آنتونی رندن است که هنوز هم درد ترک او مشکوک برای فرشتگان’ درب بازکن

آنتونی رندن در دسترس بودن برای فرشتگان بازکن نیست به دنبال کاملا امیدوار کننده بود آن را به عنوان فقط یک روز زودتر.

جو Maddon گفت: در بعد از ظهر دوشنبه که رندن را مايل بود “کمی درد امروز” و آنها تا به حال به “پشت کردن کار خود را.”

فرشتگان را در مجموعه ای برای باز کردن فصل در روز جمعه در اوکلند و Maddon شد noncommittal در مورد آمادگی خود را.

“دانستن او است رفتن به می خواهید به بازی که اولین بازی” Maddon گفت. “من می توانم به شما بگویم که برای مطمئن شوید که او را از آن نشده و یا چه مدت او را برای رفتن به خارج از آن. او بسیار با انگیزه است. این درست است که ما رو به گذشته درد.”

رندن احساس تنگی در او مايل طول چهار intrasquad بازی. فرشتگان هر روز بازیکنان در روز پنجشنبه و رندن بازی نمی کند در هر یک از سه intrasquad بازی بیش از آخر هفته. بسیاری از دیگر به طور منظم در صف برای روز دوشنبه را با بازی در برابر پادرس در سن دیگو.

اگر رندن قادر به بازی این آخر هفته فرشتگان به احتمال زیاد با David Fletcher در سوم Maddon گفت.

وجود دارد امکانات دیگر از جمله مت Thaiss در سوم. Maddon همچنین گفت که این احتمال وجود دارد که لوئیس Rengifo می تواند در دسترس خواهد بود که می تواند بر ترکیب است. Rengifo از دست رفته شروع اردوگاه و نیز برخورد با یک همسترینگ موضوع است.

پرسید: اگر رندن می تواند از دست تنها چند روز از فصل و یا اگر زخمی لیست بود امکان Maddon گفت که او مطمئن بود. اگر یک بازیکن در این فصل در 10 روز مجروح لیست آن را تنها می تواند عطف به ماسبق سه روز پس حداقل او را از دست خواهد بود و هفت روز.

“همه من می دانم این است که او کمی درد امروز است,” او گفت:. “این یکی از آن چیزهایی است. این نوع صدمات بسیار غیر قابل پیش بینی. و من واقعا نمی خواهم به پایان خط برای صدمات است.”

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>