ضد فساد اداره در مناظر جدید

در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر از حالا به بعد ضد فساد اداره باید عملکرد به عنوان در هر دستورالعمل مرکزی هوشیاری کمیسیون (CVC). وزارت امور است گفت: هدف لغو جامو و کشمیر دولت هوشیاری قانون کمیسیون 2011. آن را قرار می دهد در بقیه هر گونه گمانه زنی در مورد احتمال هر ساماندهی هوشیاری کمیسیون. ممکن است به ذکر است که CVC هر چند ایجاد شده در سال 1964 برای مقابله با فساد در دولت و دستگاههای دولتی و قانونی آن قدرت عطا شد پس از آن تنها در سال 2003 توسط یک قانون از مجلس شورای اسلامی اما آن نوسان در سابق ایالت جامو و کشمیر بود هیچ جا قابل اجرا است. با abrogation از 370 مقاله به عنوان بسیاری از 106 مرکزی قوانین تلقی می شود در جامو و کشمیر و آخرین مورد عملکرد ضد فساد اداره قرار بود به UT بیشتر در همتراز با دیگر اتحادیه های کشور است. این بود که بسیار مورد نیاز را در کلمات ساده برای مبارزه با فساد شایع در ادارات دولتی و اداری دیگر موسسات در جامو و کشمیر. مقابله با فساد به خصوص در رابطه مشکوک اداری افسران و HoDs و غیره قابل توجهی در راه بود imperatively تابع را در صلاحیت این دادگاه ها و دستورالعمل CVC در عملکرد ضد فساد اداره جامو و کشمیر.
تا به حال شده است وجود دارد هیچ J&K ساماندهی عمل 2019 احتمالا آن را می تواند انجام نشده به عنوان هموار به عنوان در زیر آن بخش 96 می پردازد که با ارائه تطبیق قوانین برای UT جامو و کشمیر. نیازی به اضافه کردن از CVC است که به طور کامل عاری از هر گونه کنترل و از هر گونه قدرت اجرایی است و اوج هوشیاری سازمان آن ساز خود را به نظارت بر تمام هوشیاری و فعالیت و امید است که تاثیر بیشتری احساس خواهد شد در رابطه با قدرت و ساز و کار ضد فساد اداره (ACB) از جامو و کشمیر هر چند واقعیت این است که اداره بخش در دانشگاه تهران دولت باید همچنان به کنترل اداری و بیش از ACB.
این ابزار از هوشیاری است که نیاز به نسبتا مورد استفاده در جامو و کشمیر به طوری که فساد نه تنها شامل بلکه مانع از گرفتن برجسته. در حال حاضر می تواند تمام کارمندان اداری و افسران و همچنین برگزاری gazetted موقعیت خود را در جامو و کشمیر قرار شد به کلی شب زنده داری از CVC در آنجا که یک کپی از بازگشت سالانه از دارایی ها و بدهی از افسران علاوه بر به UT عمومی دولت بخش بود mandatorily فرستاده شده به CVC و همچنین بازنشستگی مزایای تمدید طبق قوانین به یک افسر بازنشسته تنها پس از ترخیص از “بدون اعتراض” بود و بموقع در پیشرفت به دست آمده از CVC به حمایت و اعتبار برای مهار تهدید از فساد ؟ انجام صادقانه و صمیمانه مسئولان با اثبات صداقت نتیجه خواهد بود انگیزه برای کمک بیشتر به طوری که حکومت خوب پرکوله شده در سطح زمین هنگامی که آنها احساس کردند که برخی از مکانیزم قدرتمند بود بموقع نگه داشتن یک شب زنده داری و تماشای بیش از آنهایی که با تردید در صداقت است که نمی خواهد هر گونه حمایت یا سپر در حال حاضر بیشتر از قریب الوقوع مواجه اکشن.
پس از مختصر از عملکرد CVC بسیار وسیع آن می تواند تحت قوانین جدید قابل اجرا به UT جامو و کشمیر مناقصه مشاوره حرفه ای و همچنین به دولت در اینجا در مورد چگونه به طور موثر تهدید از فساد می تواند مقابله . مرکزی پیشگیری از فساد عمل خواهد در حال حاضر بیشتر به کاربرد و زیاده روی در مسائل فساد به کار گرفته شده توسط ACB جامو و کشمیر. فساد زهر تاخیر عملکرد ضعیف کلاهبرداری و زیر استاندارد پروژه ها و اجازه دهید ما یک فساد رایگان , تمیز و پاسخگو دستگاه اداری.

مقاله قبلی5300 خانواده های واجد شرایط برای JK اقامتگاه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>