گفت.
شاه مطمئن NSG که تحت رهبری نخست وزیر نارندرا همه انتظارات از نیروی از دولت مرکزی خواهد برآورده شود در پنج سال آینده.
شاه گفت که صرف حضور NSG باید یک عامل بازدارنده به اندازه کافی برای کسانی که فکر می کنم از گسترش ترور و آسیب زدن به وحدت و یکپارچگی ملت است.
“دولت خواهد در جای خود قرار داده یک سیستم کارآمد که انجام تمام نیازهای نیروی آن است که آیا مربوط به ماژول های آموزشی برای افسران برای نگه داشتن آنها را پهلو به پهلو با آخرین تکنولوژی موجود در سطح جهان و طرز عمل از سازمان های تروریستی; ارائه تکنولوژی مدرن اسلحه و تجهیزات; رفاه خانواده در میان دیگران. دولت هند می خواهد به نگه داشتن NSG دو گام جلوتر در زمان جهانی در سناریو و این چشم انداز محقق خواهد شد در آینده نزدیک,” او گفت: بیانیه رسمی صادر شده توسط اتحادیه وزارت امور پس از این رویداد گفت.
شاه گفت که از زمان آغاز آن NSG jawans داده اند عالی فداکاری برای حفظ کشور از تمام تهدیدات تروریستی و موفق بوده اند در القای اعتماد به نفس در مردم است. این NSG تکاور مترادف با ‘احساس امنیت برای شهروندان هند با اختصاص هر ثانیه از زندگی با ارزش برای تامین امنیت این کشور گفت و قدردانی آمادگی سطوح NSG به نگه دارید تا ساعت چشم انداز صفر تحمل نسبت به تروریسم و از بین بردن آنها را با حداقل خسارت های ناخواسته.
صفحه اصلی وزیر را تشویق به زور به نگه داشتن در حال تحول با تغییر سناریوی تهدید, به روز رسانی مهارت های خود و توانایی های خود به طور مداوم به طوری که برای پایین آوردن زمان واکنش نسبت به هر گونه چالش است.
تاکید بر اهمیت پایین آوردن مدت از بین بردن تهدید کرد و گفت که وجود دارد نیاز به یک تغییر مثبت در سیاست آموزش و زیرساخت واکنش استراتژی تکنولوژی و اولویت jawans در آموزش است.
صفحه اصلی وزیر اطمینان نیروی آن است که نخست اولویت دولت مودی برای اطمینان از رفاه سرباز و خانواده اش. او همچنین به ذکر است که از آنجا که دولت مودی به قدرت رسید آن را آغاز کرده است طرح های مختلف برای رفاه نیروهای امنیتی مانند یک رتبه یک حقوق بازنشستگی است که منجر به بهبود در رضایت نسبت پرسنل امنیتی.
“دولت است که با قرار دادن در جای خوبی طراحی شده سیاست است که اطمینان حاصل شود که jawans صرف حداقل 100 روز سال با خانواده خود را. یک زمان محدود برنامه برای اجرا به ارتقاء امکانات برای jawans در محل ارسال کنند که در حال نظارت توسط خانه وزیر” شاه گفت.
او وعده داده است که تعیین jawans در تامین امنیت این کشور خواهد بود متقابلا در حرف و روح توسط مودی دولت از طریق تامین امنیت خود و آینده خانواده او اضافه شده است. او ادای احترام کردند هر سرباز و خانواده خود را برای اختصاص جان خود را برای ملت است.
PTI می افزاید: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah امروز اظهار داشت که دولت نارندرا متوقف نخواهد شد تا زمانی که و مگر اینکه همه پناهندگان در این کشور اعطا تابعیت تحت کا.
شاه خطاب به تجمع در کلکته نیز تراوش اعتماد به نفس است که Bharatiya Janata Party (BJP) را تشکیل دولت بعدی در بنگال غربی با اکثریت دو سوم پس از 2021 مجمع انتخابات است ،
متهم احزاب مخالف از جمله TMC از اطلاع از پناهندگان و اقلیت های شاه گفت: نه تنها فرد را از دست دادن تابعیت به عنوان یک نتیجه از تابعیت متمم قانون (CAA).
“مخالفان ترساندن اقلیت… من اطمینان می دهم هر فرد از اقلیت جامعه که کا تنها فراهم می کند تابعیت نمی کند آن را دور. آن را نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار شهروندی” خانه وزیر گفت.
“ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که و مگر اینکه تمام پناهندگان اعطا تابعیت,” او اضافه شده است.
شاه نیز راه اندازی بی جی پی را عار Noi عنای’ (هیچ بی عدالتی بیشتر) مبارزات انتخاباتی در, West Bengal در این تجمع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>