سالانه UND راه رفتن برای مبارزه با خودکشی می رود دیجیتال

GRAND FORKS — دومین سالانه از تاریکی UND پردیس پیاده روی آنلاین خواهد بود در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

3 مایل پیاده روی است که معمولا برگزار می شود در دانشگاه داکوتای شمالی پردیس, اما در این سال آن برگزار خواهد شد و تقریبا چهار شنبه, مارس 19 برای حفظ داوطلبان و واکر امن است.

پیاده روی کمک می کند تا آمریکا بنیاد پیشگیری از خودکشی بالا بردن آگاهی و بودجه برای آن شود. شرکت کنندگان باید این گزینه برای پوشیدن افتخار دانه, با هر رنگ نماد ارتباط شخصی برای عزیزان از دست رفته برای کمک به شناسایی دیگر افرادی که درک تجارب خود را.

این رویداد در گرند فرک همکاری با کسب و کارهای محلی مانند Pippin حقوقی و جاده خانه کافه. برای پیوستن به مجازی راه رفتن بازدید از صفحه این رویداد در AFSP وب سایت. ثبت نام رایگان است اما کمک های مالی خوش آمدید.

اگر شما یا کسی که شما می دانید به کمک نیاز دارد شما می توانید تماس بگیرید و ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741741.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>