آنتوان Winfield جونیور امید برای اولین بار Gophers’ در دور اول انتخاب از سال 2006

برخی از تحلیلگران پیش نویس پروژه های ایمنی برای رفتن در دور باز از مارس 23-25 پیش نویس است. بسیاری از تحلیلگران دیگر پروژه او را به دور دوم انتخاب شده است.

آخرین Gophers بازیکن به رفتن در دور اول بود که در حال اجرا پشت لورنس Mulroney, در شماره 21 به انگلستان در سال 2006 است. از آن پس آنها تا به حال دو دور دوم انتخاب — دفاعی مقابله با Ra’Shede Hageman (شماره 37 به طور کلی توسط آتلانتا در سال 2014) و تنگ پایان مکس ویلیامز (No. 55 توسط بالتیمور در سال 2015).

“خواهد بود که باور نکردنی فقط به رفتن در دور اول به طور کلی” Winfield جونیور گفت. “این به معنی همه چیز را فقط از کار سخت است که من در قرار داده و به خصوص برای فوتبال لاک پشت نقب زن از آنجا که وجود دارد رفتن به برخی از بازیکنان بیشتر در آینده درست پشت سر من.”

Winfield پدر cornerback آنتوان Winfield Sr. شد پیش نویس شماره 23 در دور اول در سال 1999 توسط بوفالو و بعد از آن برای وایکینگ ها از 2004-12. اجازه دهید پسرش توضیح دهد که چرا او باید انتخاب شده در دور اول.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“از آنجا که من یک بازیکن همه کاره,” او گفت:. “شما می توانید بازی من در هر نقطه در پایان پشت دفاع. من می توانم حمله رعد اسا مقابله هست. من می توانید در این پست. من می تواند پوشش شکاف و تنگ به پایان می رسد. من ایجاد takeaways. … من فقط به طور کلی بزرگ بازیکن و می تواند بازی در هر راه است.”

فصل گذشته Winfield تحت تاثیر بازی در بسیاری از راه های مختلف در پایان با هفت interceptions چهارم در کشور دو مجبور گیر میکنه و سه کیسه. او به اتفاق آرا همه آمریکایی.

هر گونه نگرانی NFL پیشاهنگی را در مورد Winfield است که عمدتا با توجه به اندازه خود. او ذکر شده بود در 5-پا-10 در دانشگاه و اندازه گیری در 5-9 در NFL سراغ ترکیب. او وزن 205 پوند است. خود را در طول بازو اندازه گیری شد و در 30 1/8 اینچ.

“اندازه او در حال رفتن به وای شما فقدان ظهر” گفت: Dane Brugler, پیش نویس, تحلیلگر ورزشی. “طول بازو چیزی است که نشان می دهد تا بر روی نوار به خصوص هنگام مواجهه با بزرگتر گیرنده.”

اما Brugler گفت: بسیاری در مورد Winfield که تبدیل سر در ترکیب خود از جمله در حال اجرا 40 yard dash در 4.46 ثانیه است.

“او توپ-هاوکینگ مهارت و توانایی را نقش بر زمین فوتبال” Brugler گفت. “Winfield می توانید گوشه ای او را یک 4.4 ورزشکار او را خوب tackler. هر کس پیش نویس او من را شگفت زده نمی شود اگر آنها با استفاده از او به عنوان یک نیکل (پشت).”

Winfield گفت که او تا به حال مکالمات تلفنی با وایکینگ ها که Nos. 22 و 25 بر میدارد در دور اول و شماره 58 انتخاب در دور دوم.

با توجه به کروناویروس همه گیر Winfield مانند دیگر پیش نویس چشم انداز نکرده اند قادر به دیدار با تیم NFL و خود نرم افزار بعد لغو شد. که می تواند به او صدمه دیده است نیست که این فرصت را به نشان می دهد او شایسته این است که از یک دور اول انتخاب کنید.

“این یک روند متفاوت” گفت: Winfield که اعلام شده به صورت پیش نویس با یک سال واجد شرایط باقی مانده است. “این است که آنچه در آن است. همه رفتن را از طریق روند به طوری که آن را نه فقط به من.”

Winfield صرف زمان خود را در طول بیماری همه گیر در خانه و خانواده در هیوستون تگزاس در هوستون در حومه. او بهتر از امکانات موجود نسبت به بسیاری از چشم انداز تشکر بیشتر به نقش پدر به عنوان یک سابق NFL ،

“من یک باشگاه بدنسازی در خانه, بنابراین من قادر به دریافت تمام آسانسور در,” او گفت:. “این خیلی خوب وزن اتاق.”

Winfield می کند به یک میدان حدود یک مایل از خانه خود را. او نردبان و مخروطی مته وجود دارد به علاوه دفاعی پشت مته از جمله backpedaling.

Winfield است که به دنبال به جلو به تماشای پیش نویس خود را با پدر و مادر خود Erniece. او به امید نیست که به تماشای گذشته بسیار پنجشنبه دور اول.

“من بسیار هیجان زده هستم” او گفت:. “این همیشه رویای من بازی در سطح بعدی. من فقط هیجان زده برای دیدن که در آن من و من آماده برای شروع سفر من به فوتبال شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>