ضد سقط گروه سو مینه سوتا ارائه دهندگان معتقدند فولاد سقط جنین باید ممنوع در طول همه گیر

در این شکایت در روز شنبه, مارس 28 شاکیان با اشاره به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مارس 20 فرمان اجرایی برای توقف غیر ضروری روش های پزشکی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور حفظ تجهیزات پزشکی. باروری خدمات نشده اند موضوع را به منظور اجرایی اجازه می دهد Minnesotans هنوز هم دسترسی به خدمات سقط جنین.

شاکیان از جمله انجمن آمریکایی طرفدار زندگی متخصصان زنان و زایمان Pro-زندگی اقدام وزارتخانه ها و دیگران هستند که توسط توماس جامعه شیکاگو pro-زندگی قانون شرکت. شرکت مشاور ویژه Erick Kaardal در چهار شنبه انتشار اخبار گفت: آن را “خطرناکی ناامن” و “انتقادی و غیر مسئولانه بی فایده” اجازه می دهد تا فولاد سقط جنین در طول بیماری همه گیر.

“این انتخابی سقط جنین روش های شخصی تجهیزات حفاظتی به دور از بیمارستان و درمانگاه و اورژانس و پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم از تلاش برای متوقف کردن گسترش مرگبار کروناویروس” او ادامه داد.

این دعوی نیز می گوید: ارائه دهندگان خدمات در درمانگاه سقط جنین باید به موضوع اجتماعی فاصله دستورالعمل از فرماندار ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شاکیان در حال مشاجره هستند که Walz دولت در بخش بهداشت و درمان و مینه سوتا کلینیک سقط جنین در حال نقض برابر حفاظت از بند اجازه می دهد برای ارائه سقط جنین در حال حاضر. آنها به دنبال یک دستور برای جلوگیری از درمانگاه تامین فولاد سقط جنین و امر به معروف Walz و وزارت امور خارجه کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم از اجرای coronavirus دستور اجرایی “مگر و تا زمانی که این دستور در حال اصلاح و یا تعبیر به منع فولاد سقط جنین.”

طرح دعوی در دادگاه نیست اولین تلاش برای توقف سقط جنین در طول coronavirus همه گیر در مینه سوتا و یا در سطح ملی است. در مارس مینه سوتا شهروندان نگران برای زندگی ساخته شده همان استدلال در انتشار اخبار و مناجات ضد سقط جنین رهبران گروه از جمله خانواده مینه سوتا شورای اجرایی جان Helmberger به قلم یک نامه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی. طرح دعوی در دادگاه می آید هفته پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که تگزاس می تواند اجرای آن ممنوعیت سقط جنین در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>